Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudod megvették a motort és a többit magamnak kell összeszedni.
most komplett ruhát kell venni arrow rendszert pályaidomot saját zsebből
De sztem ha vki talpraesett nem okoz neki problémát
csak érted nem várom el h ezt is azt is megvegyék
nekem nincs semmi bajom a futóművel csak valami kell bele mert NEM csillapít. megyek vele és csattog, és dobál vágod Zsolti ?
a rendes méret 53.95-54.02 v .04, ezután van 54.75 ig túlméret, de csak 10 v 15 századonként amit a retek perselyes hengerhez csinálnak
139kg van a forgalmiban. aztán, hogy pontosan mennyi fogalmam sincs
65kilóm alatt csillapít a Hungaroringen a 140km/h-s fordulóban a GYÁRI futómű!
Alattad meg nem...ezis vicces picit...
Valszeg szétfosta magát a technika...kell másik központi teló...de felesleges 250es...
RS-re bőven elég a gyári cucc...nemvéletlen gyártják azzal...
Galbács 2:12-t ment a gyári futóművel!nem kis kanyarsebességgel...
irtam utanna h hülyeséget irtam :D de köcce a felvilágositast :D
hát most írtál gecinagy hülyeséget!
de most komolyan miért nem gondoljátok végig amit irtok vagy akkor ne mondjatok inkább semmit!
figy alap matematika!
53, 95 és 54,95 között van 1mm ami durván 2% ami azt jelentené hogy valamelyik RS az 125ccm és valamelyik 125+ 125x0,02= 127,5...szted akkor milyen dugókkal mennének?
Alaphelyzetbe asszem 53,95 től vannak dugók 54, 01 ig kb ezután már csak ajtókilincsől csinálnak kovácsolt retket...
Wössner Vertex, Prox, Asso, Meteor, Plutó Szaturnusz egyremegy...
addig nyujtózkodsz amíg a takaród ér vagy egy másik mondással tudok élni "olcsó húsnak híg a leve"
hiába a spanod a szerelő úgyse fogja bevallani hogy nem 100% os a 2T témában vagy egy kicsivel más téren van értem ezalatt robogó, simson stb dolgokat...alapjábavéve 2T ről beszélünk de azért egészmás igénybevételről beszélünk...
szóval vagy megfizetsz egy szerelőt és egy minőségi alkatrészt és összerakják normálisan vagy lehet kokányolni, szart belepakolni és higyétek el hogy meglesz az eredménye...
és ez IGAZ AZ OLAJ TÉMÁRA IS! Természetesen JÓL BEÁLLÍTOTT OLAJPUMPÁVAL! MEGFELELŐ KARBIHANGOLÁSSAL!
Asszem leírtam minden kezdőnek azt hogy mire figyeljen oda...
Ha most nemfigyelnek akkor majd késöbb a pénztárcája fogja bánni és majd a következő generálnál tájékozottabbak lesznek!
Én sajnos végigjártam a lépcsőfokot és szoptam is nemkeveset! eljutottam oda hogy mindent amit kér azt megadom, és meg is hálálja a gép...
Nemvéletlen van ennyi EX RS tulaj aki ócsárolja a 2T 125gépeket hogy széthullanak mert olyan helyen lett osszedobva, meg úgy.., és olyan alkatrészekből... (kivételek erősítik a szabályt!)
nekem is kéne valami keményebb cucc alám.
Csak vicceltem! Habár, ha a te rugód átraknánk az Ace csillapítóra akkor lehet! Meg kell mérni a hosszát, meg a felfogatását. Hány kiló az RS?
nekem meg valami RS125 vagy talán 250es központi telóje kellene mert ez nem csillapít aztán majd nem sikerült elszállnom vele a nyakvágónál a hétvégén :S annyira bepattogót a segge
Bocsi ! Rugóstagom!
szerinted azt bele tudjuk rakni az RS-be ? mert akkor holnap délután elviszem megmutattni
de nem akarok témát csinálni ebből csak furcsáltam megjegyeztem
Van egy Thunderace meg egy ZX10-R hátsó rugostagum !
nem rólad van szó tóni
vááááááááááááááááááááááááááá
17-40
én saját magamnak próbálom elő teremteni és össze spórolni a pénzt. ezért tudtam egy használtat venni és ezért állok még így vele .... és nekem igen most jelenleg gond lenne egy 20ast előterem tenni de ez már legyen az én gondom :)
na küldtek ide is részecskét végre.
Engem is
igen máskép. Bocs csak furcsáltam hogy vkinek a szülei megvesznek ennyiért egy motort és egy 20as a probléma.Nekem is a szüleim vették félre értés ne essék de érted mit akarok mondani?
myvip-re felmész és ott van egy fül hogy Chat/MSN
óhogyszopnánakle
engem beenged.
amúgy a részecskegyorsító miatt nem működik az msn!
amúgy tudnátok egy fogakerék fogszámot mondani elől hátul ? ( gyárit )