Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj, multkor egyik forumra be is linkelték a svájci oldalt amin volt.. kinn szobázott vagyis ilyen saunaclub-ban volt.. sima kurva volt, de ebben ninc ssemmi ciki, de ah viszont szégyen hogy ezt nem mondják, hanem még a végén kiderül hogy terézanyuval osztott ételt. meg tudjátok. .aki korpa közé keveredik.. ha elment volna civil munkát dolgozni, akkor valszeg nem jár így. mindneki maga választ, mi is lehetünk bűnözők, és akáár be i jöhet hosszútávon. vagy nem, mint neki. ez ezzel jár, és aki belemegy az vagy tudomásul veszi vagy nagyon buta ember.
Nekem is ez a bajom,ha 5-6 ezertől kuplunggal esik vissza a fordulat csúnya daráló hangot ad,deklit levettem,de megrángattam a tengelyeket,megnéztem a kuplungot,de semmi.
10 év lófasz! Az lenne jo ha kibasznak az ejszakaba..
"sivítani" bármilyen csapágy, foaskerék mozgó basz tud. Ami alternáló mozgást végez( le föl kolbászol) az inkább kalapál, csörömpöl.

A lehámlott csapágy, az inkább darál, a mocorgó, vagy kopott fogas, az először sivít utána az is darál, 9sszességében minden kopás,valamiféle fütyülésként kezdi,utána lesz belőle végül repedfazék csörömpölés:)
Ezt az akusztikai hatást ölég nehéz szavakba önteni.
Én kiontanám a belit(levenném a két deklit) és megrángatnám kívülről aami kilóg.
Ha csapágyzűr, akkor valami kottyanni fog, ha megnőtt a foghézag a puklungnál monnyuk, azt islehetlátni, viszontha a váltó belül döglött(görgők) azt nem fogod kívölről látni, de egy próbát megér, hátha látszik hogy mi van.
Látom megint témánál vagyunk...
Én úgy tudom h semmi ékszer nem volt rajta, semmi irat,abszolút semmi.
Amit a Borsban lenyilatkozott a csaj mutterja abból biztos annyi igaz h a srác tényleg egy köcsög rohadt ember volt. Remélem kap vagy 10 évet és jól megfogják járatni az aranyerét a kemények a szegedi csillagbörtönben
Valaki segítsen már énrajtam, mert az idegeim....
Szóval volt az a hang csak hatosban.. Na hatosban elhalkult, viszont előjött kettesben.. És kettes fokozatban durvábban is hallatszódik, viszont csak 4ezertől kezdi el, és egészen 7ezerig biztos csinálja a süvítő hangot. 7ezer felett nem tudom, mert ott a motor meg a kipuff hangja elnyomja.
Szóval mi a tököm lehet a váltóban hangos ami 6osban jön elő először, majd mostmár kettesben is. Mondom 6osban meg mintha halkult volna, és egyenlőre ezeken kívül máskor nem csinálja.
Plz HELP
üdv all

Én a cégemnél szoktam AVI-val dolgozni:) elég vicces dolgokat össze lehet hozni majd a héten rakok fel képeket milyyen kipukat csináltam a hegesztő kollegámmal:)
A kedvencem a minigun:D:D de csináltunk 1 olyat is ami már az ülés alá készült.....kisseb átalakitással fellehetne rakni de én nem szenvedek vele:D
Akinek különleges kipu igénye van az küldjön emailt a garetrambo@freemail.hu-ra
Ez nem hirdetés :D csak gondoltam megosztom veletek ezt a lehetőséget....

széles útat
boyrob@freemail.hu
Üdv. Varga Robi-nak a mail címét, vagy valami elérhetőségét meg tudnátok adni? Valahol meg volt és most nem találom
Csináltam tavaly egy srácnak egy csövet, pálcás géppel, alig 100 helyen ereszt:)
Awi val kell összeszögelni, annak nem lóg be a varrata, és szép és folytonos.
Saját ez nem csokito nem is Tuji ez Mihu terv
Kivitelezés Ív heggelő 0,7 es lemez:D
Tuji csokitó kipukat csinál.
(ronda,és finom)
Én egy Rs re nemigen csináltatnék másféle csövet legfljeb egy gyárinak a replikáját,mert azért egy cső tud érdekes dolgokat művelni, nem is vagyok benne biztos, hogy egy hétköznapi felhasználó hozzá tudja állítani a motort.
Viszont az a kép, ami ide is bekerült, az Varga Robi munkája, ő hegeszt avival is, az szép is, már mondtam,neki, hogy másoljon le pár nagyobb tuningcégtől kipukat,nemtom csinálja e, v nem.
Simsonhoz csinál Gianelli, és más kipukat, azok elég szépek, és pontosak is.
Ismerem Tujit igen ő csinál minden motorra szerintem ha megfizetik De akinek a munkáját betettem az Varaga Róbert ő a tervek alapján 2 hét allatt megcsinálja a kiput! A simsonra a LeoVince kipufogót megcsinálta talán még jobban nézett ki rajta ! Ha valaki leméri az Arrow méreteit elküldöd neki még lehet szebbre is megcsinálja mint az eredeti Na jó kis agymenet lett
Köszi mindenkinek!
Na erről a kipukészítésről szerintem Emzoli meg mondja az infókat.
Énis gondolkodtam már a készítésen.... pl itt melletünk cinkotán ( 16. kerben) dolgozik egy Tuji nevezetű szaki aki vállal ilyeneket . Ő a saját TZR jére csinált rendszert. Úgy emlékszem . És dicsekedett hogy fain . De simokipukra van ráálva. Halandó számára ugy megy hogy megkérdezi hogy milyet akarsz . aminek alacsony fordulaton is van ereje vagy legyen inkább felül ereje de több :) De árakra nem emlékszem . Azt tudom hogy nem egy kitünő a heggesztés stb.... meg nem rozsdamentes anyaggal dolgozik... meg nem tudom milyen lenne a dob esztétikája bár nem tudom az arrow milyen ....
eresnyata: Köszönöm a segítséget. Hol lehet amúgy titeket látni pályázni? Biztos állatúl mehettek.
Hello! konkrétan gödöllőn is van egy, ugy hívják h Bartos...
Csáó! Valaki tudna írni néhány honlapcímet ahonnan alkatrészeket lehet rendelni aprilia RS 125-höz? Vagy valami jó szerelőt Gödöllő közelébe? Előre is köszi!
Van 1 ötletem ha ugyis mindenki Arrow rezot akar meg ilyeneket ha valahonnan megtudjátok szerezni a méreteket én ismerek olyat aki megtudja szépen csinálni!(A kép csak illusztráció:D)
jó lenne
veszel rá egy idomszettet és versenymotornak fog kinézni:D hát az enyém még messzi van attól. Ami módosítva van az a pályaidomszett, sp rezó, préssáv van csökkentve 0,8-0,9re, utas lábtartók, gyári kmóra kijelzőkkel együtt levan hajítva, meg elöl fémfékcső.

a lábtartókon kellene még faragni, egy fixet csinálni rá másik konzollal amitől feljebb van meg picit hátrébb.

szóval ha pályázni akarsz vegyél rá egy idomszettet először meg egy jó gummát.
Nem tudja vki hoyg esetleg mitől lehet az ha megyek bármelyik sebességfokozatban és bekuplungolok akkor felerősödik egy ilyen "fogaskerék" hang.
na ne csináld már
a 160-ast tuti fel mert nekem azvan most! CSak nekem Dragon suoer corsa van! De nem érdemes! Szerintem!