Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóvankisfiam! ezt csak neked, mert tudom hog imádod:
Kiez? Szeretem ha kicsit budos a picsa!
original bőrruha,mi ezzel baj?
alap, már megvolt nézve! óriási kép. minden értelemben. akik látták mondták hogy durva volt látni ahogy az óriási bojler elsuhan..
Gyári Új rotax 122 es henger eladó!akár dugattyúval is
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Köszi szépen amúgy!
telókat nem nézik?
Nekem is elszakadt a kilométer óra spirál, lementem egy olyan kereskedésbe ahol ilyen keeweyekhez meg egyéb "márkás" motorokhoz árultak alkatrészt, és kaptam 600 ft-ért, annyit néztek meg hogy milyen a vége aztán már adott is egyet, azóta tökéletesen szuperál.
kopasz kb 10000 ft a müszaki nekem 15 volt mert éppen szerelőnél volt és megkéretem vizsgáztassa már le és szerintem fogott még azon is
de mind1

amiket néznek:a gumik ez nagyon fontos 1.6 mm meglegyen bőven és nelegyen repedezett,nézik a fékeket irányjelzőket,világitás,és nekme még a láb tartómat is nézétk ugyanis még anno letört és rövidebb lett kb 4 centivel azóta zsir új lett felrakva rá de szoltak érte hogy ez igy nem frankó....2 nappal rá már új volt rajta:D
sziasztok

azért mozog a hátsó fogas kereked mert kerékagyat kell benne cserélni mármint a hátsó kerékben...vannak rá rükök hogy elehessen húzni az időt e fellesleges kb 4-5 ezer forint....

Nincs véletlenül valakinek a köv cucok közül valamije eladásra? (baloldali tükör,kuplung lamella .....
vagy tipp hol tudnák újat kapni vagy használtat de jót....jah és kilóméter spirál pff nah azt égen -földön nem találok
segitségeteket előre is köszönöm
Vegyél Rs et mert egy kitünő motor.Felkészít a nagymotorozáshoz és remek alapot ad! Egy kétütemü masina és minden motoros életébe kötelező mert aki kihagyja...az Bánhatja... Ha húzod a gázt akkor zabálja a benyát mint a többi motor... Az olajat is eszi,de nem gáz...
Sziasztok!Aki tudja hogy motoron mit néznek műszakin az válaszoljon!Előre is köszönöm!És mennyibe kerül az rs 125 re kb?Köszike
Bandi007 én megmondom az én véleményemet ha nem vagy profi szerelő ne is vegyél RS-t, drága az alkatrész, magas a fogyasztás, meg nekem még nem volt olyan h minden tökéletes legyen rajta de ez csak az én véleményem várd meg a többiekét is!
Rotax 123-hoz blokkalkatrészek eladók! Szinte minden!
Enyim is eladó!
Enyém tipp-topp állapotban van, vedd meg az enyémet
Bandi nekem van egy eladó:)Annál semmire se kell figyelned nagyon jó állapotba van!írj ha érdekelne
Sziasztok
Hamarosan mocit fogok venni és valószinű hogy rs 125-lessz. Egy pár dologot szeretnék kérdezni PL.: Legtöbbet előforduló hibái,mik azok a dolgok amikre különös tekintettel legyek vásárláskor , Fogyasztás, végsebesség. A válaszotokat előlre is köszönöm.
ottvoltam:)meg egy fekete golf meg egy mazda mx3(piros) lementünk pancsizni
Itt is mutoggattak már be polgárörök, aztán már nem
sziasztok! tyt meg még páran aki tud segíteni... rezót vagy egész rendszert rendelnék hasznákltan e-bayról (olcsón) mert ugye eus és így van gari hogy meg is jön... (német kéttanba járok tehát tudok dojcsul vmicskét):) de segíthetnétek
Go TALMA Go!
Gratulálok Gábornak!
Nagyon jól ment az egész hétvége alatt!
Igen jól összerakták a motorját!
További sok sikert az egész csapatnak, és főképp a mi Gáborunknak!
GO TALMA GO!