Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mielőtt nagyon elkezdenéd lenézni a nálad szegényebb embereket, akik szakadt motorral nyomják,szerintem nézz bele ebbe a 3 percbe:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ez a csávó, aki a kanyarokban majd fellöki a nagyobb motorokat, az egy "szimszonos" egy Simsonnal.
Nézd meg, hoyg ellépnek tőle az egyenesben,és hogy rájuk esik a kanyarban.
Az embert nem a vagyontárgyai,hanem a belső értékei határozzák meg,még ha ez a mai világ folyamatosan az ellenekzőjét próbálja sulykolni akkor is.
megbocsátok. bazmeg, az a riasztó ami beindult mikor megálltunk, állandóan szól. faszom.
Nah megnyomtam az elozmenyt de a telo szarul toltotte be. Emgem dobott elozmenynek..
ajánlom becses figyelmedbe az előzmény-gomb használatát. vagy a volvós kéz nem tud rákattintani?
Mit mé? Mié nem beszeltem igy? Vagy mie kaptam meg mindent?
memé?
Hozzateszem h alam is mindent alamkurtak 20 eves koromig de soha nem beszeltem igy mint te.
Yami ne nezd le azt akinek szakadt a mocija, azert mert aladkúrtak 1 rs t. Lehet h jobban vigyaz a regi geperd mint te megha nemis latszik. Nemszoktak mondani h bekepzelt vagy? De most komolyan. Es nem gecizni akarok.
figy én 2x adtam oda motort komolyabban. régen a robogót(min 5éve), összelett törve mert kiegyenesítette a hülyegyerek szimszonos gyerek a kanyart.Összes idom szarrátört rajta.Gondoltam váltani tud, robogóse lesz nagy kunszt neki.Olyat hogy a hülyegyerek taposta volna neki robogón a lábféket, mind mai napig nemláttam. nagy a baj a fejébe sztem... rs-t odaaadtam eddig apámnak, keresztfateromnak meg egy haweromnak akivel mindig gurulunk meg most neki.Ígyjött össze.

Volt egy eset amin rendesen kiakadtam.Kimegyek itt egerbe a rendezőre(nemjár arra senki, ott szoktak gyoruslgatni) megyek ott 3kört pakolgatom neki.Srác levolt állva a végére valami szakadt szarral ami 30 000nél többet nemér, csupa retek csupa rozsda meg füstöl mint akurva annya.Ugye pár gyorsulgatás után félreálltam kicsit pihizni.Rá 1percre már látom jöna gyerek. Odajön:
-jó a mocid!
+kösz
-125ös?
+persze
-elkérhetem itt egy karikára?
+hát nem!
-vigyázokrá majd lassanmegyek.. mér félted?!?!
+senkinekse adomoda...

ekkora paraszt gyereket , mg megvolt kcisit sértődve nemadom oda az RS-t 1 vadidegennek aki 50es szakadt szar crossmotor féleséggel jár de mintha mz letvolna kroszosítva...vagy nagyonrégi dt
Az oktogoni motorosok falusiak?
én is így gondolom
viszont szeptember végén tesztelek egy Zx-6r kawát - ZX kupán fog menni csak addig nekem is kéne egy jó hátsó teló az RSbe mert nem csillapít :S aztán az Adacsi útba pattogtam így is a motoron ...
na majd szólsz holnap
csáó
Bölcs döntés volt a 125!
Én se tudom még pontosan mikor indulok, majd egyeztetünk.
hát ez gáz. Én is több embernek odaadtam már a vasat, szerencsére egyben visszahozták, de azok alatt az 5 percek alatt megőszültem. Többet nem igen adnám oda senkinek.
Viszont én a helyedben úgy kifizettetném vele, hogy karbonidomokat is kifusson.
drótkötél jó lesz ? jaja úgy volt csak aztán történt egy kis affér aztán így alakult. de őszintén most per pill jobban örülök neki mint egy nagynak talán ezzel komolyabban elkezdhetek motorozni. 18 óra felé ? hmm nem tudom majd válaszolok hogy mi lesz mert még így nem tudom, azt hittem délután mész 4-5 felé.
Akkor te voltál nálam, hogy 600-ast akarsz venni!
18 körül megyek, majd dobok sms-t, de okkor hozzál vontató kötelet amivel az eregy után kötlek!
jaja én vagyok az
még anno nekem volt a szürke honda aztán ez lett belőle viszont 2-3 év múlva üzlet :D
holnap mikor indulsz ? mert én 3ig suliba vagyok
06-30-547-57-19 ez a számom csörgess meg vagy dobj egy sms-t ha indulsz.
nekem még járatós az RS de ilyen 90-100 amivel biztosan tudunk menni.
Igen miklósi vagyok!
Természetesen velem jöhetsz mécsest gyújtani!
Te a Balázs haverja vagy?
gyár új rotax 122 es henger eladó! akár dugattyúval is.
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Kössél belém...
Arra értettem, hogy ha ő most besatuzott bosszúból, egy autó nem fog egyből úgy megállni. Értem?
muszáj...
Vasárnap egy hülye picsa a piros lámpánál elkezdett tolatni, úgy, hogy mögötte álltam. Persze a tükörbe nem nézett Még szerencse, hogy megtaláltam egyből a dudát
Ahogy mondod, elöbb megáll mint egy átlag motor
mért nem veszel egy használtat 30-35 körül? egy hónolást neki és tökéletes.
én eddig egy karcot nemnyomtamrá, vigyáztam rá mint a szemem fényére.félóráig sírtak nekem adjammár odaa motort cska egy körre az uccába oda vissza, gyerekkori legjobb spanom. nagynehezen odaadtam, kár volt. elfeküdt vele. egésznap szétbaszott az ideg.22éves és elfexik egy 125össel
azért próbálok vigyázni
...amit nem szeretnek betartani a kis luxuspicsák...etc.
Két keréken legyél azért megfontoltabb...tudod, csak akkor van elsőbbséged, ha megadják.