Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gazdagéknál így megy
Mondom ez nem tuti, mert csak hallottam félfüllel, meg eléggé leamortizált állapotba voltam.
jah és ez a robogó nem rendszámos szóval akkor adom el amikor akarom csak 1 adásvételi...
rossz a füled
Őőőőőőőőőő nem vok benne biztos, de hallottam olyat h amit adnak robeszt hozzá azt asszem 5 évig nem adhatod el meg évente X km-ert bele kell tolnod. De járj utána, mert csak fél füllel hallottam.
igaza van apudnak tényleg úgy van ahogy mondja .... amit elsőként bele írnak :S
enyémnek is picit több kw van a papírokban de ez van sajna
Bocska kerekek az
akartam irni.
Na most hogy tisztába vagyok valmenyire az évszámokal a trapézost rá lehet teni 99 es re vagy mire? aminek még nem keres a feneke
Hali

Az apriliánal van most egy olyan akció hogy ha veszel rs125 talmácsit kapsz mellé egy 360000Ft-os robogót.
Én télre terveztem h motort cserélek de most megláttam ezt az akciót és húú... ezt nem lehet kihagyni.
A talmácsin csak az idom más gondolom azt is csinálják full powerbe, ez nem is kérdéses csak szeretnék biztos lenni benne.Ugye van a 15 lovas amibe van powernek hely meg aminek nincs.Ha szerencsém van kifogok 1 olyat aminek ki van alakítva.De ha nincs olyan amit nem hiszek akkor jön az h a 30 lovasat veszem.Annask meg a papírjait a szalon nem csinálja meg hogy 11kw-os legyen.Van ismerős aki műszakiztat és az lenne a kérdés hogy olyat lehet-e csinálni h megkapom kulcsra készen a 30 lovasat és elmegyek az ismerőshöz újra műszakiztatom de az már 11kw-ot ír bele?Mert apa azt mondja h amit először bele írnak azt nem lehet átírni ami szerintem hülyeség.

Kérlek segítsetek
Forrasztani lehet, próba szerencse, annyit szerintem megér
Nagyon jó volt Citadella.
Kár hogy nem jöttetek
egy motort szerencsére nem egy életre veszel.szóval akár robogót,akár simsont,akár rs-t veszel azzal jól megtanulsz motorozni és mondjuk egy fél év után eladhatod és vehetsz meg komolyabbat.Szerintem 100 kilóval simán ráülhetsz,mert én lemértem magam: bőrruhában,bukóban,stb... vagyok 94 és Rs el tolom
Én rs-el tanúltam meg váltani
Pestről haza eső után este 11 kor csak refivel
Béci! (miniby)
Kimentem Mocsára a Desperado talira,pont jöttél szembe,integettem majd leestem! :D Aztán vártam egy dbig hátha visszajössz,de közben megadta magát a hűtőm... 1liter/20 km,aztán kifogyott a benyám,de a tartalék meg eldugult,szóval majdnem bőrruhában 30 fokban motortolás lett.
Kérdés a szakikhoz: ha kis helyen van elrepedve a hűtő lehet hegeszteni,javítani normálisan?
Ebből azt akartam kihozni hogy ha eldönti az Rs-t az ember akkor nem olcsó! meg ilyenek:)
Szerintem is Simson jó kezdőmotornak egyszer sikerül ledöntenem ugy ,hogy a kormány is érte a földet semmi baja nem lett (a lábamon most is látszik)
Nálunk a "vadnyugati vékony vagányok" csapat, +110 kiló:)
Igazad van!
én meg azt mondom inkább simsonozzon, azon váltani is megtanul, meg szerelni :) A súly meg nem akadály egy szimónak, elég sokat kibír
Sztem 1 evet robogozzal elotte.
Sziasztok! Még soha nem volt motorom és most szeretnék egy rs-t... Szerintetek ez a motor megfelelne egy teljesen kezdő 23 éves 100kilós embernek?
A katod nembiztos h szar. Vmire rakellett fogni, azt megse mondhatja h bocsi de mikor összeraktuk nemtudtuk rendesen bekarburalni mert kockafaszfejek vagyunk.
melyik ez a szervíz?
ahogy előttem mondták, ez duma. A katalizátor az enyémben is elszabadult (a gyáriban), de csak kotyogott benne azt ennyi!
Azért mert berxarik a katalizátor miért kéne megragadnia?