Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért mert a rendőrség azért is meghurcol ha elszívsz egy földből kinövő növényt mondjuk nálam iyet nem találnak de biztos sokaknál igen:)
Mért félsz?
Nálam még hátha talánának is valamit, akkora a rendetlenség. Megyek is. Feljelentem magam.
elviszik az anabolikumaimat:D:D
én meg alapból félek a házkutatástól
én qrva ideges lennék ha valami pöcs miatt széttúrnák a házamat:)
muti képet róla:) most picit visszapörgettem a dolgokat de nem láttam sehol :s
Gondolom utcán is zsákkal a fejeden mászkálsz nehogy lássák hogy kivagy...végtére biztos igazad van
Énse folyamodtam semmiféle katonai meg dedós módszerhez, ha ahhoz fordultam volna akkor már Rili nemirkált volna este a fórumra de erről szó sem volt!
Nemkell hogy elhidd de az összes jogsimhoz, illetve mai napig a motorozásomhoz MAGAM TEREMTEM MEG A HÁTTERET!(Bőrruha, védőfelszerelések, motorjavítások) 14éves koromtól dolgozom suli mellett is! Apám bazz semmit nemtett alám nemúgy mint másoknak! és nem vagyok rájuk irigy, inkább büszke vagyok magamra hogy magamnak teremtettem elő!
Hova fizessek adót Diákmunkánál?
De felesleges beszélnem egy Anonym emberhez...
Benőmanó ! hogy tetszik a pályaidomod?
Húha, Én is csak most nézem, micsoda balhé volt itt a fórumon. Mito7gang-ot és misoc-ot pedig sajnálom, mert tényleg igazán kellemetlen az, ha az embert ok nélkül gyanúba keverik. és ennyit akartam hozzászólni
nem csak néha feljövök és mindig azt hiszem nem lehet felülmúlni azt ami itt volt:) most már látom rendőrség is van meg minden... hihetetlen:) olvastam azt hittem nem hiszem el de komolyan:)
agresszív lettél a sok gyúrástól
látom te vagy az új hülyefasz..
szerintem az általad leírtakkal ellentétben, neked sok segítség kell az élethez...
neked mi közöd van ahhoz h ki adózik és honnan teremti elő a pénzt ha?
csináltál videót az arató felvonuláson?
felraktam de még nincs kint .... írj rám msnen mert nem tom a neved :D
reméllem nem csak képek lesznek benne... nha küldd el msn en vagy rakd fel
125ösök lesznek benne sajna nem én készítettem a vidit de sztem állat
és lessz vmi érdekes vagy csak üresben fogod túráztatni? nah várom majd szólj
ez van...
viszont nem sokára fent lesz egy jó kis pörgős videó.
szoktam nézegetni a többi fórumot is de ezeket az életzben nem láttam sehol ... lehet 1 gyerek mind a 10 nick...i dedó
a-a ma arató felvonuláson megnyerte az év parasztja díjat
Szerintem bocsánatkérésnek írta, erre meg beleszursz még 1 kést? Nem szép dolog kapával fenyegetőzni
hát egyre viccesebb hogy ilyen névtelen emberek írnak ide a fórumra. bazz ha már bele szólsz a dolgokba akkor legalább azt a tetű adatlapodat töltsd ki é vállald magad. ez a leggusztustalanabb dolog hogy beregisztrálok és akkor kifejted a véleményed ..... pff szánalmas
46571-re 7gang-nak:
Hát látod ez a baj, az ember felhívja a figyelmed valamire, és máris rúgkapálsz és sértegetsz.
Én nem akartam és nem is fogom kitölteni a lapom, mert így tartom jónak. Nekem nem kell segítség az élethez, meg szólok az unokatesómnak mert az katona dedós módszer...
Megnéztem én is az adatlapod, 21 évesen ennyi motorral a hátad mögött, amiért igencsak megdolgoztál, hivatalosan is sok adót befizetve, pénzt előteremtve a gépeidre, kívánok sok sikert a motorsportban és a versenyzésben.
Elnézést az off-ért, többet nem írok.