Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

repüjőgéppel
elég jó állapotba van de hogy hozod be az országba?
65ezerért azt is találtam ebayen. vatta új. mondjuk annyiért nekem nem kell...
Nekem meg komplett kipufogó rendszer
Találtam egyet ebayen

30eurónál tart a licit. az kb 7000ft
Ööö..Nekem nem
nekem is
nekem is
Halihó!

Arrow rezó kéne. Használt, jó áron!
Van valakinek eladó?
hello ***Mr.Yamaha*** láthattalak téged Tiszafüreden ma dél körül? ismerős volt az rs fórumról
Hát sztem is elég hülye kifogás
és mikor megvetted ez nem tudtátok?
Nem teljesen. A családban két motorosra jut 3 db motor, ami nálunk (motoros családtagoknál) még nem is okozna gondot, de a család más tagjai másképp gondolják (3 motor? ).
Az Aprilia eladásával így a kecske is, meg a káposzta is. Jobb a békesség...
Megbuktál a pótvizsgán mi?
Sziasztok!

Rövid határidőn belül meg kell válnom az RS125-ös gépemtől.
2008. áprilisi, 2800 km-el, piros fehér fényezés (illetve matrica).
Irányár: 1.050.000 Ft
Ha valakit érdekel, a 30/415-15-69-es számon kereshet.
köszönöm a segítséget
H1 a tompított, H3 a távolsági
a púpos Rs lámpájában milyen fajta izzó van ? ( h9-es? ) mert nincs még itthon a motor de tartalékot szeretnék beszerezni
Én elsősorban nem rotaxról vagy nem rotaxról beszélek, hanem technikai színvonalról, szervízmanuálról, meghúzási nyomatékokról, illesztésekről, tűrésekről, célszerszámokról.
nekem 500 km után ragadt meg8igaz az én hibámból) de imádtam utána is!
A rotax blokk mivel másabb mint a többi?
Nem vok én medvebocs de ez most nagyon elvette a kedvem a géptől!tényleg még 2000km-t se mentem vele és akk ez...és ha megint csak ez lesz vele!Most ha minden jól megy egy 40ből kijön.de ha most 2000után jön a dugattyú ,henger csere akk az már 100.000felett lesz Nem tudom mi lesz de most kiszerettem belőle kicsit h cserbe hagyott na majd vmi lesz msot alszok rá egyet:)Jó éjszakát mindenkinek
Így van! Jogos.Édesapám többek között Nyomdagépeket szokott építeni,illetve az összes motoromat karbantartja...de a rotax ot még ő sem merte széthúzni... adtuk szakembernek!
ne legyél má' iylen csekélyértelmű medvebocs, ha kóltesz rá ne add el, hanem használd!
Tudom tudom és értem is!Igazából vater ragaszkodott ahhoz h ő megcsinálná mert hát kifizette nekem a motorra a sok pénzt és még nem mentem vele 2000km-t és már költeni kell rá megintcsak!De most már szerelő lesz mert beláttuk h jobb úgy a motornak!De asszem ezután eladósorba is kerül a gép mert hát azt mondta h ő 2 havonta nem tud és nem is akar 50-100000Ft-ot rákölteni a motorra pedig hát ez vszinüleg fenn áll egy ilyen motornál.P.csáért ilyen alacsony a korlátozott jogsi kW-ja