Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek, ez valami borzalom.
Komolyan sajnálom azokat, akik eme remek gép használatáról szeretnének információt gyűjteni, esetleg másnak segíteni. Fenyegetőztök, anyáztok stb. BORZALOM!
Nem kell bizonyítani senkinek semmit, arra ott a tesza-tosza rendőrségünk.
Fel kellene nőni gyerekek! A motort sem lehet agresszív módon kezelni, mert rövid lesz az élet, ésszel finoman, érzéssel, ha mégis agresszív módon akarjátok kezelni, akkor remélem a 40t Scania-t kapjátok ellenfélnek és nem egy pl 4éves kislányt kerékpáron.
Gondolkozzatok, és itt koncentráljatok erre a motorra, abból mindenki csak tanulhat, vagy okulhat!
Ez a fórum erre való!
Mehetünk ;)
Tyt kolega nem hiszem hogy eljönne azért erre
Tyt vagy Mb80 a hétvégén nem megyünk gurulni ? talán addigra itthon az Rs és kezdhetem járatni.
Ti generáltátok, úgyhogy kuss legyen
Sajnálom mind a két felet az ügyben, de akinek a motorját ellopták már 100% hogy vmelyik román faluba a disznókat kergetik, vagy tápot hordanak szegény RS-el.
Dejó. megint kezdődik :S azthittem már vége van :S
Böbike, te vagy az újdonsült kedvenc, háziállatnak ideális lennél, mert szórakoztató vagy. Szidsz mindenkit, közben messziről híre ment mennyire unintelligens hozzászólást írtál. Másokat ugatsz le, közben te vagy a legszánalmasabb lúzer, a fogyatékos spanjaiddal együtt! Anonym módon beugatsz egy olyan témába, amihez közöd nincs, ehhez csak gratulálni tudok. A fenyegetéseid meg szánalmasak! 28éves nő (?) létedre elég nagy szégyenfoltja vagy te még az itteni elbaszott társadalomnak is. Ja hogy most engem fogsz szidni? MInden értelmes srácnak feltűnt milyen idióták vagytok. Szóval bátran! De ha fenyegetőzni akarsz, előre szólok csongrád megyében megtaláltok..
Rilikének grat a gyanúsítgatáshoz, szerencséd hogy mito7gang meg misoc elég türelmes (a mellékelt ábra szerint), szerintem sokan vagyunk a fórumon, akik egy gyanúsítgatásból kifolyó házkutatás miatt tök szépen fellógattak volna titeket a kerítésre. Én legalábbis ha beállított volna hozzám több rendőr házkutatási paranccsal, megalapozatlanul, biztos hogy elintéz(et)tem volna azt aki kitalálta a sületlenségeket.
Húzzátok meg magatok, jobban jártok.
A többieknek bocsi a soxoros OFFért, most olvastam végig, és az indulatok......
Hello Windsurfer !

Anno mikor rs-t néztem mentem itt a kistarcsai boltban a Chesterfield es Rs eddel :) ha jól láttam az van az adatlapodon. Akkor eladó volt de nem vettem meg :)
Faszán ment a moci :)
Amugymeg szolhattál volna előbbis az Rs naprol :) káár :( ma elhalaszthatatlan programom van .
Mikor lessz ilyen legközelebb ?
Jóreggelt mindenkinek :) Megint csodálatos nap a motorozáshoz!
És akkor hogy valami jót is mondjak!

Akinek még van RS 125-ös motorja, vagy akár Rs 250, annak lehetősége van a mai napon egy Aprilia Iskolás motoros edzésen részt venni a hungaroringen.
Amit tudni kell a dologról:
- este 6-8ig lehetőség van a hungaroring aszfaltját koptatni, nincsenek csoportok, mindenki annyit megy amennyit bír.
- semmilyen oktatás nem lesz, egy közös megbeszélést fogunk tartani a gurulás előtt
- kötelező teljes ruházat, 1 vagy 2 részes bőrruha, csizma, kesztyű, bukósisak
- csak APRILIA RS 125 vagy RS 250 motorral lehet feljönni a pályára.

