Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy ma az enyém is fikázzták....
ott nyavalygot a gyerek hogy ő is ilyet akart venni de nem jött össze..
meg hogy a simson akkor is jobb mint a honda ns1
aztán ott lehordta én meg csendben mosolyogtam hogy milyen irigy emberek vannak
annak írtam aki feltette... nem tom ki lehetett de jó nagy gyökér
Figyi!Zsóti jól beszél,meg előbb-utóbb úgyis kiderül...aztán majd találkozol vele....
Bazz az ilyen csicska hangemberekat akik névtelenűl tudnak csak kemény lenni olyan szinten gyökérnek tartom.Bazz de most mire jó az neki hogy ezt felrakta???Keményebb lesz tőle???NEM. Akkor???Ááááá túl sok szabad ideje van a fiatal embernek. Meg fiányzik neki egy nagy orrba verés
félre ne értsetek én titek osztottalak, hanem azt a barmot amék felrakta...sose birtam az olyanokat amék irigyelt a másiktól valamit és azért fikázta, mert neki nincs olyanja...
vágom
megnéztem az e-mail címet,nagy paraszt lehetett ,aki felrakta...huhh,de még mekkora
Hát jó nekem sincs ennyi pénzem hogy vegyek egy tök új rs-t de egy cbr-t tudnák nekem az is elég lesz egy darabig aztán majd fejlesztem. Azért meg nem kell irigyelni phoemant mert rs-e van. De azért ez nevetségess amit felraktak a netre. Én ezt gondolom. erről ennyit
most ez az osztás kinek szól??én csak feltettem a linket,hogy vannak ilyen barmok is..akiknek ilyen szar a hobbijuk...most mi is a gond??
bencee ezt most kinek irtad? Annak aki felrakta?
feltette
gratulálok annak aki felttet... ennyire nincs pénzed te szerencsétlen? sír a pofád? szerintem a bajt a te házad körül keresd mint h mást basztatsz
Te ez most kinek jött???
AZ olyanok pofáznak, améknek motorja sincs vagy van egy 1000éves szarja...leszophat az összes irigy genyó...ennyi
Erre csak annyit mondok h valamék irigy köcsög rakta fel....szal nem nagyon izgat...
Tuti hogx valami irigy fasz tette fel aki ismeri annyira hogy hova valosi ....
ki rakta fel ezt a szart?? egyáltalán miért basztatjátok Phonemant????
ha lehet törölni, azonnal törölje a hirdetést aki felrakta!!!

agyam megáll.. hülye faszok.
Én nem értem miért jó ez h felreaknak ilyen szarokat Semmi értelme és elárulja az illető iq szintjét
ja ha akad akkor nem állítok rajta inkább lemegyek veszek olajat mert elfogyott és telerakom vele a tankot. már 2-3X tankoltam úgy h nem kapott olajat különm a tankba is. egy fél decit biztos ami biztos adok neki....
Nem, ugyanugy 81-83 fok körül van amikor meleg... kivéve ha a pirosnál állok 2 percig akkor felmegy 90-re de ahogy elindulok visszakúszik. De lehet ma még állítok rajta, mert van egy luk 5000 és 6000 között amikor nem normális hangja van hanem igy köhög meg elég gáz hangja lesz, nem tom azt ki tudom-e szedni, de az sem jó ha túl sok levegőt kap, meg akkor mégtovább pörög, az sem kéne...
egyébként tegnap picit egykerekeztem vele:) csak le kell nyelezni 1esben és powernél kicsit rántani. de annyira nem izgat nem akarom meghüyíteni szegényt, majd szezon végén amikor ugyis jön az uj persely meg dugó meg minden
NEm melegszik most nagyon? Arra is figyelj! ilyenkor szoktak akadni!
Robi érdekesen adja elő a fiatal ember
Ezt most nem mondjátok, hogy 11 elég? egyébként tegnap állítottam rajta, hogy kicsit több levegőt keverjen már bele, és sokkal fürgébb lett, és ki is pörgi a 125000-t....
hagyd a fenébe még mielőtt megsütnéd a dugót..ölég az a 11ezer...fölötte nemhinném h erősebb lenne..
ez beszólás akar lennei szegény pfonemannek?
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i... Nézzétek meg... no komment