Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a méret-probléma mit takar? Kicsi vagy nagy?
Uj motor?
Kell a gumi?
Bocsánatot kérek mindenkitől szánom bánom tetteimet! Nemvolt Szándékos
Alpinestars Sp1 kesztyű vadi új méretprobléma miatt eladó 18.000 Ft
bolti ár 28.000Ft
hol volt itt a poén?:P
Gozsi ezt csak megtévesztésként szántam ezt a kérdést! Am tudom! De ti meg lelöttétek a poént!
inkább idomot sztem
A csavar benne van és nem szív farsot. Nemtudom honnan kaphatja a + levegőt.
Köszi Tyt a részletes választ! Kezdem gyűjtögetni a km-eket.
nézd már meg jobban ....
Vettél még egy Rs-t Ata?
ridi tu rész
jaja
De szép az a pályaidom...biztos vmi fasza gyerektől vetted!
annyi pénzért megérte
Hellósztok! vki meg tudná nekem mondani a power-nél lévő szimering méretét? Előre is THX
Üdv emberek!

Kopasz igen nézik a telokat is mint montam nekem szimeringet kellet cserélni + olaj mert elfolyt...
és ha a telodon látszik hogy olajos akkor bukta van már cask azért ismert onna a tárcsafékre csöppög és onnan meg a kerékre vagy is afelninre amiről meg a gumira és kész is a baleset ugymegcsuszol mint állat....
egyszer már jártam igy és megkellet álnom letörölni és szép nyugiba menni a melóba majd nagynyomásuval lemosni a gumit :S
Nem jó játék 2-3 száz forint szóval nem drága :)
kedves Mod!

Kérem a robinhúdról készült hárlis képet töröljék, azzal az indokkal tudok élni, hogy ilyenekkel gyerekeket szoktak ilyesztgetni! ki is nyomtattam, és ha valaki mellém akar ülni a buszon, csak felmutatom és már el is szaladt..
Köszönöttel hosé ármándó
Sok levegot kap vagy farsot sziv. Allits a karbin a csavaron, kehet h ki is esett. Aztán lehet h hulyeseget beszelek..
Szevasztok!
Én innen rendeltem meg minden alkatrészemet!
www.citybike.hu
www.pinkmotors.hu
Sziasztok. Van egy aprilia rs 125 motorom 98-as évjárat és az a problémám vele hogy csak úgy tudom beindítani ha befogom a légszűrőjét. Ha beindult akkor pedig 3000 felett kell tartanom a fordulatot mert különben lefullad a motor. Egyébként 3000-es fordulat felett ugyan úgy megy mint eddig. Remélem vki tud segíteni. Előre is köszi.