Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:D Majd átnézek hozzád szeretem Gyulát.... érdekes ott mocizni
Ez vagy. Sunyi állnéven irogato, de elesben nem mered magad felvallalni. Szanalmas...
egyszer majdnem be is sokaltam mentem egy kört mint a hülye belassultam a térdletételodafigyelés miatt és majdnem leestem:D de visszaléptem. másnap sehun sámli mondom színte egyenesen átsuhanok hát a kijárattól 2 méterre szép nagy vízfolt várt úgybefékeztem hogy a szembe érkező motorosok intettek hogy nyugi lassan...
egyik haver a 94-es (nem biztos) 50 es rs-ébe kitalálta h pénzspórolás néven, 125 ös mindenséget rak bele, és azt akarja használni, na erre kinek milyen véleménye lenne h értelmes dolog-e megcsinálni vagy sem?
Mario dejó neked! Gyulán van sok körforgalom
a részvétel a lényeg.....
B10EG
én ne tudnám?:D am azt is fogok használni:) továbbra is eddig elindulás előtt min 2x kellett gyertyát váltanom... hogy beinduljon de holnap 1 re megyek beállíttatni ha nemlesszjó beborítom a körösbe:) és veszek egy négyütemü kínai robogót így az rs után:D
Ki mi hol? :D
bazdmeg ez teszt lett volna na mind1
NGk B10 EG
Te vagy a legmeggyőzőbb
Elvagy Joci? Majd pont veled fogok vitatkoznii... rábasztál
minusz egy j
milyen gyertya kell az rsbe?
302921030 csorgess meg visszahivlak
Én tudom de megkérdezem ha akarod :D Mennyit megy egy RS125?
NEm akarok közbeszólni de betelt az oldal, nem nyitunk újjat? más témával? láttátok a barátok köztet? és a szökést?
Ma már minden volt ezen a fórumon...már csak azt várom hogy megkérdezni valaki hogy mennyit megy végre egy rs 125
A másik meg h nem hazudtam semmit!
Ja bocsi. ismerősömet szidtad...... mondtam hogy nem jó dolog és pattogsz itt nekem...... hmmmmmm
Telorol netezek ezert irok így. En nemszoltam hozzad de te beszoltal. Most mit varsz? Hazudozol itt stb. 40perc es folytatom. Megyek asszonyert
Az édesanyámat te 1 utolsó nyomorék ember a szádra ne vedd még1 szer.....