Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én turbot rendeltem ebayrol. 107 ezerbe allt meh hogy a kezembe volt. Japanbol jott es 10. Napon vettem at leutes utan. Itthon 280ezer lett volna a volvonal... ERDEMES TEHAT EBAYEZNI
ott pont a gyújtás miatt lyuk van akkor tehát 4ezer kb ....
Max 5e-ig sztem.
0 km-es RS-t meddig szabad pörgetni járatásnál ?
thx
Kurvajó a legfelső képed!
Én rendeltem Ebayről és nagyon megéri:)
megköszönném :)
csak német tudás nem ártana, mert jó lenne megbeszélni az ipsével, hogy ha én nyerném az aukciót akkor küldje el magyarföldre...
ha érdekel tudok segítséget talán
ata, szerinted jó ez a rezó?

persze basszameg pont most nem tudom elérni az ismerőst aki eddig az ebayes cuccaimat intézte...
jah igy van, nekem is sok idő kellett mig felfogtam:D mennyi licitet végigizgultunk má
Sziasztok,

Segítségeteket kérem, most raktam össze a gépet, és baj van a kuplunggal. (rx 125)
Ha a rugók csavarjait meghúzom, állandóan kiemel, ha viszont meglazítom annyira hogy ne emeljen ki állandóan, akkor meg a csavarok fejei már beleütköznek a bowden által vezérelt kiemelőbe és zörög csörög.
Miért emel ki vajon ennyire?

Köszi,
Gábor
Itt nem úgy van a 30csak hogy jelenleg annyin áll, de lehet vki rábaszta már a 100eu-t, de te csak annyit látsz h jelenleg 30nál tart a licit.ha lejár akkor az illető meg kapja 30ba, ha vki rányom 40et akkor kiirja neki h nem az ővé al egmagasabb licit felmegy 40re a jelenlegi ár és az az illető aki teszem azt a 100at rátette 40ért viheti el. szal ilyen buzin van megoldva, de azé jól hazsnálható:D
ez olyan mint az enyém
ről
Hát igen. Amúgy azt meg lehet nézni, hogy ki mennyit licitált rá. azért tart 30.5-nál. amúgy 1ról indult
De azt is nézd h jelenleg áll még csak 30on és még van vissza 1nap illetve nem lehet tudni milyne magas licit érkezett rá...
ezek nem küldik ki külföldre...
ha rendelsz szólj már pls mert én is veszek akkor
Mégegy ugyan annyiért
mondjuk azt írja hogy csak dójcslandon belülre küldi el. amúgy sok jó hirdetés van még, nézelődjetek.
Hát anyiért énis találtam, de nekem olcsón kell. Nemkell, hogy arrow legyen. Meg arrow kipufogót találtam én német oldalon is, de most nem arra van szükségem