Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem vegyél inkább yamahát de már abban sem lehet bízni z3 már vagy ötszöt volt vele szervízben án amondó vagyok hogy a 28-as csepel a biztos
érdekes logikaju ember v annyi szent:D
vagyis nem feltétlen?
ha 2 év alatt csak néhány ezer km-ert mész és még szerencséd is van mert nemmegy tönkre (amiben kicsit kételkedem) akkor lehet jobban jössz ki
egy rst tobb pénz fennt tartani..olaj benzin stb...de nem rontom el a matekod:Dha rst akarsz hajrá
Mivel hogy alapból az rs 125 700.000 Ft a Yamaha meg 1 misi. És ha 2 évig használnám, akkor az Aprilia jönne ki győztesen. :)
hallod lehet en vok hulye de a 2 vs 6bol h jon ki a 6 gyoztesnek?:D
benzin, javítás. aprilia használtan 5-6-7.00000, yamaha meg 9.00000 Ft
(yamaha 2literes fogyasztás, aprilia meg tudtommal 5-6körül)

naggyából így számoltam :)
egy ragadást biztosan nem
és ebbe mit szamoltal bele?:D
hali. az rs125 jól használható utcára is vagy feltétlen pályára szokták venni?
Kiszámoltam, hogy ha veszek 6-700.000 Ft-ért 1et az jobban megéri a nagyobb fogyasztásával együtt is, mint a Yamaha R125-e. Kár hogy ilyen drága a yamaha
en akk vtam ideges mikor tavaly nyaron megalltam tesco parkoloba h bemenjek vmi hideg uditoert,mire kimentem meg vki kulccsal v szeggel nemtom belehuzott egy trapez reszt a jobb oldali idomomba,az ilyen az anyukajat teherbe rakhatná...
értem énis azér kösz srácok, már 1 kicsit megnyugodtam ahhozképest, hogy majdnem szétvertem a kapunkat... muterék se haragudtak(nagyon) aztán majd lesz vele valami, legfeljebb gyűjtögetek :P
A lényeg: Ne essé' el.
értem én meg egyetértek,csak furcsa volt ez az essen akkor embereset kifejezés:D
Jóóó, csak érted, most igaz, hogy látszik, meg törött, de hát egyszerűen több a javítás mint maga a kár. Ez így hülyén hangzik, de egyszerűen nem éri meg megjavíttatni. A már említett okok miatt: egész idpm festése, matricák, rohangálás, munka stb. stb. (Ha full roncs lenne az az idom, ugyanannyi lenne a javíttatása mint az a kis repedés -kivéve az olcsó műanyaghegesztés)
aszongya embereset:D...azer ink ilyen hibat javítson mint 2 het fekvogipsz netan rosszabb:)
ezért szar ilyen kicsiket esni..ha már esel vagy embereset, vagy sehogy.
2centi= sok szenvedés
naja de attól függetlenül az egész idomot újra kell fújni nemcsak azta 10 centit
azt lehet venni 10ezer kb
nekem is javítani kellett volna az idomot csak azabaj hogy újrakell fényezni az idomot így minden matrica festés eltűnik és csak egyszínű lesz hiába csak 1-2 cm a javítandó felület
én Szolnok megyébe lakok
Kisújszálláson van 1 ismerősöm aki ilyeneket csinál
nekem most a a szarrátört robogót csinálja
de hajdú-biharba is lehet ilyen idomjavítást?
simán javítható
ittvan