Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkó nemszótam. sztornó
enyémnek van majdnem 12ig
11 után hova legyen ereje?
Te meg mr. Yamaha kezenfogva mehettek az utcan
okok..ha vaszek akkor olyat.. amúgy megkaptam az új szerelőtöl h. motorgyílkos vagyok ..előtte próbáltam ki a gépet hát 1es nagyfordulat 4e nél...kuplung 8ezer ..kis kerék aztán le majd stopie a de a végén jobban ráhúztam mikor még gurultam elengedtem és rátéptem meginnt hogy a telószimeringet is leteszteljem...kiugrodt az a kis gumi ...de megvolt a teszt.:D (karbiállítás 11ig van ereje:S de addig király ,,így nem is megys 160 fölé legfeljebb kissebb lánckerékkel lehetne, telószimering mert a másiknak csak fizettem és nem csinált semmit vele, fékbetét csere+fékolaj mert a másik színtén semmit nem csinállt semmit csak fizettünk érte) felgyújtom a műhelyét...jah és nem leszólni hogy teszteltem mert csak 1x alkalom :S:)
JT lánckerékhez a DID láncot javasolják, és fordítva.
Gyárilag regina volt (gyűrű nélküli) az RSen, az egy akkora hulladék hogy biciklire nem raknám rá. Persze biztos van jó erősített láncuk, de én biztos nem adnék pénzt érte :D A DID rulez, bírja, fasza, nem nyúlik, megérte.
ott van az RK O gyűrűs, picivel nagyobb szakítószilárdsággal és 15 v 16ezer ft. kurva jó lánc.
úgy gondoltam de regina lánc nekem jó ..(új)
láncot csak lánckerékkel cserélünk, ez ok.
de ehhez a lánckerékhez jó a sima regina? am tenksz
hát nemtudom ezen érow se segítene? (tehát az a lánckerék kopott el amelyik a keréknél van mert hegyes+ 1 8as van benne azt ondta szettben kéne megvenni...(nem a régi szerelőm :D)
nagvas.hu azért mindent ne rágjak már a szádba.
Egyébként 18ruppó volt az O gyűrűs, 2500 az első lánckerék, 5100 a hátsó, én odaadom 3500ért a vatta új hátsó lánckereket.
ára? + a didé ha megrendelem ?(majd megnézem de te mennyiért vetted?
Erre zuzok kb minden nap szolj ha erre jársz gurulhatunk egyet
Jaja az durva volt!
Amúgy nem félsz te csolnokon? elég veszélyesen vezetnek arra
Naponta megyek ott
Ez valamifélre hatlövetű? vagy mi ez? ugye nem kipufogó?
Hellótok!
Igen ezt énis hallottam/láttam és nincs is olyan messze szentendre tőlünk! Elég szomorú dolog! Tavaly itt esztergomba is volt bmw-s eset, abban is 3an ültek mind a 3an meg is haltak meg gyalogosokat is elgázolt! Ő a városban janizott, csak a kanyarban a patka megfogta a gépet és oldalára borult és úgy csúszott, ekkor kaszált el egy-két gyalagost is majd egy villanyoszlop szedte le a bmw tetejét és a benne ülők fejét is!
a gyerek aki vezette a BMW -t természetesen túlélte karcmentesen . 7 évet kapott volna elvileg de az ő apja a rendőrkapitány és el van intézve. A lány szülei azóta is bocsánatkérést várják......
Az ilyenek megérdemelnék hogy felköszörüljék a seggét valamelyik fiatalkoruak börtönében ....
Szeretetre méltó lények
amugy nekem is most halt meg egy imserősöm szentendre felé . Ültek egy bmw ben és a 17 éves gyerek driftelni akart ( ott ahol egy versenyző sem driftelne )
120 al kiegyenesítette a kanyart és Adri meg is halt a helyszinen. Meg Barna is de őt nem simertem.
15-17 év közöttiek voltak . Gondolom láttátok a tv ben.... fokusz stb.....
Teletabik... Ilyet adnak a TV-be aztán csodálkoznak h sok a hülyegyerek.
értem én! :)
nagy ÖlelÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs
rájuk kell nézni, mind a 4nek atom izom bespurizott, beeexezett feje van :D Akkora pupillájuk van mint az állat, meg állandóan örülnek :D
szerintem egyébként a teletábbbikat kurvára nem gyerkőcöknek, inkább drogosoknak találták ki