Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kurva jó szerelők lehetnek, ekkora marhaságot.
én most hívtam az előbb kint van versenyen, aztmondta hétfőn próbáljam.
Ha minden igaz, lesz még ott egy.
ők kb mindig ott vannak:
én pedig 5kor jövök vele végre haza aztán kezdődik a kilométer dömping az este holnap pedig meló
Gyertyek Rs esek :) Eddig forumrol 2 en jövünk
Srácok, ha jön ma valaki Citadellára lezúdulni, akkor szóljon, mert mehetnénk együtt, vagy ott összefuthatnánk!

5kor kezdődik, 4től van gyülekező
Én sem tudom :) Pedro-nál van, még nem kaptam vissza
NAh, sikeresen megadta magát az RS-em alig 7000 km-nél...
Meglepődtem, mikor közölték h a kipuffban szállt el a katalizátor, és ezmiatt a dugó meg a henger is... Pozitívum, hogy garanciába megcsinálják az egészet... (még jó.. )
asszem szar a telója vagy nem tom mert nekem se vette fel a multkor. Holnap ringen leszek szoval találkozok vele.
ha addig nem érem el akkor megköszönném!
ha gondolod holnap szólok neki hogy hívjon fel...
igen, fontosnak érzem hogy 16éves ybres balfaszokkal vitatkozzam naphosszat, értelmetlen idióta dolgokról.
Most ne zavard ilyen hülyeségekkel, pont egy 16 évessel veszekszik egy másik fórumon
nyugi Kollega, 4napja nem mentem egy centit se a vassal. Megfogadtam tanácsodat :)
Mondjuk most tiszta idegbeteg vagyok ,de az már más tészta
Beírok neked előre egy hozzászólást, mert ez lesz amennyiben hagyod a váltót zörömbölni, kimásolod, ha aktuális lesz, csak simán bemásolod:
" Vááá, gyerekek nagyon nagy baj történt velem! Innen írok nektek a kórházból, végleg megadta megát a váltóm, lesatuzott a hátsó kerék 170 nél, én meg repültem mint a győzelmi zászló, a motor romokban, velem együtt, már belátom, hogy egyszerűbb lett volna időben megcsináltatni, inkább hagyte volna veszni a szezonból hátralévő 2 hónapot,most meg így jártam...
Nem tud valaki egy jó kis problémamentes 4t motort eladót? Mondjuk egy Cg-t vagy YBR-t?"
Jó kösz amugy nem nagy vok tisztába a kifejésekel bocs.És nem tudnál nekem egy másolatot csinálni v valami ?
Petya a matricával mizu?:D
4 körülre lennék ott.
5kor kezdődik a lezúdulás
nekem meg kész a motor meg minden ma hoznám el erre ki van kapcsolva a telefonja a szerelőnek
Hát ez az h én sem tudom. Gány hangja van kettesben meg hatosban. Atta szerint tűgörgő akar széthullani a váltóban. Olajcsere 1000kmel ezelőtt volt szint 75w-90 (gépk. szerint), olaj van benne, a kuplung fogaskereke sértetlen.
Tyt!

Mi lett/van a vassal, hogy szét kell húzni?

Rolii
Valaki esetleg nem tudja mizu Asziékkal, mert 2 napja hívom estefele, de nem veszi fel :(
Fel kéne vitetnem hozzájuk a motort egy blokkszéthúzásra
Udv!

Van egy elado palyaidomom szivlampas RSre ha valakit erdekel esetleg.

Hirdetes