Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen :)
ha tudná az ember hogy pár hét múlva csuklik a forint akkor mindenki másképp gondolkozna...
szerintem a tőkét lett volna már a legkevesebb beszerezni ha tudod hogy mekkora haszont tudsz kihozni belőle.
De elvileg arányosan csak annyit fizetsz amennyi az évből hátra van (legalábbis nekem ezt mondta a hölgyike a biztosítónál, és valóban ki is számolta a hátralévő napok alapján a fizetendő díjat).
igen utólag énis mindig okos vagyok
meg kell oda tőke mert 100eurót nemfogsz forgatni...
de ha a válság előtt átváltottad volna a pénzed,dollárba vagy euróba,és most visszaváltottad volna akkor mondjuk úgy hogy most jelentős összeggel gazdagabb lennél....
Ja bocs, elvok, smkp-ra csak éveset lehet. (Mert occsó)
Lehet negyed-fél-3/4 és egész évre kötelezőt kötni.
Válság:
Ha egy évvel ezelőtt 1000 dollárnyi Nortel részvényt vettél volna, most 49 dollárod lenne.
Ha Emront, akkor 16.
Ha az 1000 dollárból WorldComot vettél volna, most kevesebb, mint 5 dollárod lenne.
Ha United Airlines-ból vettél volna, most semmid sem lenne.
Ha viszont 1000 dollárnyi sört vettél volna és az üres dobozokat visszavitted volna, most 214 dollárod lenne.
Vagyis most a legjobb befektetés az ivás.
akkor csak az ideit kell kifizetnmi azaz számolj 3000Ft éves díjt oszd el 12vel ami havi 250FT szal pont egy doboz cigi árát spórolta meg...
Ha ő okozta volna a kárt akkor Sprintert is fizette volna...
Erről beszélek amikor 125/50motorról van szó...csak akkor bonyolúltabb picit de kb ugyanez a vége...okmányhamisítással stb..
Mindjárt ittvan 08 vége mellesleg szntem nem elsődleges mocckén t használják a robeszt
vagy annyi sem bátyám ilyenekkel foglalkozik
Ha beírjátok a kocsit csak szólok h ki fognak jönni kártfelmérni úgyhogy kezdhetsz nekiállni az autónak, kalapáccsal
Mert ha nem akkor mikor kijönnek kiderül h annak semmi baja ,biztosítási csalást szeretnél elkövetni és máris indul a büntetőjogi eljárás.

Amúgy nem értem mi a szart nem lehet egy hugy robogóra kötelezőt kötni. Mint írták 2000ft kb.
nekem is van azért irtam hátha kel bocsi hogy félre érthetö voltam:D am menyibe lene az a mágnes?:P
a 400-500 oldal a legjobb
Ja meg van egy 53,98 as újszerű asso werke dugóm gyűrűkkel meg mindennel
Ez egy ilyen tesztoszteron túltengéses fórum.
Hello Gyulavar!

Nekem is power behúzó mágnesem, jó árban
unalmamba nézegettem régi hozzászolásokat,nem csoda h ez ilyen "harci forum" kapasbol a masodik oldalon veszekedes van ,am nem is tudtam h Marcs bátyja nyitotta a forumot,v csak en neztem be?
Helló!

nekem van Powervisszahuzómágnesem!
hívj fel és megbeszéljük!
06205140810
valakinek power viszahuzo mágnes vagy egy rotax 123 henger?:)
olyasmiféle...
fasza...
megint rajtatok keresték a "volt" mociját?
Akkor tényleg nemvolt biztositás a motorodon...megintcsak úgy értelmeztem...ami 2FT os tétel a 1,3as motor mellett...
Látod megint nemértetted amit leírtam...
Olvasd el amit elöbb leírtam és akkor rájösz mi a faszról beszélek!
annyit segítek hogy a mai napon nem én kezdtem a sztorit hanem a Hungarian FBI!
megyek az uton előttem 1 merci sprinter megáll indexel balra mintha előzni akarná az előtte lévő álló kocsit
de nem volt előtte semmi csak megállt és hirtelen tolat hátra de engem nem látott és begyűrt maga alá..
kiszáll csak nézz mondom nem látsz bazdmeg szóhoz se jut aztán hívja a rendőröket kijönnek elmesélem nekik a sztorit
erre mondja a csávó h ő jobbra indexelt és nem tartottam be a követési távot..
mondom nem így volt
aztán kérték az irataimat amit nem hordok sose
szval rendőrkocsival hazavittek aztán mentünk vissza
felvették az adatokat kérik a biztosítási papírt mondom apa nem kötött rá és innestől vége
nincs biztosítás emiatt akárki a hibás én szopom
ismerős volt a rendőr és mondta hogy a kárbejelntőre a mi kocsinkat írjuk h azzal ütközött a faszi és akkor nem jelentenek fel
ennyi a történet
ami Zsolti sztem szreintem Dani nem hozzád szólt
nem a tied itt a fórum h te mond meg hogy ide ki írjon
nem szeretném ha megint elkezdenéd a történetet!
beszélni Magyar?
írd le érthetően a sztorit azzal talán elmúlnak a kérdőjelek...