Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan lehetne venni 600as gépeket meg 1000 is csak mint Németországban meg ahol már régebb óta van motoros kultúra (Spanyol, Olasz) ott elég sok 25Kw-s motor van...NEMVÉLETLEN!
Azt lehetne hogy 25Kw-s gépekkel mászkálni...
De ki az a barom aki megveszi a 130pacis gépet és lefolytatja...Senki...mert még nemjutottunk el odáig...
Igazából én aztmondom hogy mindenkinek a saját fejébe kell eldöntenie a dolgot...
19éves fejjel ottvoltam hogy megvehettem volna az első 600as gépemet de nemlett...éserre pontosan emlékszem amikor már 2hete vaciláltam milegyen és fürdés közbe agyaltam ezen és rájöttem hogy nemakarok 20évesen meghallni bármi miatt is...
Úgyérzem hogy a versenyzés magába egy elég veszélyes dolog, de mindig rávagyunk kötelezve hogy maximális védőfelszerelés próbálok abból minnél jobbat megteremteni és ezerszer biztonságosabb mint utcán...és inkább ott élem ki magam...
Mindenkinek a saját agyába kell rendberakni a dolgot hogy 30évesen 2gyerekkel mögöttem kell-e motorozni meg ienek...szerencsére egyre jobban terjed a pályanapos dolog és nem kevesen vannak akik csak pályán motoroznak!Pont ezek miatt mert nemakarnak itthagyni senkit!

És alapvetően azért a szülők is hibásaak hogy lehet nemkéne egy 18éves gyerek alá egy 600as gép...
Úgyse birja ki hogy nehúzza neki...
Sajnos ezen már nemlehet változtatni Részvétem és Tanuljatok más kárán (bár ne kéne!)
Nekem még meg is van a simokám
mostmég elő is vettem mert rs betegágyon van .
mondjuk nekem is simom van de legalább nem fikázom a jobb gépeket és tavasszal valszinű hogynekem is rs lesz
Nem a hideg miatt van mivel már régebbóta csinálja meg mostanában nem is volt túl hideg...
Várom a további tippeket...aki tud segítsen...
nem a pénz a lényeg. hanem ilyen szigszalagdekor meg stb. meg nincs is tisztán tartva a blokk. nem pénz kérdés .
nem az a poén,mert olyan amire pénze van,de van pofája leszólni egy rs-t ha egy ilyen talicska áll a tyúkólba
de most viccet félretéve télleg az . nem egy full igényesen elkészített simson :D
aztmondja tanyabájk
nem veszem
szerencséd van
Irtam , de csak mert szépen kértél
de állat vagy . (Ne vedd sétésnek)
csá rs-esek! ha vki emléxik az a köcsög erdeitamás naon leszólta az rseket ennél a vidinél:http://sportmotor.hu/motoros_v...
most ő fis feltett2-őt (nagy fos mind a 2) gondoltam vissza lehetne ütni 1-2 jó hozzászólással
itt vannak a videói:http://sportmotor.hu/motoros_v...
http://sportm
otor.hu/motoros_v...

gondoltam szólok
Akkor az Aprilia mongyon le!
Ne kezdjük ezt el mert vita lessz . a Rotax amugy osztrák :)
2 T -t sajna már elfelejthetjük . Környezetkimélés bla bla bla..... Rs nek még adog 3 évnyit kb..... utána az is vált a 12 lovas 4 T re sz.tem.
Én egyszer vettem régi motort! Nem bántam meg csak szerelgetni kell mindig benned van a para ,hogy mikor áll meg stb.. Ha a Suzuki 2T be hozná ki a 125-ösét nagyobb kereslet lenne rá szerintem
Na ezt jol megmondtam . szóval ótszkodnak az emberek a régi motoroktól .
már ótszkodnak a motorok a régebbi motorktól . meg ugyebár mindenki szépet csili villit akar.
erre a yamaha R4 re kiváncsi vagyok . Év végén jön asszem a suzuki gsxr 125 de sztem teljesen ugyanaz lesz mint a többi márkatársa.
Pl. a 250 es RGV az is jó kis gép meg. Azzal egyetértek mert ha az ember nem akar nagy motort venni csak "öreg" motor van a piacon biztos léenne kereslet a kisseb gépekre is!
szegény gábor egy pillanatnyi élvezetért az életével fizetett
abonyfalva
Ittvan Zoli is . találkozón ismertem meg.
régóta motorozik de 3 éve mégis egy vadi új Rs mellet döntött nem pedig mégnagyobb stb..... És ahogy megismertem őt sokáig jó is lessz neki . Nem papásan közlekedik . De vigyáz rá nagyon .
Ja és 30 on felüli bőven ...
vagy egy titkos befutó a köztes kategóriába a magyar piacon
remélem nem ps művek. mert van olyan yamaha oldalon ahol írnak róla. anno láttam, szóval reménykedem :D
hja.... nekem 50 nél 13 méteres féknyomom volt.
pl egy 2006os 636osra hasonlító zxr400, sor4, méretes külső nem bicikli egy kis desing, 60Le és tömeg motor lenne. 1,5-1,7HUF milláért mehet ne is az utcákra és talán minden ki jól járna
én is tudok városban olyan helyt ahol gyalogos se tud kilépni elém meg kicsi a veszélyhelyzet ott néha oda húzzom de ien 60-70nél többel nem szoktam menni mert onnan megállni .... ha nagy legény akarok lenni és hajtani kimegyek elkerülőre vagy pályára