Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amiből én is kapok
ugye?:D úgy ment vele mint a hülye:D
köszi... az alap egy rossis festés...aztán ahhoz jött még egy kis saját ízlés...a mocin is ilyen smile-k lesznek jővöre(matrica), ha minden igaz, karácsony ra megkapja őket Debora (rs-em)
marha jó a sisakod (festése nagyon szép )
köszi nagyon szerettem... de ideje volt váltani...de nem kizárt, hogy még egyszer lesz..csak mondjuk 180as
szép dna d volt..
én majd szépen nézek a rendőr bácsira, meg eljátszom a buta szőke libát, ha bele szeretne kötni, h 23kW-os a motorom de amugy nem nagyon zargat, hogy hivatalosan nincs jogsim rá
100 közeli összegről beszélt a kék, de leolvadt a vigyor a képéről amikor megtudta, hogy 17 éves vagyok...
(azóta sajna már 18 lettem, így most nem is nagyon közlekedem amíg mg nem lesz a jogsi)
Így megúsztam figyelmeztetéssel és a 3hónap eltiltást is elengedték.... (a rendőrségi papíron 125 köbméterként volt feltűntetve a motor lökettérfogata.... )
Ha nem tudta valaki elintézni a 11kW-os papírokat (köszönöm szépen natix...), akkor vagy nagyon jól tudjon menekülni, vagy inkább tegye le az A-t (mivel Ak-ba se illik bele az RS). Én inkább a nyugalmat választom :)
Mennyi pénz volt ?
Engem már jelentettek fel miatta.... nyáron viszont lerakom A-t és elmehetnek oda ahova én szeretném.
NEkem forgalmiba 11kw van, de a motor full poweres
Énis leszarom . Eddig egyszer álítot meg rendőr . Ot ránézet a rednszámtáblámra és még a jogsit sem kérte el :D
Meg volt egy balesetem ott sem kötöttek bele hogy 22 Kw. os
Nekem megvan az Ak de ha csak A1em lenne akkor is leszarnám :d
És itt a többségnek megvan A? Vagy leszarjátok? Ebből nem volt még senkinek baja? Pl balesetnél, igazoltatás?
igen, 2 lehetőséged van
-megcsinálod az Ak-t vagy A-t
-leszarod :D
ha minden igaz láttalak tegnap az Izsáki út felé
Sziasztok! Nem olyan régóta van RS 125-ösöm. Ha jól tudom, többféle motorral adják ki a 125-öst. Olyan kérdésem lenne, hogy akinek 21 kW-os motor van benne, annak milyen papírjai vannak? Nekem 21 kW-os a papír, de csak A1-es jogsim van. Valahogy el lehet intézni, hogy papíron 11 kW-t legyen?
Nem érted. A normális csaj király barátnő. JoeZ papa meg arról beszél, hogy számára unikum lenne már egy 13 éves kispulykát megdugni :D
Nem tudom mi a bajod a te korosztájodbeli csajokkal Én alig várom hogy anyi idős legyek kb mint te hogy normális Nők - et találjak nem ilyen kis hisztis k****kat XD Komolytalanság
A 2 év börtön tart vissza Még az apja feljelent pedofíliáért
Sztem ezeket a kiscsajokat 10 perc alatt be lehetne fűzni kár h ez is messze lakik
"azok voltak a jó idők" -- csak ezért kérdem.. Úgy mondod mintha most nem kúrhatnál meg egy ilyen süldőlánykát :D
nem értem. Mi tart vissza hogy most is a 13 éves csajokat kúrd? :D
Nah tessék..... Áááá ilyenkor érzem már magam vén f.sznak 16-18 évesen mi is hogy lőttük az ilyen kis ribancokat csak sikítottak bassz, azok voltak a jó idők