Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze hogy lehet.. de akkor már nincs értelme hoyg 150 paci van alattad.. és az ilyen 1000-es huszárok általában csak autópályán kemények.. mondom egy fasza 250 - 400 4T -t csinálni tényleg ilyen 40-70 LE között és az full jó mindenre..
Igen fel kell hozzá érni . De nekünk tiniknek........
Szerintem is jó ötlet lenne egy 250 es sor 4 es , és a 400 asok ujraélesztése..... én pl vennék szívesen . Talán még mostis. De amikorra én odaérek hogy kategároiaváltás kb 20 évesen akkor ezek már szinte nem is lesznek hogy 96 os zxr 260 meg ilyenek....
Az adatlapját nézd meg myvipen .
Az én nevem Palotási Peti .
az ő neve : Várhelyi gábor . Ismerősöm
Normálisan kell közlekedni és kész! Jó, én is állat módján veretem neki, de tudom, hogy hol lehet! Faluban max 40-50! 1000-essel is lehet normálisan menni!
részvétem!de sztem nem igaz amit leírtál mert ha nem szalad el vele a ló és rendesen odafigyel akkor nem hiszem el h 5 évig kelll a rutin!nagy motorral is lehet 60 al mennni tudtommmal!faterom azt mondja h meg kelll érni a mocihoz !és ez szerintem így igaz!
Igy van!

Most megnezed mivan?

Van 15LE aztan van a 120! Ketto koze nem tunik fel nekik, hogy kellene valami?
Bazeeg! Adatlapjat linkeld be pls!
szerintem egy 1000es gép abszolút felesleges.. a sok buzi gyártó rámehetne inkább a 250es és a 400as 4T gyártásának a korszerűsítésére...pl a zxr 400 újra életbehozása.. vagy tényleg visszahozni a supermonokat.. meg a 250 esekből is kilehetne hozni valami nagyon fasza sportgépet nem ilyen mostani 250 ninját.. az egy vicc.. bár tudjuk az ezres az menő.. pfff

amúgy részvétem a srácnak..szomorú hogy sokan várják haza többek között a családja és barátnője.. de bekell ismerni nagyon nagy FASZ volt...
Részvétem! Én is inkább megyek majd több időt 125 ben mint ,hogy 2-3 év múlva 1000es géppel menjek!
ez szörnyű R.I.P. Gabi
Gondoltam leírom nektek :
Pénteken balesetezett egy jó baártom . Az én balesetemtől kb 50 méterre a lakhelyemtől egy 100 m. -re .
A Kerepesi temetővel szemben . Dél körül jött. Ha jól emléxem a barátnőjétől.....
150 es tempóban jött és a kocsi kitolatott elé , ugyanaz mint az én balesetem csak 50 el mentem kb...
Belezuhant a betonárokba. Egy ismerős érkezett először a balesethez , a mentők 10 perc múlva....
Akkor még Gábor élt de eszméletlen volt , a bukoja lerepült a fejéről...... és a csizmái is...
Később a fejsérülésibe belehalt.
Nos én mint ismerőse:
Kismotorokkal foglalkozott(szerelte, tuningolta) amiota az eszemet tudom . simsonok kis 50 es sportgépek stb. Az utolsó asszem egy cbr 125 volt... Óriási meglepetésként ért pár hete amikor mondta hogy vett egy Cbr 900 RR-t . És amikor mondta hogy megnézte mennyit megy a gép , közúton (300++) Én már akkor mondtam neki hogy ennek igy hamar vége lessz . ( Balesetem után volt pár nappal)
Szóval ez az ugrás nagyon nagy volt neki sztem. A kiérkező rendörök mondták hogy nem kellene megengednie a törvénynek hogy egy 18 évesnek ekkora teljesítményű / súlyú motorlya legyen......
És nem az a megfontolt stílusu gyerekként ismertem őt sem hogy csal annyival megyek amennyivel az őrangyalom tud..... képei alatt látom kiirásait -- 14 évesen még elég volt a 60 ... stb..
Sajna fiatalgondolkodás. De sokan felnőtten is de azért kevesebben mint 16-20 kötött.
Szóval tudom sokat ugy tervezik itt is hogy 2év rs és go -- 600 gixer meg stb.....
Én ezt nagyon merésznek tartom de ti tudlyátok . Én már eldöntöttem hogy még minimum 4 évig Rs . Ezért lehet kiröhögni stb.... de én igy gondolom. Kell a rutin .
És óvatosan . 3 éve is meghtalt egy srác akibe a hungaroring pályanap után is benne volt a versenyszellem . szintén itt a házunknál kb....
Vigyázzatok magatokra !
És nyugodj békében Gabi......
lehet fázik
a kiegyenlítő tengelyen is van jel, a blokkon nincs?
pedig akkor sztem jól állítottam össze, de akkor mitől remeghet még mindig a motor?
a főtengely fogaskerekén is van egy jel és a kiegyenlítő tengely fogaskerekén is van egy jel. az egyik keréken a fogak között a másikon az egyik fogon van a jelölés.. értelemszerűen össze kell játszani őket hoyg a jelek egy vonalba essenek...
Hali
Valaki megtudná mondani, hogy a kiegyenlítő tengelyt, hogy kell beállítani vagyis azon a fogaskereket?
Köszi
csernobilba
Nagyi te merre laksz ?
nekedse, inkább küldjed a filmemet
és nekem eladó?
meg, de nem eladó
Nagyi ami a képen van motoremelőd megvan még?
velem is pont így történt
még odairja,h átalakitva inkább összetörve
igényes