Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alsónémedi, Dabas, Örkény felé van valami motorozható út? Arra akarok menni, Örkényig mindenféleképpen. csak úgy körülnézés szinten, mert arra még életemben nem jártam.

5-ös úton mennék, de az kb tök egyenes. azon kívül van még valami arra?
JA ha nem 25Le lenne alattad hanem egy 100-al több akkor te is elraknád hidd el....
Felőlem menjetek télen csak ne vágja el senki magát valami lefagyáson....
Tegnap halt meg egy ismerősöm dobogókőn, sok volt egy kanyarban elesett ez nem is lett volna gond de aki mögötte jött teherautó telibe gázolta a földön fekvő szerencsétlent. Isten veled János!
falsot kap a csőnél, vagy az airboxnál
viccelt, el ne kezd keresni benne!
és az hol van?
Azt megnéztem de nem...
Lecsúszott a szívócső?
A lefujoszelep!
Mi adhat ki a motoromban ilyen szuszogó-sűvítő hangot, a karburátor környékén hallom...?
polinivel hova húzna már 11 felett? az általad említett fogaskereket pedig lánckeréknek hívják, nem mind1...
Iris láncok kedvező áron!
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
HI
A power elektronikámat úgy tudom leelllenőrizni, hogy a mágnesbehúzó előtti csatlakozón megnézem fáziscerkával h van-e áram 8-9000 felett igaz?
nagyvas hu. DID lánc, 520as nézd meg.
Van a tiédre való vacsi új JT hátsó fogaskerekem 40fogas, DID lánchoz való, 0kmes, az enyémre nem volt jó
ism,erős.. jah belőtték az rst... elég erős lett de a kipu miatt nem akar húzni 11felett de addig elég erős. kopik a fogaskerekem is...:S de majd becserélik egy újra...:S jah mennyibe van a fogaskerék szett előre -hátra a szett mittomén láncal
Igazából a 2 problémát elmondtad. A kéz melegítése nálam sem teljesen ok, de kibírható.
A plexi párásodás... Kb félig nyitott plexivel megyek télen, egyébként nem látok.
A legnagyobb fless az volt amikor ködben autópályáztam október végén, belülről párásodott a sisak, kívülről meg lecsapódott a köd.. És csurom víz lettem :D Ász volt
De ti hülyék vagytok, ez tény
Ahulyegyerek!
Bizony, nincs is annál jobb amikor 2 kesztyű van rajtad mész 20 kilométert és nem tudod mozgatni az ujjad
Én is jártam mínusz fokba suliba. Buko folyamatosan párásodik, te minél jobban összehúzódsz hrrrr
Jég meg csúszik mint az állat
csak 122 es van sajna . de rá lehet tenni a 123asblokkra
írhattam volna 0 fokot is :)
Szerinted ez a normális. Én meg motoros vagyok és nem fogom elcserélni a motort semmiféle autóra.
Az meg hogy ki mit csinálna helyettem. Hát :) Nem igazán érdekel. Van aki így szeret, az elhivatottságommal együtt.
Hidegben is lehet mocizni, fel kell öltözni, Adam is megmondhatja.
Aki 15fok alatt elrakja a gépet az papírkutya..
Azért a bármilyen az kicsit erős nem? Annak ellenére h utálom a BMW-t van 1 modell amiért még a Gixxit is veszni hagynám M6 nak hívják Azon kívül egyik sem kéne.....
Mert annyi eszed van Inkább az autó és ha van della akkor jöhet a motor.... Elvileg ez a normális! Jön a tél kinek van kedve fagyoskodni a megállóban a motort meg mégsem hozhatod ki hóviharban
Bármilyen 4T motor tudja ezt csak a 2T Apriliák nem