A motorozás ára 10000 Ft

Találkozás Délután 5kor a Hungaroring főbejárata előtti parkolóban. Én fogok kigurulni a kapu elé és 5kor együtt megyünk be a bejáraton. Megkérnék mindenkit, hogy egyedül NE jöjjetek be, mert abból csak kavarodás lenne.

Akit érdekel a dolog és szeretne jönni, vagy kérdése van hívjon engem, számom 06308519052

Aki pedig tud mindent, azzal 5kor tali a bejáratnál!
Üdv Mindenkinek!

Akkor hogy tiszta legyen a kép...
Én találtam a neten misoc motorját, augusztus 21-én adta fel a hírdetést, arra telefonáltam. A képeket róla meg feltette a fórumra. Én telefonáltam le az egész motordolgot, mito7gang, vagyis az öcsém a közelben sem volt, nem csaka telefonbeszélgetések alatt, de még az adásvételnél sem. A motornak egyébként hivatalos olasz kijelentő papírjai vannak, amiről képet is kaptam és kezemben is van.
Na már most...
Kedves barátunk, (rilixy...nem érdekel) a képek alapján alapos gyanura tett szert, és elkezdett telefonálgatni misocnak a motorral kapcsolatban. Akkor én már úton voltam a motorért, ezért misoc azt mondta tárgytalan. De kérdem én....se autója, se motorja, a kosárlabda is leeresztve, akkor hogy akarta megnézni? Vagy már oda is rendőri kisérettel ment volna? MIND1 !
Egyébként pedig, kérhetet volna a vázszámról, motorszámról fényképet, vagy bármi olyan ismertető jelről amire emléxik. NEM TETTE!
SŐT! A saját motorját nem ismeri! Azt írta a 46386-os hozzászolásába, hogy a bal oldalon az első felnin sérülés... A feltöltött képekből is jól láccik, hogy a bal oldalon egy karc sincs a felnin, a jobb oldalon viszont, van egy horzsolás. Kedves barátunk a saját motorját sem ismeri, de még a nyomozó jelölt barátainak sem tünt fel a dolog. SZÉGYEN! De egyből futás a rendőrségre!

És még valami. Ha misocnak nyíltan vázolja a tényeket, tisztázta volna a motort 2 perc alatt. DE ha megkeres engem vagy öcsémet, én is megmutattam volna neki a motor minden részét.

Az meg, hogy egy internetes fórumnév alapján tette a feljelentést vagy gyanusítgatást, VICC!
Főleg azért, mert misoc volt az eladó, én voltam a vevő! Mito7gangnak SEMMI, DE SEMMI köze nem volt a motorhoz, mégis őt keresték! EGY NULLA VAGY KEDVES RILI! EGY IGAZI NULLA! AZ ÖSSZES KIS HAVERODDAL EGYÜTT AKIK A NEVÜKET SEM MERIK FELVÁLLALNI! De csak hogy tudjátok, mert ehhez is hülyék vagytok: gépeiteknek van IP címe... remélem tudjátok ez mit jelent...

És ezennel zárom soraim, remélem tisztáztam mindent, ha kell beszkennelem a rendőrségi zárojelentést, mely szerint NEM találtak semmit aminek köze lett volna a lopott motorhoz! Tiszták vagyunk és becsületesek!LESRE FUTOTTÁL FASZIKÁM! ÉS MÁSKOR HASZNÁLD A TÖKÖT A NYAKADON!

Nem szeretnék további hozzászólást az üggyel kapcsolatban! KÖSZÖNÖM

Üdvözlettel Biel Richárd
inkább hanyagoljuk már a témát én nemszeretném többet felhozni!

