Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány körül mennél Citára ?
látom nem nagyon vagy tisztába az évjáratokkal. a trapézlámpás a legrégebbi 92-94, aztán jön a szívlámpás 95-98 (ez az enyém) 99től meg a kerekseggűek.

Ebayen szereztem használtan 7ezer ftért, 11be volt mire kézhez kaptam. Az új ára 85 euro.
Nem ugyan az már a 98-as mint a 99-es! Szval....
Ok.Kösz meg tudod akkor mondani ,hogy hol és mennyi volt?
Köszi de nekem a régihez kéne ugy KB 98v99 eshez de amugy kösz
Nekm van farokidom sablonom de a trapézlámpás RS-hez utasülésnélküli és kicsit karcsúsított.
Tehát tudok csinálni.
Ma jön valaki citára?
nem, vettem.
na ha frézi egyben lesz, egyszer elviszlek én is motorozni..
Nem kell félteni. Múltkor felmentünk kergetőzni egy 5ös kawával az elkerülőre, aki egyben az apám is
Végig 140-150...a karbon dobban azt szeretem, hogy mindig langyos. Akkor nem volt Mentünk mendegéltünk, kis pihenő...az arrow füstölgött és olyan égett szaga volt Magyarán ki lett égetve kicsit. Kellett is neki, városban használom, nem is szeretek hangoskodni, így power előtt elváltok, meg eleve vele tanultam és kb. 800 km-en keresztül nem is mertem kipörgetni
De ha minden igaz, akkor a hétvégén egy rs-es sráccal fogom megfingatni a szerelmem
nekem 17.000-ig forog, azután mintha tiltás lenne.
Nekem 12 ezerig forog azután mintha tiltás lenne, majd kiugrik a nyakam De széria henger van benne szóval, azért forog csak ennyit
Figyelj ha néha megvan forgatva nem árt neki, enyém 12flelet forogja le aztán utánna halott (gyári volt) ,de én 10500-11-11500ig szoktam használni :)
Helló bocsi hogy zavrlak meg szeretném kérdezni ,hogy az Rs ed farok idomját te "szerkeszteted"? ha kell van MSN és meg beszéljük előre is kösz
Nem nagyon szoktam én ezt figyelni, egyszer néztem meg az enesernél, hogy általában elpakolom 105 körül a 3-at, de egyszer 11-ig kipörgettem így lett 110, de többet nem fogom. Sajnálom, ennyit nem ér az egész. Amúgy pörögne ez...de minek?
na én megyek aludni mert egy kétlábonjáró szardarab vagyok. jó8 evribádi
tényleg. I am sorry
Nekem full gyári a gép, 11500nál többet nem nagyon forog, de elötte szoktam bőven elváltani....
csak jól emlékeztem akkor.
11nél kezdődik a piros, és 14ig van skálázva a régebbi...
én úgy emlékeztem az eres is 11 után piros. akk megértem, hogy mért hiányolja nemtudomki az erőt 11 után.
bár szerintem fölösleges addig nyúzni, én már 10nél dobom a következőt. de kinek a pap....
új RSen nincs piros tartomány :) 12ig van skálázva, addig forgathatod is. A régieken meg 12től kezdődött a piros ha jól csal az emlékezetem, de láttam már többfélét
én addig nem is szoktam pörgetni. meg már 11 után piros. az meg nem tesz neki jót. bár még 11nél is megy, de akk csak a hangja nő, ami meg plusz kijön az pinafing,
ez csak az arrow miatt van + jó karburálás