Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oks holnap veszek is és ki is proálom!köszi
nah mondom kb Hátsó gumi középen 5-6 mm-er a szélén 3 mm-er. Első középen 4-5 mm-er a szélén meg 2-3 mm-er . Utcán kb 5-6 ezer kilométer. Gyártási évet nem tudok mondani vagyis nem tudom hogy müködik a dolog
próbáld meg a gyárilag előírt olajjal. Full szint 75w-90.
Ha látnád hogy nézett ki amikijött belőle sztem nem ezt mondanád
ennél még az is jobb ha viszaöntöd ami volt :)
nem! biztos hogy az volt benne. mert már másik motorba is használtam annak jo volt. ennek nemtom mi baja lett. megkéne probálnom 15wd40-el?!?!
lehet ez volt a bibi ? :D valami traktorból l leszivott huladékot öntöttél bele véletlenül ?
azt nemtom mert nem a eredeti dobozába volt már.
márka?
10wd40
Ez csucs :)
mijen olaajt öntöttél bele ?
sziasztok. az rs-embe olajatcseréltem mielött le cseréltem volna a válto az kitünő volt könnyü volt váltani.elég mocskos olaj jött ki belőle. bele öntöttem az uj olajat és válto az katasztrofa lett alig lehet vele váltani. nem tud valaki tanácsot adni mi lehet a baja,vagy mit csináljak vele?
Nekem meg citadellánál a felvonuláson kilőtte a viztartály kupakját ugyhogy ha valaki tudna nekem szerezni azt megköszönném :)
nem sokáig lesz gyári remélhetőleg
az enyém jobb :) Nem élvezném a gyári kipuffot.
Viszont a tiéd nem akar széthullani. Még :D
minek az neked?olyan mint a tiéd
ok te meg a motorod
akk addig add ide azt a benzinpénzt
ne sírjatok, nekem épp lenne pézem tankolni is, csak nem mehetek egy centit se a motorral mert széthullik a váltóba valami és suxxxxxxxxxxxx
ezzel nem v egyedül
Én gazdag?
Örülök ha arra van pénzem hogy benzint meg olajat vegyek
képed van róla? Az mit takar h 70%? Érdekelne pontos profilmélysége elől/hátul középen/jobb/bal oldalt.
Illetve mikor gyártották?
D 208 eladó 15 ezer forint szettbe 70%-osak kb
és erre rákontrázik a 3.
Mondja ezt a másik