Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Én Shell Advance VSX 2T-t használok!
Mi arról a véleményetek?
én castrolról beszélek, de ha nem arról volt szó akk bocsi :D
inkább add el azt az 5 litert
ja ok.csak azt hittem h agip racinget teszel a pumpáshoz:)
nem értem a kérdésed. A castrol power 1racinget (amiből van vagy 5 lityi) a motorba, motorolajnak.
Haverom vette anno a petőfin az RX-ébe. De ha ennyien mondjátok h ez télleg túl olcsó érte akkor holnap megnézem.
és azt mibe teszed?
Nálunk a speed 3400 nemhogy a Racing
am menyibe kerülne a racing? a képeid közül meik a te géped?:D v most mijened van?
itt felsoroltok nekeem rögtön vagy 5fejte olajt meg h mijen olcsók meg mituom én nemismerem egyik fajtát sem de nem pont az olajon fogok spórolni nem szeretném ha megszorulna henger és ujat kéne vennem! meg ha ezt hazsnáltek elöte is akor nekem is jólesz:D pár felesel kevesebet iszok meg motorozás elött kibirom
elvagy tévedve hogy elmész 600 mellett....
engem is érdekelne, hol kapsz annyiért itt?
mondjuk nekem van betárazva v 5 liter :D
hozzál nekem is:D
akkor jövő 7en átmegyek vásárhelyre, hol van ez?
annyiért vennék 4lityót.
Mifelénk Racing 2T is 2800.
agipot használj, speed v racing
hidd el a motorod szereti :)
motul710ez 3600ért :(:S nemtuom miért ezt használom de az elözö tulaj is ezt használta...
De most miről beszélünk? A stihl olaj 2460ft (ásványi) egy liter, van ~3800-ért is HP super (full szintetikus).
Az agip speed 2T (full szintetikus) 2800-3000körül (nálam 2500), a racing 2T-t meg 4100-ért tudok szerezni.
Akkor akinek esze van tudja melyiket választja.
csao
Olajat kell cserélnem a váltóban. Amit a gyár ajánl, agip gear synth sae 75W-90-es olajat használtok? vagy van netán jobb minőségű olaj?
igen, egy közgazdasági gimi már eleve jó alap lehet, megkönnyítheti az életed az egyetemen. Amik érettségin kellenek:matek, töri (emelten érdemes) meg legalább egy nyelvvizsga. Mondjuk az is kérdés h államin v fizuson akarsz lenni. Ha mákod lesz jók lesznek a ponthatárok, nekem elég szarul jöttek ki, 3emeltszintű (mat,töri,angol, ebből2 95%felett volt), és volt egy középfok angol nyelvvizsgám, és így is csak a fizetős közgázra jutottam be ide szegedre. Tanulni kell mint állat
én bárányra szoktam futni...
Közgazdasági iskolába közgazdaság, matek, nyelv, és még talán a töri ezek kellenek. De a legjobban jársz ha közgáz emelt szint-re mész, mert akkor már kb egyenes jutás a közgáz iskolákba.
nálunk mindig hamvai bárány megy