Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Joci!
Fütyülős vagy pina?
azér írta, mert csak az a pálinka amiben csak gyümölcs van, a futyulősben van méz ezért csak szeszesital...
gimp2.4.2
adam teis szereted?
az azé jó me a fügyülős az nem pálinka..
Engem érdekel töménytelen mennyiségbe! JAh és Vodka is kéne! Mert egyik barátom meg azt szereti!
Hát Fehérgyarmaton mennyi a fütyülös a nagykerbe! Mert itt a Szal-Tóba ha jól tom 1990! ha 1000ft-ért adják akkor rendbe elmegyek érte!
Hát ha nagyon akarod akkor elcammogok az utca végére, ott van a nagyker
Meg barátnőméknek boltjuk van, ő is tudna olcsón ha azon múlna
Lehet mégis leviszem szerelőhöz, mert mióta megvettem a gépet nem látta szerelő
Meg biztos olcsón csinálja, múltkor 60-at hagytam ott nála, aztán egy hétre rá eladtam a motort mert beleszerettem az Rs-be
Gyere el a Gyarmati nagykerbe és megtudod .
Mi az a nagyker ár? Kiváncsivá tettél
Dorogon lakok, egy kicsit messze laktok tőlem
Mondjuk a fütyülősbe én is benne lennék, nagyker áron tudok szerezni
Atta és a többiek!ugy néz ki meg van mi okozta a csörgést a gépbe!Itt volt szerelő és azt mondta h a főtengelycsapágy ment szét azt kell kicserélni!És ha minden jól megy akk a főtengelynek nincs baja!Hát nem hiányzott ez a kis szereltetés!Amugy Selec nekem 2500Ft-os órabérbe csinálják gépet:S de sajnos muszáj mert le kell bontani az egész motorblokkot ahhoz meg még kevés vok
Selec lehozod Mátészalkára egy üveg Fütyölős lesz az Ára!
Hol lax? Én 5 ért megcsinálom neked....
Ha valaki érthetően elmagyarázza hogy kell kitisztítani akkor nekiállok, de magamtól asse tudom mit csináljak
Ha valamit elbaszok max akkor leviszem szerelőhöz
Huzzad neki ami a csövön kifér
1000km-et járatsd minimum és 5 ezer fölé nenagyon pörgesd! ÉS jólesz az
Nagyon jó lett a kép...
Azt megtudhatom milyen progival csináltad?
Ugye csak viccelsz, hogy a power szerelővel akarod kitakaríttatni?
ok, szerintetek egy NORMÁLIS szerelő mennyit kér el azért hogy megtisztítsa a powert? jelenleg 10 000-em van
huh megvok ezzel a képpelis:) na mienlett?:) jósokat szarakodtamvele:)hajnali4:D
Szerelőddel minden okés? Jóba vagytok még? Ha nem szólj bátran, ha hiányzik egy kis átbaszósdi szólj!
megis van főnök:)))
pedig a jégrobogó jó... próbáld ki
Én meg nem motorozok télen.