De bazz van egy csomó eladó gumim
akinek kell az szóljon!
0620 5140810
(eredetét számlával tudom igazolni )
Böbike te is elmehetsz a Danikáddal a picsába...vedd nyugodtan nyilvános fenyegetésnek azt is leszarom...
21éves fejjel asziszem nem vagyok kölyök egyrészt! Töltsd le nyugodtan az oldalt bárkinek aztán akkor cumi van megint egyértelmű lesz akkor végre a félreértés, amúgy megakartam mutatni a kapitányságon hogy mi a szitu és min fibrillálnak a tinédzserek csak nincs egy kurva internet hozzáférési lehetőség ott...
Bizonyíték egy fórumhozzászólás érted bazz a 21században
Bocs srácok de elírtam a gumi nevét!
Nem riedeen, ha nem Raideen!
Bocsesz!
Nekem:
Elöl 110/70 ZR 17-es Dunlop Riedeen
Hátul 150/60 ZR 17 Michelin Pilot Race ( Vágott slick gumi ), de lassan megy rá hátulra is a Dunlop Riedeen, mert a slick már kopott!
Olajból a Valvoline Durablend SAE 10W40 Syntetic Motorcycle oil!
Jah és most Wössner dugó lett beletéve!
Üdv mindenkinek!
szerencsés vagy
Hát ez csúcs rekordot fogok használni nem Agip Speed et :) Augy eddig Repsolt használtam ( Competition )
Hát ez a vita ami kitört tegnap ez durva.... minkettőtöket megértem de nem akarom folytatni mert úgy néz ki lecsitult a hejzet :) Emzoli koléga oldotta a feszkót
Nekem 1 éve ellopták szeretett simsonomat az ami most van az adatlapomon . Egy simsonhoz képest sokat költötem rá és nagyon sok munka van benne . És elképesztő szar érzés volt mikor reggel kimentem a garázsba és egy elvágott lakatszem várt engem egy üres garázzsal :(
De én nekiáltam magánnyomozot játszani . Elég nagy ismeretségem van ahol lakom és végül kideritettem hogy egy pöcs lopta el akivel régen haverkodtam is . Nos haverom aki látta őt az én motorommal felhívta őt hogy meg akarja venni a simót de előtte meg szeretné nézni . És a hülyegyerek el mondta hogy a szőlőben dugta el egy magas fánál az ut mellet balra nos egész éjszaka kerestem a motoromat a hungaroring melleti szőlősbe ( balra ) de nem találtam . Mánsap reggel gondolkoztam hogy lehet a másik balra tehát jobbra és rögtön az eslő fánál ott ált nekitámasztva a gyönyörűségem .......
Elmondhatatlan érzés volt. És már gurultam is vele haza mert az utcánk végén van az a szőlősor és lejt az utca.
Szerencsére csak a kuplungot kurta szét a gyerek és elhagyot egy hátsó lábtartót.
De én meg az orrát törtem be amikor megláttam..........
És el sem fogom adni ezt a kis simót ezek után az emlékek után
Elég nagy volt a szerencsém hoyg egy ekkora baromarcú lopta el . De rögtön gondoltam hoyg olyan lopta el aki ismeri az udvart.
Azóta is minden este kimegyek megnézni az őjdonsült Rs em hoyg rajta vannak -e a lakatok meg a kormányzár mert még nem sikerült megvennem a riasztót rá .

BOCSI MINDENKINEK A REGÉNYÉRT .
ordítva kéne előre mindíg pirellit hátra meg michelin a legjobb
óó tuning barát h ne hozzon neked a jezuska semmit decemberbe:D
jocit ne bántsad!
attól h cigány rendes
nem gáz:PP szal sztem jól lakaitott meg beis vált nem volt gond a motorral eddig kb 40ezret ment el ezzel az olajjal, eddig egyik motormmal se volt gond. remélem most kicsit ütösebb elsz most is fogja birni:):)
Benéztem:)
Legközelebb szólj előre, hogy melyik jobboldalira gondolsz
ha az a JOBBOLDALI :) az re-cordal ment, az tényleg beszabehu, szépen letisztult.
a castrolos dugról vakartam le a kokszot rendesen, nem tudom h msot tényleg enynrie kokszolhat az vagy csak nem volt nagyon hajtva (pedig nála mvolt kb 1hetet én adtam neki azért), de az én hengerfejem sztem makulátlan:)
Jó az tényleg, bár a castrolos szebb:)
Na én mentem. jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok