Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi baj lenne a wössnerrel? tökéletesen bevállt.
nem rossz a Prox,nekem volt
engem nem fognak :) köszi!
Inkább vertexet rakj bele ha megteheted, ne wössnert(proxxal nincs tapasztalat),Assot meg nem hiszem hogy tudnál itthon szerezni.
Nekem is ez volt! És Láss Csodát 3 km és megragadt! Vagyis a dugó tört el!
a folyamatosan villogó szervízkulcsot úgy tudod kiütni ha ráadod a gyújtást (amikor az eddigi összes kilométert mutatja), és kb 10 mp hosszú ideig folyamatosan nyomod a funkció gombot! én amikor kivettem belőle leszidtak a szervízbe
A Troják Zoli (gondolom ismeritek) a múltkor azt mondta, hogy a Meteor se rossz dugó. Mondjuk én egyáltalán nem ezt hallottam róla.
Szewasztok!
Ha minden jól megy, akk jövő7en rendelem a dugót a motor...
Szerintetek milyet rakjak bele
Igazából a Wössner-be meg a Prox-ba gondolkodok
Vertex-et nem nagyon akarok belerakni....
Régen már írta valaki, de nem találom.

Hogy lehet kiiktatni a villogó meg folyamatosan jelző szervízkulcsot a műszerfalról?
power?
akkor megnyugodtam
Bence,
átvettem a kesztyűt és jó a méret is! Köszi a biznyiszt!
:S meg ezután ha leáll akkor nagyonsok szivatóval indul... de elviszem majd ide az apriliáshoz (volt) moszmár az suzuki ) hogy nézze már meg jah és miért nem megy 150 felé (mert a gyári 170et megy :S) ez meg nem ,fogaskereket kéne cserélni hogy jobban leadhassa a nyomatékát? jah és úgy gyorsul mint haverom új rse... k
biztos el van karburálva kicsit.
pedig szép a gyertya ...őzbarna meg kapkodja az elejét de 150 fölé sem megy amit a kipunak tudok be:S de ez idegesítő ma majd kicserélem a gyertyát meg visszarakom a tyt elektronikáját... de idegesítő hogy ha kicsit megkínzom akkor utánna ezt csinálja:S
jó szerelő....
sziasztok srácok...
kinek volt mátr olyan gondja hogy amikor meghuzatta az rst mittomén 7felett 9ig így elgyengül és csak nyélgázon hajlandó menni de úgy is iszonyú erőtlen... gyertya?
mindig Rs nél megy ez :)
készülök csinálni az onboard vidim :) már előre látom mi lesssz
lol mekkora kommentelés megy a videom alatt...
Simson 60 kiló Azt azért könyebb a kaynarban dobálni
Ne értsd félre, míg én körbeérnék lemenne a nap
akkor már rockynak is mindegy volt a totálkáros géppel..
kapisgálom. Holnap kiderül hogy az itteni szerelőm elvállalja e a vasat. Nem tudok aludni az izgalomtól :D
Persze, ez nem is kérdéses,nem gizdulásból raktam be, aki azt a motort viszi, bátor, mint a vak bányaló:) hiszen nincs vesztenivalója.
Berakhattam volna Rockyt is a kisciberével, amikor a nagyokat kerülgetni, nem az volt a lényeg, de szerintem értetted.
ügyesen küldi meg minden, de én azt mondom az is közrejátszik, hogy bátrabban mert berakni egy motort úgy a kanyarba, hogy esés esetén max 3000ft kár keletkezik rajta, mint úgy hogy egy esés miatt egy évig nem motorozol a javítási költség miatt.