Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor most megint tanultál valamit, nevezetesn azt, hogy a csavarokat be kell zsírozni beszerelés előtt, pláne, ha aluban vannak, úgy nem rohadnak össze.
én is a kifúrást javaslom, a csavarszár átmérőjénél 5 tizeddel kisebb fúróval.
Ez de csúnya
Jó lehetett végignézni, mikor sok arc "beszívott" a semmitől. Ez tipikusan olyan, mint mikor valaki berúg 2 felestől és már azt hiszi tiszta k.o. közben semmi baja.
ennyit ér a tescos kesztyű
ezé mondják itten, hoyh papírkutya vagy....
jah megvam mi a baja (volt) a volvonak, szarul írták meg a chippet. most a gyári epromml megy és 9 alatt van 100 on rontott rajttal(jah 8,5 a gyári).
nagyonszépen köszia tanácsokat de inkább úgydöntöttem megvárom amíg fater hazaér és majd kezd vele valamit mert amit én összebalfaszoskodnék:D kifurnám az idomotis 3helyen csavar helyett
fogsz egy fúrógépet ami forog balra is, raksz bele egy 4es fúrót és kifúrod szépen, miután belekap kifogja tekerni.
Én két megoldást tudok erre. Az agresszívabb: Mivel már csak egy csavar tartja, ezért valószínüleg a tengelyt, ha nagyon nehezen is fogod tudni forgatni kifelé. Mikor a tengely kijött a feszítés megszűnik és a csavar könnyen ki fog csavarodni. A másik:A csavar ba belefúrsz egy 4es fúróval. Balos menetfúró, balos csavar és kintvan. ÉN ezzel a két módszerrel szedtem eddig ki. Vagy azt is szokták hogy a kulcsot hozzácsípik hegesztővel, bár én ezt nem csinálnám..
fúrdd ki nemtudom vmi régi szakzsargon kéne vmi öreg rókát kérdezz
kissé kotyog az elsőkerék, új csapád vagy miatököm kell bele , 3csavart kiszedtem 2perc alatt , persze hogy a legutolsónál ugrott meg és gyalultam le az egészet innen már nicsn visszaút a kurva annyának nemjön ki ez a szar már fél2től ezzel szarakodok egy kibebaszott szaros csavarral szted hogy szedjem ki?
mi történt?
hátén besza behu
A szemetek!
Rizlából az ezüst 120as a jó ;)
Ugye Mindenki nézi a gp-t és mindenki láthatja mi a suzuki főszponzora... a Rizla ami cigi papírt gyárt,és abba raknak dohányt,vagy... zöldet És Gondolom "véletlen" hogy a rizla team pont Hollandiát választotta hogy a nagydíj előtt 3 nappal ingyen megnézheted hogy tesztel Assenben Capirossi meg Vermeulen
felhív a szerelő...és mondja hogy ebben nem is volt szimeringcsere, a fékbetét nem kophatott el 2e km alatt a gumigyűrűk kiszakadtak... a nagy karbibeállításaz volt hogy hasraütörr belebaszott egy kicsi fúvókát az alapjárati levegőt elcsavarta a a főt meg rá...jah és a power is szarul volt beállítrva... am mennyinek kellene lennie a sima 125 kompressziójának ? és FUCKY a polinié mennyi?
Erre fele az oregánó a téma:DD
óvatosan az ilyen dolgokkal, némelyik növény levelét ha elszívod, mérgezésed lehet. Szóval azért óvatosan mit szívattok el szegény nyomorultakkal.
ezt mi is eljátszottuk egy osztálytársunkkal egyik osztálykiránduláson! Mi mondjuk nem zellerrel, hanem összemorzsolt száraz falevéllel operáltunk. A srácnak azért már voltak tapasztalatai, ezért azt mondtuk neki hogy azért más az íze, mert ebbe hasis van keverve ... iszonyú nehéz volt röhögés nélkül kibírni amit lenyomott Pláne mikor elkezdtük paráztatni, hogy mennyire vörösek lettek a szemei és hogy jön az osztályfőnök, azonnal kerítenünk kell neki szemcseppet
amikor nálunk volt házkutatás én kicsit paráztam attól hogy beugatnak majd az írott dvd-k miatt de leszarták. Pedig mikor becsöngettek és megláttam hajnali négykor a rendőrautót a ház elött, kicsit tojtam csak be
. Mindig fel tudod dobni a fórumot(kat) akármeilykről is van szó!
LOL
Egyszer, még 88 körül, egy bulin besodortam pár arcnak az otthonról hozott szárított zeller zöldjét, a szaga tök ugyan az amikor ég, csakhát ugyi a thc tartalom az nulla mivel zeller, ettől függetlenül páran "beálltak" tőle, én meg jól szórakoztam
Melyik fasz szívna el egy parlagfüvet......
XDDDDDDD
(értem a célzást, sportember vagyok, nem élek ilyenekkel :D)