Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de utáltam őket anno mintha tv-t reggeliznének meg Cb antenna a fejükön
Pedig hegyek között fák alatt (ahol a teletabik játszanak) jó motorozni.
félre ne értsd, mocsok sokat utaztam már európában, meg sok mindent láttam, de akkor sosem én vezettem.
jól beszélsz. Alföldi parasztgyerek vagyok, hegyet csak képen láttam
Egyébként tényleg nagyon fura volt amikor először motoroztam dunakeszi fele... kanyarok, hegyek stb.. Itt az egyetlen kanyar a körforgalom a 47esen :D Az algyői a kedvencem, spirális körforgalom, azon megy a verseny, ki tud gyorsabban beleszállni
csak gyantáztatni kellene!
még nem jártam
jó, hát te nem vagy hozzászokva a kanyargós, "hegyvidékes" részekhez, én meg fordítva.
Nemtudlak felvenni de ha holnap felhivsz mindent megbeszélhetünk ha érdekel!
Képet is csinálok neked ha kell... OK?
"bár arra már minden lapos"

jártál te már felénk? nekem az a rész tiszta hegyvidék volt :D
na megjártam a dolgot. 5-ös út kurvajó. legalábbis Örkényig. ott visszafordultam. mondjuk nem az RS-nek találták ki, mert tök egyenes az egész, de legalább széles, nem olyan rég fejezték be szerintem, mert nagyon jó minőségű.

út is egész szép volt, bár arra már minden lapos, de élmény volt arra mocizni. 150km volt oda vissza kb. és benyelt 11-12liter benyát. hazafelé 1óra volt az út, odafelé másfél, mert kurvaszar volt a városon átjönni.
most már arra is jártam :)
janaboy016@hotmail.com
vegyél már fel légyszi!
10.000 pénz
Mennyi az a potom pénz?
HI!
ROTAX 123-as enyhén sérült henger eladó potom pénzért...
Wiseco 54.00 használt de szinte uj dugattyú eladó
0670-389-6486
milyen János? Mármint vezetéknév szerint
Erről beszélek igen Szentkereszt és Vörösvár között dobogókőről jöttek le állítólag.
A 16 éves lány mindkét lábán combnyaktörést szenvedett gerinc és medence sérült.Azt hiszem ma műtötték de ez nem biztos. A János az első 5 órás műtétet és az első éjszakát még túlélte majd Szerda reggel belsővérzést kapott és meghalt
nah srácok még sajna nincs kész teljesen a kipuu de alakuloban van:D

a hangja elég brutal lett:)
igaz hogy 4 ütemühöz sikerült oda fogatni még csak de ahogy kész lesz csinálok vidit is:)
remélem majd jól adja visza a hangját:D

széles útat
még nyár van
jaja voltam nyáron
üdv!

egy mail-t dobj már ha ráérsz...
egyébként ez még tavasszal volt, de nem garantálom h azóta megcsinálták.
Van azért 1-2 szakasz arra ami nem rossz
nabazzeg :D
csá rsata látom a galériádban hogy van két képed amit szalkán csináltál még hozzá Papp Tibiék udvarában jó tudni hogy jársz szalkán
az ötösön dabas után hiányzott az aszfalt amikor én arra jártam.. nagyon szar volt
Kedden este is meghalt valaki... azt mondták, én csak a motort láttam, vitte egy autómentő, valamiért nagyon sietősen... az úgy tudom szentkereszt és vörösvár közötti úton történt, és ott is volt valami teherautó... 25 éves srác volt meg egy 16 éves csaj, a csajszi úgy tudom kómában van...