Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megrendelted a kokszot és egyből jönnél verekedni.. ennyit is érsz
Elolvasod utánna amit írsz? Szánalmas ember vagy.... csak sajnálni tudlak..... én nem ilyen hangnemben beszéltem veled!
Vagypedig bence vagy te csirageci.
Nobodi rendszeresen jarsz ide akkor tudod mi ez a pinat szereted. De nemtudtad ezert hazudsz, h rendszeresen jarsz ide. Engem meg ne kostolgass mert fuleden keresztul baszatom meg anyadat te majomgeci. Ha valami nemtetszik ide lehet jonni, fel lehet hivni de ne neten oltogass te csirageci!
nemkell kizavarni senkit... családi iszapbírkózás nézés.. a legjobb :D
Eltört benne a gyűrű... már nem lesz megjavítva.
még most is van ? akkor kizavarok vki a nappaliból hogy tv-t tudjam nézni :DDD
amúgy meg a sport 2 n női iszap birkózás megy ha valakit érdekel innen... nah ki szereti a pinát?
Mario lemaradtál a lényegről
mi ez a sok no name irogató számmal a +végén? 28:D elég kamu mert jövőre már 29 lessz? vagy mi?
Ezaz JociRS. Gratulálok... Értelmes megszólalás volt....
fogalmam sincs ....
mizu egyébként az Af1el ?
Böbike! Pinát szereted?
Részemről a téma lezárva. hogyszolgál az egészségetek srácok? :)
Az nem a Barzilizátor volt? Mert én igaz történet alapján gondoltam
asszem anno bencce csinált egy szappanopera féleséget belőle még tavaly :) valameik weboldalon
Egyébként Domi igazat adok neked!
Az adatlapom meg azért nincs kitöltve mert elfelejtettem a régi Nickemet és regisztráltam 1 et hogy tudjak a fórumba írni... Ki fogom tölteni ha csak ez a vágyad :)
Meg kellene filmesíteni ezt a Topicot és sugározni valamelyik kereskedelmin. Sztem a Barátok közt-öt lekörözné. Gondoljatok csak bele...
Nemazért mondom de rendszeresen figyelemmel kísérem a fórumot csak eddig nem volt olyan téma amihez hozzá kellett volna szolnom.......
Amúgy alap dolog, hogyha egy fórumra írok akkor kitöltöm az adatlapom, nem sértésnek szánom, de így az illendő.
Ezt vártam.Köszi.
ááááj gyerekek, elvileg mi mindnyájan ugyan annak a szenvedélynek hódolunk, amihez hozzá kellene tartoznia az egységnek és az összetartásnak. Elhiszem hogy sok embernek rossz napot okozott, nekem is volt hasonló ügyem és nehezen tudtam lenyelni a békát. Csak annak nincs értelme hogy oda vissza szidjátok egymást, mindenki valakit állít az oldalára. Be kellene fejezni ezt, aztán reméljük a kiscsávó okult a dologból...
Okoskám! Pofázni lehet hogy te szoktál! Én írok. Ahhoz, hogy mit, neked éppen semmi közöd nincs. Ha ugyanabból a VÁROSBÓL írok ahol Dani lakik, ahhoz sincs közöd. Nem tudom milyen alpári, tanulatlan kis senkik vagytok ti, hogy bárkit is kritizáljatok. És nem Dani vagyok csak hozzátok képest egy felnőtt, ti pedig egy kis szerencsétlen gyerekek. Akik mást sem tudtok csak fenyegetőzni, káromkodni. Pedig az iskolában nem ezt tanították nektek gondolom, csak az nagyon hamar lepergett rólatok! Ti nem gonosz emberek vagytok. De most nem taglalnám a véleményemet rólatok! S csak ismételni tudom: az kiabál akinek vaj van a fején. S talán jobb lenne csendben lenni. Ez az én tanácsom minden okos számára!
Nyugi, nem vagyok ilyen kis ... gyerek....... nem csinálok magamnak nicknevet h védjem magam.... szóval, képzeljetek amit akartok...