Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol fotóztál le?
dehogynem :) oda járok iskolába :) csak sok a nemzetiségi az iskolába és inkább BMW vel járok ( busz metro villamos )
hát csak rendőrbácsik nem igazán szeretik az eltérő színű izzókat ám
Véletlen nem te voltál motorral szeptember 1.-jén a Nyár utcában? .
igen
kicsit próbálom mindig rendbe rakni még ha kis összegekben is de sztem látszik már rajta a haladás. motorikusan is teljesen új lett. szóval halad ez csak lassan még egy pályaidomot szeretnék majd meg talán egy arrow dobot még majd max. aztán szerintem más nagyon nincs is ha minden igaz. mondjuk ez a 2 dolog is amit szeretnék az én hülyeségem ... de én így érzem a sajátoménak ha mindig valamit alakítok rajta
Köszi
Albertirsai osztálytársam hozta nekem
hát 4000körül. Eddig jó, egyebet nem tudok mondani.
Ja de! Hamarosan úgy is szét lesz dobva az RSem blokkja, megkérem a szerelőm nézzen rá a dugóra, hogy milyen állapotban van. Aztán mondok valamit
10 kör ? =)
papír írószerbe lehet kapni kb 2éve
kék helyzetjelző?
Ilyen van nekem is. Hol vetted?
Neeem!
Wiseco nem volt!
Made in The USA!
Nekem volt már mindenfajta dugattyúm. Eddig a vertex birta a legtovább
Iskolai füzetvásárlás
hopp hát hüyleséget irtam mert 53.95 - 54.95ig vannak :D
Gondolom, elhasználtál már vagy 5 féle dugót és ugye mind tökéletesen volt karburálva minden egyes illesztésre illetve kritériumokra odafigyelve hogy kitudod silbaizálni hogy melyik jó melyik nem.
öö hát amikor én 1x rendeltem és nem tudtam a méretet a 98as is annyi volt mint a 97 es szal szentem nem
a dugattyúárak meg + - 1 2 ezer ft eltérés van a márkák között nem ? pl a wössner meg vertex vagy akár prox.
én ugy tom h 97;98;99 van de majd az okosak leirjak én nem vok szaki :D
hány túlméretbe van dugo az rs hez ?
az illesztéshez meg kel mérni a hengert! pl attának 53.98-as kellett neekm 53.97es! én msot járok 750km-nél :Deddig jó
Tyt:
hány km nél jársz a wösnerrel ?
Én nekm lassan 17 ezer km van a gyári dugoba. most kezdett ciripelni szép halkan a gyűrű vagy a tűgörgő . tervezek tűgörgő és dugó cserét.
bátran mered ajánlani a wösnert ? és hány százados illesztéssel ?