Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Ki tud nekem eladó, jó állapotú Michelin Power Race slick gumit?
A méret
Elöl: 110/70/ZR 17
Hátul: 150/60/ZR 17
Jah és még annyit kérdeznék, hogy az Rs 125 felnijére fel lehet rakni a 120-as és a 160-as gumit is?
simán :D készül az összes a pályázásra
hy
Hat most atta gépén ami nem gyári az sp kipufogó meg az idomok! a többi az mind gyári szal msot neki se sok van rajta alakítva
Igen jó a neved.
Ijj kemény ez a gép. Elmondanád, hogy mit kell csinálni egy rs-en, hogy ilyen versenymotor legyen, mint a tied? Mert van egy rs-em, 2003-as, szeretnék vele versenyezni. Látom te vágod a dolgokat azért téged kérdezlek. Előre is köszönöm szépen. :)

U.I. Jók a képeid. Ha kész lesz a motorom, mehetnél elöttem pár kört kakucson, mutatni az íveket.
Az első telók jók csak a hátsó nem annak vége!
mind a 3 sp?
ata gyere msnre pls
köszi. jaja polski rulez, azt is tuningoljuk ezerrel:D
ez ennél sokkal 1xűbb történet
unokatesóm barátja helyszinelő meg ienek és őt hívták Dézikéhez z erdőbe és mondta hogy baszottnagy playboyos fehérarany fux volt rajta, meg miegymás...
biztos benne volt dolgokban aztán útba lett
azt mi volt benne?
rögtön a hozzászólás után volt
de másnap a neten fent szokott lenni a tv adó oldalán
tuning volt már a csaj? mert még nemláttam
msn-re felvettelek
én e klubból ismertem anno. a lényeg, hogy megtalálták 1 svájci honlapon . már sajna le van szedve... 1 bordélyházban melózott ottvoltak az árak meg minden...
nem ismertem így ezáltal nem alkotok róla kközvéleményt
táncosnő = zurichi ribanc...
nekem a csuklómtól a középső ujjam végéig 18,5 centi a tenyerem. A Tiéd mekkora? Ja csak mert engem érdekelne a kesztyű ha jó lenne a mérete
gyerekek az RTL-en mindjárt Joe táncos barátnője
kicsi az xl-es
xxl-es kell
polski powwa
am. igen szép az új idomokkal
a számlát scanneld be mert holnap kopogtatnak házkutatás gyanánt
pályaidom?