Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na megyek. jó éjt all.
"Értelmes megszólalás volt" fúúúúú de beszoltam. ajaj
Te astad ki a csatabardot. Es csak a gyikarcokkal vagynk bunko. Te jatszod itt magad. En a frankot mondtam. Nemsajnalok par ezrest h tanulj abbol kinek mikor szolsz be. Par nap es megtudok rolad mindent...
Nem nagyon tud érdekelni egyébként Joci hozzászólása. meg Böbi is eltúlozta 1 kicsit tudom de nem Joci felé irányult.....
Áhh nem kell:) Nem hiszem h lenne közös témánk:D báár kiszereti a pinát fennakéz:D
Szar lehet... sztem gondolkozz kicsit, nem értem 16éves fejjel minek kell beszologatnod, amikor meg meghuzkodnak akkor meg nézegetsz...
Jobb igen...
Nem sokáig bence.... :) foglalózva van a 125 ös :D azért írtam azt :D
figylej itt magyarázol h Joci igy kokszol meg ugy, meg h ennyit ér... Minek kell belepofáznod? Jobb igy a lelkiismeretednek vagy mi?
Amúgymeg hiába idősebb 8 évvel ha csak bunkó hozzászólásai vannak mert én csak megjegyeztem valamit de 1 rossz szót nem mondtam rá......
még rs 125 ....
azért nem kell nagyítani 50-esed van
Én akarok verekedni? tese tudsz olvasni....
Fel!
Tisztelettel szeretném megjegyezni,hogy amit gerjesztettél, az után nemigen kellene ide írkálnod....
az lehet... de minek kell belefolyni ennyire, hogy már itt verekedni akarsz ?! meg oltogatod a nálad 10ével idősebbet?
Nem kell évekig itt irkálni hogy valaki hozzászoljon a témához.. azért fórum
Sok köcsög buzzeráns. És az Rs a legszarabb motor, és kurjátok meg a nicasilos hengereket. Nah piisz and láááv. Jó ragadást
mi megy itt Nem értem akik alig pár hónapja irkálnak forumon mire fel pofáznak ennyire bele?!:S Joci én megcsörgetlek engem felhivhatsz ugyis unatkozom
Azert mondtam h kideruljon ki jar ide a kamu nikkekkel, mert mondtad h olvasgatsz itt.
Ennyii.... csak a verekedés.... Mondtad ismerősömnek h a pinát szereted? annyit mondtam h nem szép dolog... de hát ha ettől vagy vagány gyerek.... nem rontom el a szórakozásod
Jah de arra nem sajnaltad az idot h beszoljal. Jah nemszedek semmit, nem verekszem, valoszinu szarra vernel... De nem sajnalok parezer ft ot h szetbasszak a szadat van ra ember hidd el nemis keves!
2009. Balatonring! OTTLESZÜNK. :D az első sorba! Rosssiiii Góóóóóó. (Talma? háát Hajráá)
Minek basszam el az időm 1 hülyegyerekre aki pattog itt mikor normálisan hozzászoltam?
én a korábban tyt álltal javallt 125 ös mociba 600as rx vagymi blokk beletétrelét javaslom az a legolcsóbb:)