Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja... Takahasinak örülök a legjobban mert neki a legtrágyább a motorja...1,5 éves honda...
Vááá,mekkorát küzdött az a három elmebeteg, a 250 ben!
Aki nem látta, ésrdemes megnézni az ismétlést, volt ott minden.
nekem most volt egy hete műszakin.. tükör legyen rajta lámpa jól működjön és a futóművet "rángatják" meg.. kb ennyi
Hellótok!
emzoli írtam neked egy email-t, majd ha van időd légyszives olvasd el és válaszolj! Köszönöm!
A választ írhatod mz fórumba is!
Egy kis anekdota ismét a 80 as évekből,amikor nem polgárőrők voltak, hanem önkéntes rendőrnek hívták ugyan azt a funkciót, akkor is arról volt szó, hogy aki még ahhoz is hülye volt, hogy elmenjen rendőrnek, az önkéntes rendőr lett. Természetesen jó sötét hatalmaskodó gyökés volt mindegyik,és nagyrész idióta kommunista is.
Naszóval, történt, hogy szaggattunk a haverommal az aszfaltszaggató 3,2 lóerős jawa mustanggal, amikor megállított egy ilyen idiótakülönítmény. természetesen jó tééjeszeelnök dájlegkusban nyomták a sódert, emígyen:
"Jau estét keíjvaánok, közaúti gépjaarmű állenőőrzést,fogunk fáoganátáseíttani!(megjegyzem már ez hülyeség, mert ugye a liabargető nem gépjármű:)
Naszóval , a paraszt,miközben a másik nézegeti a papítokat, körbejárja a motorokat, és huzigálja,ráncigálja, a féket, kuplungot, és így szól:

-ez keírem laza!( kuplungkar, holtjáték)
-ez meg lötyög!( fékkar holtjáték)
- a küllők meg rozsdásak!( 1 éves motorok voltak)

Erre így válaszolt a haver az önkéntes fakabátnak: A kuplung nem lütyög, hanem az a normális holtjáték, a fékkar sem laza, hanem annak is a normális holtjátéka van, a küllők meg nem rozsdásak, hanem sárosak,mert tegnap esett, ha értene a motorokhoz, nem mondana ilyen marhaságokat"

A következő néhány perc,heveny ordibálással telt, aminek kb az volt a tartalma, hogy mi szemét nyikhajok itten az éjszakában motorozunk,és jól érezzük magunkat, a helyett, hogy a másnapi munkára készülnénk, hogy építsük a szocializmust,mint a "ráándes áámbárek", szóval jól kihívták a csíkos kocsit, és egy vidám éjszakát töltöttünk a kapitányságon alsógatyában a fal felé fordulva egy üres szobában, miköben néha bejött valami kretén,és ordibált,hogy mennyire utálja, az iylen bátor gyerekeket mint mi:)
itt nálunk a polgárőrséget helyi ex-sittesek alkotják, akik marhára élvezik hogy rendőrösdit játszhatnak, úgyhogy én nem lettem volna ennyire meglepve
Jah és még valaki meg tudná mondani, hogy a műszaki vizsgán miket szoktak megnézni, mit kell megcsinálni?
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy a hátsó fogaskerekem mitől mozoghat és mit tudok vele csinálni?
Nem akarok alkatrészt válogatni hanem nem szeretnék ugy járni mint a cagivámmal hogy 2 évig állt mire találtam alkatrész hozzá!Nézelődöm kérdezősködöm nem kiváncsivagyok alkatrészellátásra stb árakra!
Hát gecc ma egy T alakú útkereszteződésbe állok, mert aki a főúton halad ugye elsőbbsége van.Jött egy polgárőr kocsi tele polgárőrökkel, én ugye állok nyugodtan hogy hagymenjen el aza szar és kanyarodok ki.Messziről láttam valaki nagyon feszít abba a szarba mert kivolt baszva a keze mintha Lancerbe ülne, erre amikor már velem egyvonalba van a kocsi, a csávókám(polgárőr) csakígy ien lazán bemutat hogy kapjambe de amikor már elhaladt még úgytartotta a kezét hogy visszafele is mutogatta nekem. Hátmondom beszarok hogy nemcsináltam semmi rosszat és ekkora geci emberek vannak.Nemlett volna polgárőr utánamegyek és protektoros kesztyűvel bebaszom az ablakát kurva annyát
bocs átolvastam még egyszer ....
nem egy Spanis-os volt ?
Nyugatinál láttam 10körül egy UHS rendszámú új fehér rs-t. Pár nagyobb gép társaságában volt és a vácira kanyarodtak rá.
Esetleg innen valaki?
Nekem 5-ben csinált ilyet. Az 5-ösnek a fogaskerékpárja rosszul volt összekopva mert alatta a tűgörgők kersztben mentek, a műanayg ház pedig deformálódott a hőtől.
Hello
Szerintetek a 7.2 -es fogyasztás az jó? ( tempósan haladva )
Ja és megeshet hogy nincs tartalék a motoromon?
köcsögök voltatok, legalább mi jóllaktunk
tom én vettem és vittem a pizzát amiböl nektek nem jutott
nem segítek.
Sorry, a nem létező RSedhez nem létező alkatrészeket összeválogatni jó nagy hülyeség.
Még nincs csak körül nézni ilyenek tájékozódóm minden jöhet:D
Ebay.
Mi kéne pontosan? van már RSed? bocs ha le vagyok maradva.
Ha leírnád pontosan hogy mi kéne, akkor többet tudnánk mondani...
Tudnátok nekem olyan linkeket ahol RS alkatrészek vagy tuning alkatrészek vannak?
Kopott, egyenes fogazás tipikus hangja ez a vonyító,síró hang,nekem a kuplung és főtengely között kopott,minden fokozatban terhelésre "sír" neked valszeg a 6. pár a kopott,nem lesz gond ebből soha.