Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te mit szólsz bele? azt hiszed, hogy benne vagy a motorozásban?... Hallgass már...
ferodot
sziasztok srácok! kellene vmi motorbontó száma ahonnan tudnék érowot vadászni (arrow) akármilyen szar állapotú...érdekel. olcsón persze
Már késő . Amúgy olasz .
Neked kéne felnőni ahoz hogy pár billentyűt lenyomj az adatlapodhoz te Iszonyat bölcs motoros...
Gondolom kened vágod a motorodat azért nyomod ennyire az igét...
ne vedd ki. Inkább valaki mondja meg mi a gyári fékbetét márkája. Vagy az simán gyári fékbetét?
Milyet vegyek?
kivegyem a kukábol ? ( garázs kiskukája )
sokat segítettél kösz
én most cseréltem a hátsót. nem tagadom nem csucs minőségű neve sincs de viszont jó a htása a kérdés hogy meddig :) eddig 2 hete használom és jó
1700 ft volt
ez nem túl világos interpretáció. Tömör professzor vagyok
vágom a reklámokat, szinte az összeset szóról szóra
viccen kívül valaki megmondhatná milyen fékbetétet vegyek az RSbe mert lassan lehet csere
meg Tömzsi professzor vagy mi a f.szom
rájfájzen személyi kőőőőőcsön
de legalább beleég a fejedbe annyira gáz. Ez a lényege. Megjegyzed melyik bank
Ne buzulj
volumassot meg nem ettem már vagy 3éve...
hát igen, a stipistop az még emesénél is gázosabb
hát ja de nem ez volt az utolso probálkozás már aztis lefogadom
meg a pénzkeltetőséknek sem
Tyt megmotozhatom majd a volumass-os tested?
az a reklám egyre erőltetettebb
Tiéd legyen már az a CBR ne Emesélyéké
Így van
KP-ra vettem, nincs rajta hitel! Hitelre csak a gazdagok vásárolnak. Én sajnos nem engedhetem meg magamnak a kamatokat
ok Mb majd sztem igen csak péntek lesz belőle ... csak már legyen kész :D

Rocky ismerem azt a gyereket. hiába jó motor de az enyém igaz hogy kisebb de ki van hála a jó istennek fizetve a piros RR meg még vmi bank tulajé /viccelek ám nehogy mellre szívd/
csak hogy valami jó fasza motort is lássatok! Nem ismeritek véletlenül a srácot? Elég jól nyomja úgylátom
részemről én szívesebben olvasok ilyen izgalmas nyomozós dolgokról, mint az RS végsebességéről

csak mókázom nyugiiiii... !