Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én se úgy fékeztem be hogy átmenjen rajtam csak megálltam tempósan
egyébként pedig van követési távolság is a világon ...
Előtte fékeztél be? Hát akkor örülj még, hogy élsz. Egy mazdának nem olyanok a fékei mint egy motornak.
Ez engem is érdekelne, esetleg MSN en elmesélhetnéd mit tettél ennek érdekében =D
2 póló faszt nem ér :)
Na de az valami ha beláttad a bűnöd, de tényleg ne motorozz ruha nélkül.
jajjj télleg a donor szóról most jutott eszembe hogy volt ma egy parás helyzet .... megyek az úton tök normálisan áll az út szélén egy mazda 6 hmmm mondom jól van erre a szőke csaj nem nézett bele a tükörbe, index nélkül hirtelen kapartatva elindult mint egy barom ... én nekem pedig rántani kellett a motoron hogy a hülye kurva ne lapítson szét mérgembe utána befékeztem előtte aztán mutattam hogy nem vagy normális meg stb stb ...
2 póló volt rajtam Tyt az az igazság csak egy leugrottam a Dunára aztán vissza így levezetni az idegességem aztán lusta voltam felöltözni. viszont eddig mindig rajtam volt a rendes ruha. vétkeztem...

Rocky köszi szépen. de inkább fokozatosan és biztosan próbálok motorozni. ahogy bejárattam megyek vele ringre
ez érdekelne, kit kellett lefizetni és mennyire? Nem az RSt akarom kevesebbre íratni /20kw/, hanem majd a következőt, lehet, h AKval vezetni lehessen.
miért nem veszel Bakonymotortól hengert 45ért? Asso dugót bele azt kész.
hát te meg mit csináltál már megint? elestél?
ja és mondtam már h mindjárt kész van a 11kw-os forgalmim?:D 22ről?
maradtunk a hüvelyezésnél...260.000ft-ot mondtak a gyári hengerre. Asso verke dugó helyett vertexet kap. Így a hüvelyezés kb 30 ezer ft lesz...
ja és blokk lelett takarítva rezó lefújva, mielőtt valaki piszkálna
ezzel lehet valamit kezdeni skacok? ien törés javítható valahogy?
remélem nem ilyen donorcuccban motorozol mert szétverem a búrád az első alkalommal :)
újabb kilóméterekkel közelebb a szoruláshoz
348kmnél járok már és egyre jobban tetszik
Hali! Ja értem. Akkor csak spóroljon mito II-ből 94es a legújabb. Valamikor év közepe felé jött be az EVO...
Mito I 90-91, Mito II 92-93, EVO 94-kb 2000-2001 ezt nem tom pontosan, EVO II olyantájtól :D napjainkig. Bár remélem h az új borzalom miatt nem állították le az EVO-k gyártását.
Zoli a myvipes képen az tesom!csak az enyémen feszül Amugy mondtam neki h pont jó lenne neki a mitod!csak hát sok a lóvé mert van egy robogója és igy nincs elég pénze:S amugy a mito II-ket nem később gyártották mint 94?
Persze.
Nem tud vákuumot csinálni(vagy nem eleget) akarterban, ezért nem tud szívni, illetve mivel nem szív, nem is jut nyál a hengerbe.
Ha sokat basztatják,ilyenkor egyet-egyet durran a kipuban.
Lehetséges, de nem csak robogonál
ha 122-esre van akkor elkelt 35-be
el ne add
írok mailt
Nekem volt egy Malagutim ami egy-az egybe kilőtte a főtengely szimmeringet. Egyértelmű hogy nem indúlt be. Csapágyrögzítővel visszatoltam, utána nem volt vele gond.