Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyarán akkor feljelentést tett?
magyar rendszámtábla
így van igazad van, csak a hiba ott van hogy a rendőr egy papirt a kezembe adott hogy MEGALAPOZOTT A GYANÚ ARRA HOGY ..... MIRE FEL?
Nemtudom otthon senderegsz, azt egyszercsak egy félnapos progi beugrik...
Elöször kellett volna gondolkodni!
nameg a naívság! 1hónapja ide felteszi hogy ellopták a vasat azt idejönnek árulni? PFFFF
Nincs Apja akitől tanácsot tudna kérni? nemértem komolyan mondom...
Énis úgyvagyok vele, hogy nem szeretek az ilyen veszekedésekbe beleszólni, de valamilyen szinten megértem a kisgyereket. Ellopták a motorját és meg szeretne tenni mindent hogy visszakapja azt. Valószínűleg én is megtennék mindent. A hiba ott van, hogy nem fogta fel azt hogy az milyen gáz, mikor egy szép nyári napon, rendőrök lepik el a házad és mindent szétdobálnak, meg leégetnek, hogy mekkora csaló vagy. Csödesen meg kellett volna beszélnie pár haverral, hogy üljenek be az autóba, nézzék meg, és ha a motor az övé volt, akkor hívhatja a rendőrséget. Ezentúl, ha valaki ellop egy motort, akkor azt nem egy nyilvános fórumon árulja, szerintem senki nincs ekkora ostoba. Úgy ennyit szerettem volna a témával kapcsolatban mondani....
Nem akarok beleszólni de a Mito7gang-nak igaza van! De szerintem másis hasonló képpen reagálta volna le a dolgokat! Egyből a rendőrségre szalad! Kicsit jobban átkelett volna gondolni! És titokba megjátszani mintha nemis tudnál az Rs-ről ugy odamenni Misochoz! Szerintem....
De miért vannak ilyen emberek?
MIÉRT MIÉRT? Nagy az isten állatkertje
Magadon nevetsz te szánalmas szégyen geci....
de hogy ezt igazoljam elöbb irtad hogy ottvolt hogy magyar rendszámtáblakeret...
azért is lementem megkeresni
SIENA VÁGOD? KÁPÍSÍÍÍÍ? Tudod ott KARCAG melletti tökfalu....
Honnan veszed h magyar a rendszámtábla keret?
azért se
LEMENTEM VOLNA MISOCHOZ BAZMEG MEGNÉZNI EGYEZTETNI A VÁZSZÁMOT, MOTORSZÁMOT!
Nem belevonok még pár embert te kis Buzi....
Jobb lenne ha nem mentegetőznél inkább...maradj inkább kussba ugysincs már semmi közöd a fórumhoz aztán húzzál innét el...
Elmentem volna szemelyesen megnezni a gepet. Nem csinaltam volna magambol hulyet, nem alaztam volna meg mast a szomszedai elott. Szvsz a gepedet nem bontasra loptak. Ahhoz meg fiatal, mar reg vmi roman gyerek nyustoli. Szegyelld magad!
NEM kisgyerek! és tudod hogy miért? ha nemtudod akkor olvass picit vissza!
milyet csináltam?
elmondtam a rendőröknek h mi történt!
akkor ha ilyen okosak vagytok ti mit csinálnátok?
várom a válaszotokat!
Tedd mar fel azt a telefonbeszelgetest! Amugy tudod h torvenyserto ilyet csinalni?
Csitulj! Tudod mh tettél? Hány éves vagy?
jam és mondtad h nincs gyújtás mert a fejidom sérült.... a képen nem az látszik....... ja meg h a tank felrobbant, darabokba van... és a képen van egy tank akkor az milyen motoré?
lehet nem itt kéne szitkozódni, hanem elgondolkozni hogy te mit csinálnál ilyen helyzetben mikor ennyire egyértelmű az ügy.. ottvan 1 fehér RS papírok nélkül, Azaz Olasz papírokkal... (Olasz papírokkal? o.O? Magyar rendszámtábla tartó kerettel? MAGYARÁZD már el nekem) zár nélkül..... szerinted? vélemény? nem lehet mindenhova láncokkal meg minden vacakkal menni.... vagy igen? am meg van a telefonbeszélgetés, amibe magad mondtad no name h lopod az rs-t amivel pályázol ja meg h a pincébe ütötted át az alvázszámot, én is pont erre gondoltam...... ha nem vagy benne részes ne legyél felháborodva...... én tisztázásként leírom h ne annak legyen baja aki használja, hanem annak aki ellopta, de ezt nár máskor is mondtam másnak! és mondod h nem gondolkozok....
misoc nemgondolod hogy nemigykéen beszélni egy nyilvábnos oldalon? de én nemakarok beleavatkozni..
mit képzelsz magadrol te kisfax azt hiszed hogy egy kurva rs létezik a villágon!
remélem ezért jól pofán vág "valaki" tudod te ki kisfaxkalap.
ÉRDEMES ELOLVASNI!

Mai nap folyamán beállított 2 rendőr hogy házkutatás stb...
4 RS-t leellenőrizték felvették az adatokat meg minden...
kérdezem hogy minek?
ellopták a strand elöl 1 hónapja a fehéret ami fennvolt fórumon is( Rili 125 néven)
Namost a Misoc tegnap feltett egy RS-t hogy eladó rendszám minden nélkül mivel olasz papirjai vannak, amúgy törve volt a gép stbstb...
erre a kis fasz hívta a rendőrséget hogy a Misocnál van a motorja mert természetesen a világon csak ez az egy darab RS van...és hogy az alkatrészeit árulja! mindegyik alkatrész sérült volt...
direkt azért tette fel a képeket a sérült cuccokról hogy megvannak de nincsenek a motoron...

ÜZENEM MINDEN KSI PÖCSNEK hogy ha ilyen problémája van akkor elöbb az apjával beszélje át a dolgokat és ne a kis fasz fejével egyből kombináljon!
Vagy ha ekkora spiller akkor menjen le Dusnokra nézze meg a motort vagy kérjen a vázszámról egy képet! ILYEN KURVA EGYSZERŰŰŰ!
NEM PEDIG VÁDASKODNI!MÁSNAK A DÉLELÖTTJÉT ELKÚRNI!

üzenem a kis MAJOMNAK hogy MEGÉRDEMELTED HOGY ELLOPTÁK A GÉPEDET ÉS REMÉLEM EGYHAMAR DINNYEPAKOLÁSBÓL NEMVESZEL MOTORT ÉS SZOPSZ A VOLÁNON!LÚZER SC...
egyszer már leírták neked, van a tetején egy csavar amit 27es kulcsal tudsz tekerni, azzal feszíted a rugót. már ha gyári teló van benne...
Szerintem se menj vele ,mert úgy jársz mint én!Nekem 120 000Ft-ba került, mire minden alkatrész meglett!
De holnap megyek győrbe a City Bike-hoz, hajtókarért, főtengelycsapágyért, és tömítéskészletért!
Jobban jársz ha nem használod!
Most 2-300 Km nem ér annyit, hogy utána meg egy hónapig szét legyen borítva a moci!
Várd meg a szerelőt, addig meg szépen bontsd le az idomokat + ilyesmi!
hello, irjatok mar meg hogy lehet megemelni az rs 125 nek a hatujat, enyem nagyon alacsonyan van, a tobbihez kepest, es megszeretnem emelni, mar kivettem a rugot, de nembirtam, pls irjatok mar meg hogy kell megemelni...
Csapszeg, tűgörgők, csapágyak bármi lehet! Ne menj vele, mert lehet nagyobb baj is!