Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te inkább neis irogass ide a fórumba...
újabb haragosokat szedtél a mai nap folyamán...
inkább nemrészletezem a mai napot de kisértetélyesen hasonlított egy Augusztusi napra csak volt ráadás...
annyit tudok mondani az egészre hogy Takarodj a picsába amíg nem ülünk kocsiba...
miért lenne érdekes az övé lett a mienkbe nem van ez így
nem rs-el voltam hanem robogoval olvass vissza mielőtt írsz
én úgy tudom h ha valaki megy a biztosítóhoz akkor ott fotózás lesz meg minden szal ha a kocsin nincs hiba akkor érdekes, habár az a lényeg h nem lett senkinek baja de azért remélem a mercsónak lett maradandó nyoma h ott egy motoros matricát próbált felragasztani , mostantól szedek én is olyan izét és kiállok a kamionok elé
soka kérdőjel a sztoriban számomra...
de igazából tényleg nagy költség egy 2rugós biztosítás hamár 1,3 ért vesz valaki motort...
és akkor mi cikizzük ki a nagymotorosokat hogy elöbb vesznek motort mint bőrruhát...
Régebben keresett valaki lámpát RS-be most tudok 1 et 20 éret!
Beszéld le róla amíg él . ha fontos neked a haver
ne aggódjál...hazamegyek mercibontás lesz
jöttek a köcsögök de még befejezték a kajálást meg ittak 1 kávét 20perc volt mire kijöttek
nekem nem volt biztosítás visszapillantó izzókészlet eücsomag
aztán mondta a rendőr miután próbált lebaszni hogy ha van kocsin írjuk a kárjelentő lapra h a kocsival baleseteztük és így nem büntetnek meg minket meg a mercisnek is fizet a biztosító
azigen :S
rendőr volt?
a robogoval voltam szerencsére nem az rs-el
am csak az eleje lett bezúzva az idomok szarrátörtek
motor hogyáll?
nekem nem
Lett valami bajod?
belém tolatott egy merci sprinter utcai motorozás rulez
Tudom, hogy nem kibeszélni akartad és mivel én se akarom, ezért se részletezem.
igen ő...de nem kibeszélni akartam fórumon,hanem csak mondom hogy elég nagy hülyeség volt 5 Le ről átülni 120 ra...
Ezt hívják szaknyelven Béla-szindrómának Ugyanis róla lehet szó...
Amúgy azóta van már egy két részes Arlen Ness bőrcucca 600 120ló, 1000 190 ló, de ez már csak szőrszálhasogatás
(Amúgy tényleg hülyeség amit csinál és ahogy csinálja...no comment. )
miket írtam én ide este jó isten,akk jópofának tűnt
Jó már neked én is szoktam így lenni!
Szülőknek külön gratuláció!
200 felett nm szakad le róla a krosszmez?
Hatkilóssal úgy kitömöd kanyargós szakaszon a CB1000-et h annak pilótája sírva fog hazamenni
Jó 600-t vegyél Tyt papa felejsd el ezeket a 900-1000es motorokat. Utcán a 600-nak kb a 30%át tudod kimotorozni. Egyszerűen nem lehet meghajtani a sok autó miatt a szar utaktól meg dönteni nem lehet normálisan.Én mentem az enyémmel 6000km-t és azt mondom h talán a felét mentem amit a motor tud pedig akkor már azt hittem én vagyok a Rossi Az h valakinek 1000-s motorja van biztos jól hangzik a csehóban de kimentek és az első kanyarban megeszed
Az a zx9R tényleg egy fasza gép a városban egy srácnak kawa boltja van,és ő még mindig a több éves zx 9 ét használja... imádja és alig pár méterrel kapott ki egy 2007 es R1 től amikor gyorsultak... amugy a témához írnám hogy: ismerek egy srácot aki egy Yamaha Sliderről ült rá egy k6 os 600 as Gsx r re,majd egy év után azt mondta "nekem ez gyenge,és kimotorozom simán" és vette a hülye fasz egy 1000 es k7 et... megjegyzem a srác krosszmezben tolja utcán szerencsétlen alig tud befordulni egy kanyarban,de ez már az ő fogyatékossága... Yamaha Slider volt kemény 6 Le-Gixer600 110 LE-1000 es meg vagy 160Le... Még nem volt balesete és nem is kívánom neki de elég debil dolog volt hogy nem járta ki a motoros ranglétrát... ne kövesse senki!