Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyém is csak 11et pörög sebességben!

Joe!!!!
van meg olyan karbon foliad?? erdekelne!!! ontapados??? mekkora???
Hy!

Augusztus 20-án reggel 7 órakor gyülekező majd motoros felvonulás (reggeli ébresztő) és utána 10 órai kezdetel YAMAHA bemutató. Gyülekező szín helye Kunszentmiklós a Református templommal szemben. ( Minden út ami Kunszentmiklós felé vezet oda vissz be )
Jamal itt vagy?
ember,ez már nem alkuképes ár!
Mennyit engedsz a feléből tesó?????
Segítsetek! Miért rántgat a motorom 2-4között??? Ha adom neki a gázt akkor hallani hogy normális a hangja de ha elveszem a gázt akkor berántgat és van amikor le is áll és nem akar beindulni.
Szerintem nem az elektronika szabályoz, hanem beállítási problémák vannak a powerrel!
Srácok most vettem észre h a buzi power elektronika leszabályoz!!!! Amikor szar volt és nyitva volt végig a power akkor 125000-ig tudtam pörgetni. most meg nyit a power 8nál, aztán amikor a piros keződidk 11-nél visszazár én meg ugrok egyet... nem elhet ezt valahogy kiiktatni? qrva idegesítő, 12 félig hagy húzzam már.....
Folyadék csapágyas Seagate Barracuda
12pénz
nah jo egyébként nem kellene de mennyiért adod el?
ehhh-ehhhh
kis lóvéért kölcsönadom szívesen
nagyon terhedre van kölcsönadhatod :D
Kurvára nem ide illik de nem kell senkinek egy 160-as winyó?Rajtamragad mert baxtak jönni érte
Huh. Egy ilyen hirdetésnél már eléggé kell koncentrálni, hogy legalább megértsük .
Szerintem 8300km-el vette. 2000km-et ment a gyári hengerrel és csak aztán dobta bele a polinit.
Tehát a polinivel 2700km-et mehetett. Így kijön a 13000km amit a "futott km"-hez írt.
szerintem arra gondol hogy a régi hengert..vagyis azt amelyikkel 2000km-ert ment
azt kicserélték az ujra és azzal menték amostani 8000valamennyit
pollini 120 ,gyári rotax 170 volt az előző rxbe
Az egész egy nagy átverés szerintem is és én sem vagyok a pollini henger híve csak úgy mellékesen pollini henger 100000ft kb Aprilia gyári henger 150000
össze-vissza hadobál meg minden,bah akkor a mociban is igazából mi lehet,??? nah mind1
bizit van olyan akit át tud verni,mert minden mocinak meg van a gazdája...csak ki tudja mikor jön..
harmadrész tuti nem vennék olyantól motort, aki ennyire nem tud írni... vagy 14 éves vagy cigány :D
másrészt én tényleg csak 154es poliniről tudok...
Először átgondolnám mit akarok terelni..nemde??felénk sem egyenlő a 8300 a 2000-rel nah mind1,ő tudja én amúgy sem támogatom a 160 feletti hengert,125-öst is meg lehet bolondítani,ha vki ért hozzá (DSR)
nem gyanús ez?

LEÍRÁS
motort megvettuk 15 loerovel es futasteljesitmenjel amit jelentet 8300 km-ert.

---- itt még 8300kmről beszél

Eredeti henger es dugatyu kb 2000 km-ert futottak.



8300=2000???? nekem nem ezt tanították.