Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok én még kicsi vagyok
hagyjuk..
De akkor miért írtad hogy több 40 nél? vagy csak én vagyok bolond áh ,
engem nem szoktak lehúzni
kapaszkodj én meg 20-ért vettem öcskös
Az FG-14 es az tavalyi model nem?
Én nem tudom téged hogy húznak le mindig ennyire de én újonan 27ért vettem!
Most voltam az apriliába kérdeztem hogy állnak a forgalmival.
Mondja a tulaj hogy 80.000Ft-ba kerül neki hogy átírassa..
kellett neki más motort hozni..
HJC fg 14-es sisakom gyorszáras és több 40-nél szval nem át függő sztem
jöv héten rendelem is meg az fg-15-öt ami már dupla d-s és olcsóbb is
szivi
Köszi .
Minden verseny/ felsőbb kategóriás sisak dupla D gyűrűs. Egyszerűbb a techinkája, de sokkal biztonságosabb.

(Sajna eddig nekem is csak csatosra futotta, de jövőre egy Arai vagy Shoei-re lehet be kéne ruházni)
*képet
De ez megint egy hülye felfogás. Nem fordulatot szabályoznak, hanem km/h-t. Haver k8 gixi 1000 6 ba 4-5 ezer körül megy 100at. Még olyan motor nem nagyon van szerintem
Valaki fel tudna rakni hogy néz ki a dupla d gyűrűs dolog ? még nem is halottam róla.
jaja... Csak érdekes módon néhány 40ezres HJCnél szériatartozék a duplaD, pl. AGVben csak drágább sisakban van gyárilag. Sajna az MDSem gyorskioldós :S
Ezért jó a dupla D gyűrűs---- én csatos felnem vennék már a fejemre..
Na ez viszont gáz Dupla D gyűrű forevör.
Igen. de azért egy nagy mégis más..... 6 ba 2 ezre alapjáraton lehet akár 100 felett. észre sem veszed. azért egy kicsinél érzed hogy bőg stb..... és érzed hogy gyorsan mész .
Persze ha ghost ryder módra mész természetesen mind 2 vel meglehet halni.....
De egy nagy-al egy óvatos ember is könyedén baj érheti.... ott már kisseb a sebességérzet.
Mint a nagy autokban. vittek egy mercivel . autopályán volt egy 80 as tábla ( M7)
mondom 80 as tábla. erre az imserős : duplán betartjuk . Nem éreztem hogy 160 al menénk . Csak a halk zenét halottam és ennyi....
egyik régi haverom MZvel elesett, neki a csat szétnyílt, és beverte a fejét elég rendesen. Kóma, stb, mára már jobban van. Szóval lehet be volt csatolva.
Üdv
Egy 50es motorral is lehet -relatíve- gyorshajtani. Már egy 125-ös moci is elég annak, aki bolond módjára megy. Azzal is ugyanúgy lehet hajtani mint egy ezressel. Sok ember tévhitben él és azt hiszi, minnél nagyobb ccm annál többel lehet vele menni csak..
Akármilyen fura, egy ezres gép is tud 50-el menni. A lényeg: agyban kell felnőni. Mint már mondták előttem, egy 16 éves gyerek is lehet komolyabb mint egy 40 éves ha ott van FEJBEN!
Sisak gondolom nem volt becsatolva, R.I.P.
jaja igy van!
Szerintem lazán jött a barátnőjétől és talán be sem csatolta meg a csizmát sem mert az is lerepült , de ezt már nem tudom .
De szerintem nem szabadna leesni egy bukonak ha ve van csatolva.....
Adom a véleményed. Elhiszem létezik olyan ember akinek 18 éves létére is meg tudja álni hogy ne huzza neki. De ez csekély mennyiség. max 2%.
Nekem 16évesen volt 600rr-em, mentem vele 6ezer km-ert, abból amennyit tudtam azt ringen. De sajnos nagyját utcán. Szerintem nyugodtan lehet valakinek 18évesen 600-as, ezres motorja, csak fejben ott kell lenni. Szerencsére nem volt bukferenc nekem, pedig GErivel mindig tempósan mentünk.
Részvétem a hozzátartozóknak!
Így hogy én is 2 hete voltam részese ugyanilyen jellegű balesetnek még szörnyűbb ezeket a sorokat olvasni.
Nekem szerencsém volt mert betartottam a sebességkorlátozást lakott területen belül.
A témához annyit szólnék h minden a fejben dől el h mennyire tudsz parancsolni a jobb csuklódnak. Lehetsz 30 évesen is ökör meg 18 évesen is. Bár 18-20 évesnek nem adnék 125-s nél nagyobb motort az biztos. Mondom én aki 20 évesen 1000SV-vel pörgött
Természetesen az 1000-s kategória egy baromság azt mindenki tudja csak a nagy jampik veszik aztán ott a 3 cm majré mindkét oldalon a gumin.

Egy kérdésem lenne az hogy lehet h a sisakja leesett a fejéről? Nem volt jól beállítva a csatt?
Ott a pont