Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarok beleszólni, de annak mi értelme van, hogy valaki aki nem rendszeresen ír egy fórumra vagy épp kezdő, valamilyen sérelmet szenved el egy vagy több már régi fórumozótól. Akkor hívja a fél falut akinek köze sincs az említett fórumhoz de védjük meg szegény xy-t mert azok a csúnya gonosz emberek bántják a fórumon alapon jönnek és belepofáznak.Vagy ha nem is a fél falunak szól de csinál magának még vagy 4 kamu nicket(enyhe tudathasadás szerűség) és úgy védi tulajdonképpen saját magát.Ez most teljesn független a jelen szituációtól. De ezt természetesen úgyis mindenki tudja.....
Szerintem nem égés ha valaki keresi a motorját!
tedd azt .... megint jól beégtek ....
Így van Böbi!
Okos kis kölykök jó lenne ha nem fenyegetőznétek tovább és mindenki a saját kis dolgával foglalkozna. Továbbá megtanulnátok helyesen magyarul írni! Különben ezt az oldalt letöltöm és én fordulok rendőrséghez nyílvános megfenyegetés miatt! Értve vagyok! Danit békén hagyni, csak az kiabál ennyire akinek vaj van a fején!
Nekem is adhatna 1 normálisat és visszadnám a régi szar ha nem gond..........
tudom ki vagy :D rs50essed van
Misoc most jut eszembe, nincs RS hátsó telód ? ami JÓ !? mert kellene egy ami normálisan csillapítana ... mostani 120tól le akar dobni
xD Fucky.. ez kelett most ide!
Kicsináltátok Kenny-t! Szemmmeetteeek
................
te még most is úgyí mondod mintha az a motor AZ a motor lenne
Elmondta kinél látta a motort..... azt Rili se tudta kinek adta el Misoc...
Te mekkora majom vagy de most már komolyan inkább nefárassz!
Szted ki a kurva anyám ment akkor oda hogy ki a gyanustott stbstb?
KIERŐSZAKOLTÁK BELŐLE MI?
Nekik is lehetett volna több eszük...
rokonságban nincs egy autó ?

Zsolt majd szólj a tesódnak ha lesz egy kis ideje gyertek fel MSN-re. vagy csak annyit kérdezz meg tőle h holnap tudja - e küldeni postán amit megbeszéltünk.
Eztis elmondta már hogy nem ő küldte a rendőröket hanem rokona tanácsolta neki h mennyen el elment felvették a vallomást h van 1 gyanús motor és azok mentek.....
olvass már vissza és akkor nem mondasz hülyeséget!
Augusztus 21.ei hirdetés volt! vágod lenyulják a motorom aztán akkor egy hónapg lesem mindenhol a hirdetéseket stb...de ezek nem hirdetések utján kerülnek tovább gondolom főleg nem a fórumon ahova beirta annó! KIS LOGIKA!
Amúgy meg az övtáskádba bebaszod a tárcsazárat és mindjárt nemaz lesz hogy kiszedik üresbe és eltolják!
van egykét videó hogy mennyit ér a kormányzár! semmit jóformán, de azért az csak feltünik valakinek hogy veszegetik a motort vagy hogy felbasszák egy TGK ra meg még sorolhatnám...
de itt most nem azon voltunk kiakadva hogy ellopták a motorját hhanem hogy RÁGALMAZOTT, VÁDASKODOTT! ÉS NEM MSN-en hanem Házkutatás stb...VÁGOD?
Örüljön neki hogy ha most nemlesz ebből komolyabb baja és a kosárlabdáját is elviszi a perköltségek megtéritése!
örülök neki
akkor el árulhatód
Majd azt én eltudom dönteni hogy kitöltöm e.... de am ismersz....
Szerintem meg mennyen mindenki aludni! Késő van már!
töltsd ki az adatlapod ! ! !
Mito képzeld el akkor még nem volt árva.....
de tudod most nem kell itt sirni hogy mennyire szarul élsz...
árvasági gyámból csak futotta egy majd másfél millás motorra...
én 17éves koromba nemtudtam felülni új motorra, most sem! de amim volt azt mindig megbecsültem! VIGYÁZTAM RÁ!
De látom még mindig nem érted a lényeget!talán majd pár év múlva!

ui: hvd fel bazdmeg az összes fehér RS-t ami még a Mobile.de; Ebay, Moto.it mindenhol és küld rá a jardokat! látod kb ez volt a szinted!
Tuning olvasd már el amit írtál.... mert kibaszott nagy hülyeség.......
* rendszám - tankpad
ott van bekötve a képen ...