Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem sok a különbség,de mégis minden szerelő inkább a vertex felé húz
van 167es polini szett?? RS 125 167cm3
és pl a vertex vagy prox vagy polini közt mi a különbség??? mert szentem nem sok
én nem tom igazábol nem jártam utánna se nem is kellett még szerencsére de le is kopogom gyorsan szal csak ugy irta valaki forumra...
Jah .
28e-ért drága.
Mondom; Vertex 20 körül van és baromi jónak számít.
akkor ezzel mire céloztál arra h az drága vagy mi?neméjtem
valaki irta h 28 ezer a Polini...jo hejen kell keresni..
nekem is vertexem van...
28e a dugó?
Én Vertexet vettem (elvileg legjo) 24500Ft-ért és sokak szerint így is átbasztak, mert 20-ért kap az ember.
ya ok, nem szoltam!
do you speak english?
nehogy bele halj 28 ezer a dugo,gyürü,csapszeg
az lehet. de rs nek 15e km a eloirás ugyh sztem ennek sokkal tobb
Nem tudom,lehet,de most attól hogy nincsen annyira kihegyezva annyira mint egy másik 125-üs 2t attól még elhasználodik én azt kicseréltetném 16000km-nél már tuti van hangja a dugonak,viszont ha azt kicseréled akkor 30000km-ig semmit sem kell majd rajta cserélni csak fékbetétet meg ilyesmit
wáháháááááá az a SUOMY bazz, NAGGGYON VADDISZNÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komolyan ha lenne most ennyi lettám a farzsebben, tuti vennék 1et az asszonynak, bár lehet énis lenyúlnám néha :)
nsr-ek jócskán elmennek 20-25ezret ugy hallottam!
Szerintem meg ér ennyit föleg hogy még úgyis tudsz alkudni valamennyiit,csak az a gond hogy van benne 16000km és ha edig nem volt felújitva akkor egy új dugattyú nemsokára kelleni fog neki,ez a legkevesebb,de megnézni szerintem mindenféleképpen érdemes lehet
holnap felhivom! sztem is a forgalmiban szerelpő, de akkor mondjuk 15LE-t kellett volna h irjon!?
Az ilyen adatok 99%, hogy a forgalmiban szereplő adtatokat jelzi.
Nekme 17kW van a forgalmiban.
Tuti poweres... ezen kár vacakolni. Szerintem megéri a pénzét.
Hát figy próbáld ki azzal nem vesztesz semmit
125ösben sincs van amelyikben. de nem gyárilag kivéve a rs125 15LE-s válozatában. ebben valszeg gallyra ment és kidobták belöle.
nem is tudom:D
de sajna 400ezernél több lóvém csak jövöre lesz. ugyh sztorno ugy látszik.
Én miért nem vagyok független???
A 15 Lovas 125-ös Apriliákban pedig nincs pover a hengeren sincs meg a helye úgyhogy ezzel basszák át az embert
vmi független szakértőt kértem:D