Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én Wolfnak adtam volna a címet, egyaltalan nemvoltam elajulva dexter-töl... dehat nem én döntök:)
Zolinal meg 2 éve ugyanaz a tetves 1 rohadt CD megy :D
Nah de ne offoljunk
lehet h ők "random walk"-osok és azt mondják mind a kettő használhatatlan
Ezt amit irtál megbeszélem a "tanáraimmal" mert nem sok jött le belőle.
Ezt a tőkeátételes dolgot értem , meg short / long pozicio stb...
igazából nem az a fontos h tőzsdézős könyvet vegyél hanem h elemzőset. fundamentális vagy technikai szemléletből nézed a történéseket... ha sok időd van ásd bele magad a fundába bár ezekehez kéne előtanulmány mert bonyolultak lehetnek. ha kevesebb az időd akkor technikai, én is azt tanulom, bár most eléggé használhatatlanok ezek. erős technikai elemzés némi fundával megtámogatva qrva jó!
Énis most áltam neki foglalkozni az tőzsdével . Megvettem a könyvet meg követem a neten suliba meg telon . :)
Meg haverom ésaz apja tanitgat.Mert ők régóta csinálják . Egyenlőre még csak füzetben csinálom tét nélkül . Eddig jó .
addig nézd ezt:D
http://www.youtube.com/watch?v...
55.mp-től qrva jó:) kéne beszélni a zolival h iyen zenét tegyen be abba a qrva terembe, miyen lenne már erre edzeni:)
elfogyott mire a hátsókhoz értem
Bence, neked miért csak elöl van felnicsík? Most tűnt csak fel, hogy hátul nincs...
akkor az leszek
töri, matek
hát fogalmam sincs:) sztem közgazdásznál tök mind1. amiből akarsz. régen iyen nem volt.
neem én azt kérdezem h ha közgazdász lennék akk milyen tantárgyak kellenek a felvételihez
pl: orvos: -biológia
-kémia
hát amikből most:) de ezt miért kérdezed? matek, irodalom, nyelvtan, töri... meg német, de abból volt nyelvvizsgám ami rögtön 5ös, és asszem földrajz
kellett
milyen tantárgyakból kell érettségizned?
az azért enyhe túlzás
akkor neked összejött az élet
jövő héten szerdán, csütörtökön leszek és még 1x de azt még nem tudom mikor, hétfő kedd fogorvos :(
de okés:)
de szivesen elmagyarázom, de be is kell hozzá ruházni, könyvek, előfizetés real time adatokra stb... én most berúháztam egy mini laptopra is az eddig nyereményből h már a munkából hazafele képben legyek a történésekről mivel a bux-on nem tudok napközben túl aktívan bohóckodni a munka miatt, viszont az amerikai piacok 9ig nyitva vannak
Bencce!
Remélem jövőhéten összefutunk terembe, mert lenne 1-2 kérdésem tőzsdével kapcsolatban,mert latom vagod az ipart
100 euróval is lehet kereskedni tőkeáttétellel:) kicsit para. én most napi rendszerességgel tőzsdézek meg régebben is tanulgattam de gnodltam most itt az ideje, és megkeresem a munkahelyi fizumat még 1x, heti 1-2 tranzakcióval. ugyh én nagyon remélem h tart még egy ideig a válság:)))
dehogy szar:)Jó tényleg szar mert nem lehet kapni mivel váltotta a POWER 1
XD jól elvagytok a stihl olajammal:P:D amugy azért kérdeztem meg mert kb 1-1.5 deci olaj volt benne és elakartam meni a bnömhöz:D 100-120km lett volna oda visz és vészesetként csak és se raknám bele a stihl olajat jah meg 160-as pollini henger van rajta és szartam h megszorul:S! inkább nem mentme el hozz és motoroztam a faluban:D:P de izlések és pofonok:D
az is szar
Én ásványi repsolt használok nekem egyáltalán nem kokszol !
mi a helyzet a castrol r2-vel?