Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

phoneman szar az msnem de voltam ma motorral kisvardan :D
Hallod bencee tegnap mikor mentem a mitoval egyszerűen lenyügözött. Főleg az a kormánystabilizátor. Oan szépen kezelhető meg marha jókat tudtam vele elsőre dönteni ami meglepő volt mivel nekem azzal a 100as gumival a hodán kicsit nehézkes. De ezzel a mitoval nagyon jó volt menni. Amúgy ha jövőre veszek mitot meg ruhát mehetek veletek pályázni?
jah értem. hát nem tom. De az a mókás mikor a tuning új swifteket meg astrákat megveri egy mito.
biztos h nem ment 2T 125össel...
Temeg olvasd már el az előzményeket néha, faszom a sok hülye kérdésedbe. Már kiborítasz néha komolyan mondom.
mi biztos hogy nem???
biztos h nem mert akkor nem azon humorizálna...
hihi. Nállunk is ez megy a városban legyíntenek fűnyíró hangja van hihi.
Csak mikor az 50es kis gép gyorsra oda rakja a tuning ladákat az kicsit vicces.
Meg mikor a gyorsulási versenyünkön az opel astra gsi-t veri egy mito.
opel: 2000ccm mito:125ccm
Fűnyíró Öcsém te sem mentél még 125-ös 2T sportmotorral lehet hogy az én fűnyíróm pályán simán kikerüli külsőíven a te bálnádat.Jah amugy az is 100 hogy egy RS250 úgy elkeni akármien pályán a CBF-t ahogy kell mert az a motor nem oda való!Amugy komolyan érdekel Motochris mentél már 2T 125-ös spormotorral???
és úgy néz ki az egész mintha én kezdtem volna az egészet. én csak bementem megkérdezni hova rakjátok euroringen a cuccokat, és erre jött valahogy a kedves megjegyzés.
Nem én kezdtem összehasonlítgatni a 2 gépet... kezdjük a legelejéről, hogy te azt mondtad h az RS egy fűnyíró... és ezen háborodtam fel, hogy az általad fűnyírónak titulált gép mondjuk egy technikás pályán erősen ott lenne a géped nyomában. és a gyorsulást meg te írtad, hogy 4 sec alatt van 100on. jó a cbr rajtját elbaszták oké, legyen a dadis által említett 3,8 sec. de könyörgöm, neh már már a cbf a fele akkora erejével csak 0,3 sec küllönbséget produkáljon... ez röhely... de megnézném, h pl 1 euroringen a cbf-ed mit kezdene egy 250es RS-el ami talán már beleesik nálad a "kerti fűnyíró traktor" kategóriába... tartok tőle h ugy enné meg reggelire, ahogy annak a rendje.
semmi bajom továbbra sem a cbffel, biztos qrva kényelmesen lehet vele túrázni, és nem is kezdem el ócsárolni. de asszem ha egy oyan 125ös motor ami oyan köridőt megy mint te a 600assal az némileg több tiszteletet érdemel...
Amugy ezt a gáz elengedő részt én sem vágom hamár gyorsul az ember akkor azt csinálja rendesen ha meg nem akarod hogy elemelje az elejét akkor nehézkedj a kormányra és ne túra testhelyzetben nyomd vagy egyáltalán ne gyorsulj.De te tudod szerintem nem sok értelme van ennek a kemény vagyok legyorsultam csak elvettema gázt dumának.Azzal a doboz evéssel meg szerintem mindenki ól jár (kiv Bence)szebb a motorod nélküle
Nagyon mókás-humoros
Gondolom a tapasztalat beszél belőled

A műanyagra egyébként szüksége van a szervezetnek, nagyon jót tesz az emésztésnek, nemrég hallottam .
Az rr-t azért hoztam fel, mer Te mondtad, hogy a motorod 4mp alatt gyorsul. És a cbr is (vagy inkább csak az:))
"Nos, akkor húzott el igazából mellettem, amikor picit visszavettem a gázt" Kár hogy visszaengedted. Lehet a Te mocidban extra erő van a sok matricától:)
Jó étvágyat Bencce!:)
Kicsit bonyeszra sikeredett de nem gáz Ki tud,mit tud,én tudom meg ilyenek
Ne csodálkozz ha neked esnek ! 1szer csak be esel ebbe a topikba és osztod az észt a mocidról na meg persze magadról!1 látásra kicsit szánalmasnak tűnt mert azt gondolná az ember,hogy a saját topikodban nem vagy már ennyire májer és a 25-ösöknél tudod már csak bizonygatni a gyorsaságod.
DE még jó,hogy azért odabiggyesztetted ez az egész már egy másik topikban elkezdődött
Persze ennek fényében már másképp fest a dolog de szerintem akkor is ott folytasd tovább!
Most diplomatikus voltam
A dobozról meg annyit,hogy visszaolvastam és jóváhagytad a kajálást,szal ne csinálj segget a szádból!Bencéé!
titka !! igen az a kis buznyák gomb a köridőmérő inditója ! amugy én is törtem a búrám azon h mi az a kis gomb
Nem hasonlítgatom az RR-rel. Ezt bencce (még a másik topikban) meg bazsi kezdte. Lásd a 4891-es h.sz.-t. Amit említettem, hogy gyorsultam azzal a sráccal, csak próbaképpen volt, kíváncsi voltam, hogy mennyivel jobb a motor/a vezető mint az enyém.
Nem is volt téma, hogy az RS-sel hasonlítsam, csupán nem értetten azt az "álom" dumát, hogy mennyire tartom többre a mtorom, mint amennyi. Én tudom, mit tud a gépem, és tudom mit tudok én. Erre írtam, hogy ha te nem tudod kihozni a gépedből a maximumot, az a te bajod, én a sajátomból igen. És amit tud, azt tudja, és az jóval több, mint amit egyesek feltételeznek róla, persze ők teszik ezt úgy, hogy még az életben nem láttak ilyet... Ugye bencce.

Ja, és bencce nem nyerte meg a dobozt, maga ajánlotta fel magának, arra az esetre ha veszítene... és persze hogy veszít, mert fingja sincs az egészről.

Na peace. Semmi bajom veletek, csak kicsit nézze meg mindenki mit fikáz...
hapi 3000! Te hogy vetted az rs-t? 10Kw-os papírral? hogy lehet megoldani?
de jó nem csak mi tudunk összeveszni ilyen baromságokon?faxa
Hagyd rá
Igazi lángelme vagy öcsém!
Nem azt vitatom,hogy egy 25-ös vas legyolsulja a mocid mert az valótlan lenne!Inkább csak az bassza az agyam,hogy RR-el hasonlítgatod a vasad
Ha komlyan azt szeretnéd,hogy "AGY" legyek,nos akkor nem kell könyörögnöd mert bármikor a rendelkezésedre állok!
Bence meg egye azt a dobozt ha már megnyerete
Motochris
Jó ez mind nagyon szép. De ki a faszt érdekel hogy te hogy gyorsulsz a 4T CBF-eddel hogy most 3,5 vagy 4,2 alatt van 100-on!Meg nem értem mi a jó neked abban hogy idejösz és ezt elekzded nekünk magyarázni?És amugy egy túra motor és egy sport motor össze hasonlításának van értelme???
Te is okos vagy Sco. Az hogy te nem tudod kezelni a gépedet, nem jelenti, hogy mindenki így van vele .
Szerintem beszéljünk meg egy találkát, és ott legyél AGY.
Az biztos, hogy nem fogom hagyni benccének, hogy megegye a dobozomat. Még szükségem van rá.
Igen, erre gondoltam én is...