Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor egyértelműen zsidó svindli
egyébként bármely sebességfokoatban akárhogy meghajtom, megterhelem, csak a 6osban csinálja, se 5ben se semmikor
Hát nem mondanám hogy az van legsűrűbben használva. 50% város 50% városon kívül, és városban sosem váltok 6ig.
De csak 6osban csinálja, ilyen érdekes süvítő hang. Fogaskerék, de mi? elkopott vagy mi a tököm? 16500km van a gépben..
ja.. lehet hogy a legtöbbet 6.-ban használja, és az van megkopva leginkább.. na de 20ezer alatt? de mivel 6.-ban van legjobban terhelve a motor, lehet egyéb is..
Akkor fogaskerék...
Bár ha csak 6 ban csinálja...
Általában a kopott csapágy jellegzetessége, a süvítő hang. Mivel már ha jól gondolom közeledsz a 20000. km hez, lehet hogy főtengely csapágy lesz.
Csőváz mindenki. Atta, vagy valakinek van ötlete, hogy mitől csinálja a következőt a motorom:?
Csak és kizárólag a 6. seb fokozatban haladva furcsa hang jön a motorból. Semelyik másik sebességfokozatban nem (üresben sem, leszámítva a kuplungot, de az más), csak 6osban haladva ilyen érdekes süvítő (fordszám függvényében változó) hangot ad ki a gép. Ha 6osban visszaengedem a gázt elmúlik, ha rácsavarom akkor meg hangosodik. Kérdés: mi a pöcs ez? van okom aggodalomra? Egy jó 200km óta csinálja.
Akartunk! Atta rendelt még pizzát is nekünk, csak mindig késő volt mire indultunk volna!
hehe ejj ide már nem jöttetek vna le
"valakinek nincs e meg az a bizonyos "apriliÁs webhely" ahol vannak kÜlÖmbÖzŐ mÁrkÁju mocik szervizelÉse javitÁsa, ott ahol userral lehet belÉpni kellene nekem az a webhely?"

ahhoz képest hogy 38 éves vagy, elég érdekes a hozzászólásod.
apriliás webhely, ahol külöNböző márkájú mocik szervizelése javítása van?

Szerintem fuss neki mégegyszer, mert ez így nagyon érthetetlen.
Most apriliás webhelyet keresel, vagy egy olyat ahol service manualt (gondolom erre gondolsz) lehet letölteni apriliához?
De csak hogy ne legyek nagyon bunkó, az érthetetlen hozzászólásodból kiindulva, talán te a motorosok.hu-ra gondolsz.
üdv
valakinek nincs e meg az a bizonyos "apriliÁs webhely" ahol vannak kÜlÖmbÖzŐ mÁrkÁju mocik szervizelÉse javitÁsa, ott ahol userral lehet belÉpni kellene nekem az a webhely?
Most itt volt nálam 3 napig!
uramég
jaaa ilyen is volt:D:D
igen kitaláltam a motorjából.....
"nnnoooooorbert hát nórmááááális vagy megdöglünk bazzeeeeee" :D
Ez Fucky ....
bazz ne csináld már a demoralizációt. Ki ez a homár?
cbr125 + homárok az RStopicban, hova süllyedünk még? :D
Srácok van 1 igazi Tuborgos melegvelvonuló köztünk!
kérdezték már, hogy nem tudtátok előre? Úgyértem 2 motor megvolt, amikor megvettétek az RSt, nem gondolkodtatok már el akkor hogy 3 motor sok lesz 2 motorosra? Nem kötöszködésképp, csak nem képes felfogni az agyam...
Mi ebben a hülye kifogás?
Esetleg kíváncsi vagy a 3 forgalmira?
Ez a legkisebb a 3 közül, és talán a legkissebbet is bukjuk rajta...
És ezeket nem "kifogásképp" írtam...
Hát jah:D Eleinte én se vágtam h most h is van:D De idővel belejöttem:P Vissza gondolva jó sok cucc lett hozva onnan:D:D
Csak sok helyre kivan irva h csak Németországon belül postázza
Nemcsak német ebay van ám
csak német nyelvtudás is kéne hozzá