Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a jobb az enyém recordal a bal castrol racing1 (nem nyultam hozzá egyikehz sem) másik meg a dugom. nekem eddig bevállt de milyen motorkba láttad eddig vélemény róla? Nem tudom Geri mondta neki az Agip racingel szokott iylent produkálni a gépe
adam tudja
Érdekes, a re-cord dal működtetett motorokbúl eddig mindíg komoly hegyvonulatokat láttam a dugón-fejen, még a full szinttel is.
Az enyémben 17 ezer KM van és a gyári gumi van még rajta.
most meg pirelli dragont (hátul) meg dunlopot d 207et tesztelem elől. midnen kérdésre frankón váalszoltam:D
nemis beszélek róla többet
Én már abbahygtam volna régóta.........
Semmilyet! Babagyilkost hasznalok.
eddig a prox nálam bejött cikra 27ezer km elment (igaz nincs se rsem se apriliam de nem baj:P). olaj agip speed vagy record 2T racing olcsó és kurva jó:))
tényleg hagyd már abba...nekem nincs semmi bajom veled de mar engem is idegelsz
Az igazi gumicsontot kifelejtettem:
KI milyen gumit használ?
:)
Mert?
Te vetted a szivedre h beszoltam bobinek.. De mondom tipli!
Témaváltásra pár örökzöld gumicsont(ha szabad ezzel a képzavarral élnem)

Ki milyen olajat használ?
Ki milyen dugóra esküszik ?

És egy találós kérdés:
Hány féle RS tulajdosnos van?








Kettő:
Az egyik aki már ragasztott
A másik, aki csak ez után fog
(és persze Tyt koléga az örök etalon:)
Tuning ird meg sms be kire gondolsz lejebb a szamom
nem volt szándékos ez a "rossz bemutatkozás" csak joci a szívére vette. nem volt szándékos
Nemkell a nyilas duma! Tipli van!
ott a pont
/asszem tudom is ki ez a nick de 2 emberre tippelek de nem akarok nevet mondani, egyszer minden kiderül/
jó éjt !
hy
elég rosszul "mutatkoztál be" mindenesetre...
Na még visszajötte. Részemről levan zárva a vita nem foglalkozok vele. Ja és egyébként nem hívott senki magamtól jöttem
amugy te meg emzoli írtátok a legnagyobb igazságot... eltakarodhatnak innen a gecibe
nem akarjátok még abbahagyni?
Ti betegek vagytok. Inkább huzzatok ki a picsába ragadni. Ahhoz értetek
csá
Ti jottetek ide vedeni a hisztis picsagyereket. Fogd mar fel mit tett mitoval.megsugom mito versenyzo. Es most az a hir fogja jarni h lopott motorokkal uzletel.. Szted ez nem gaz? Erre idecsoditi a baratait h vedjek meg.