Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és szted más RSen a felni nem tud megkopni ? nekem is mind2 motoron itt ott a felnin van ez meg az ....
de nem szólok bele, nem akarom az én véleményem le írni mert kicsit bántó lenne pár embernek
egy pár kérdés: ha pl annyira tiéd az az Rs akkor ahogy néztem myvipen képeid + misocét apró részletek nem egyeznek ... pl: a tankpad ami nekem szemet szúrt ... akkor hogy is van
Tudna valaki válaszolni a kérdésemre?
TE csak ne fiamozgass! sztem te se vagy senki..... na téma lezárva... Nobody:... kemény szavak....
Sziasztok. én nem ismerem a srácot DE.... Szívből kívánom mindenkinek aki csak szidja hogy egyszer lopják el a motorotokat.... és ha adódna 1 ilyen helyzet ti mit tennétek.... Namost következne az hogy mondjátok: "Elmentem volna megnézni Misoc-hoz" Hogy az isten faszába menjen le X kilóméterre ha már úton voltak érte? Kérdezem én? Az meg hogy a sérülések rajtavannak. lehet véletlen is de nagyon kicsi az esélye annak hogy a felni ugyanott kopik meg... én se MISOCOT se Mito7gang -et nem akarom gyanúsítani mert hozzájuk is került valahogy... De azért gondolkozzatok el...... Ja és várom a visszajelzéseket ki visz magával 20 kiló zárat mikro megy motorozni.... az 1500 forintos tárcsafékzárral meg kitörölheted a segged......... Bye Bye
és misoc-nak meg Zsoltinak volt?
Igazi hülye vagy fiam!
mert neked nincs közöd hozzá egy pici se!
pls majd msnre gyere vmikor az elkövetkezendő pár órába:) kösziii
miért is?
Neked bele lehetett rondítani két ember délelöttjébe?
húzd meg magad inkább!
Sziasztok
Valaki meg tudná mondani így látatlanba hogy vajon miért nem forog többet a motorom 10 000-nél?
Csak ötleteket várok, tudom így nem lehet tudni, de azért próbálkozok :)
Nincs pénzem szerelőre ( főiskola ), azért nem viszem szerelőhöz.
Nem jól jött ez ki senkinek sem, de akkor is azt kellene nagyon megagyalni, aki ellopta szerencsétlen motorját.
én értem
Szerintem meg neked nem kellene belszólnod!
nem akarok belemenni az árvaságidba meg az 1.3 millás motorba de nem cinikusan azt kellene még most is írnod:"hogy ennyit tudok"
be kellene látnod a hibád és bocsánatot kérni az érintettektől! ez a minimum!
Számomra még most is morbid,hogy a "haverokkal nézegettétek" és megállapítottátok,hogy ez az! Ezzel meghurcoltatok 2 embert
Ne mártirkodj. Arra itt adamfzr. Ertsd meg h a motoroD mar rOmaniaban van
1: köszi Dávid, de hagyd, én hibám, tudom nincs senki akitől bármit is kérdezhetnék , hát ez van egyedül ennyit tudok megoldani, és így
2: üzenném azoknak a faszfejeknek mindnek: ti mit csinálnátok ha 17 évesek lennétek, nincsen családotok.... 2 darab kikapcsolódási lehetőségetek van amit szeretsz is... egyik a kosárlabda, másik pedig a motor... az előbbit azt szerencsére senki nem tudja megfosztani tőlem.....a 2. at pedig elvették.... nincs kereseted, amiből tudnál venni új motort.... el akartam adni , mert az árvasági gyámból, gyermektámogatásból nehéz fenttartani egy albérlettel együtt, és majd vettem volna ha gyűlik még hozzá, a rendőrség pedig azért van véleményem szerint h az ellopott dolgokat visszaszerezze, én megláttam, néztük vaerokkal, mindenki azt mondta ez tuti az a bal hátsó faridomon a sérülés és a bal oldalán az első felnin volt egy lekopás.. ennyi hibája ovlt a motoromnak... ezt mind a 2-őt észrevettük a képen, ezekután én elmondtam az ismerősömnek aki rendőr.... aki azt tanácsolta menejk ma reggel, és átmentem.... kocsim nincs amivel le tudtam volna menni odáig, se motorom sincs hála valakinek
3: megérdemlem.... hát figyelj mióta így élek megfogadtam h nem kívánok rosszat senkinek, neked se fogok, de ha tudnád a helyzetem.... örülök amikor eljön egy-egy barát.... mert másra számítani nem tudok....
szidjatok ahogy akartok, nem érdekel... sziasztok
Dani
Te meg azt nemtudod megérteni hogy nekem soha nemvolt közöm rendőrséghez vágod és ne egy ilyen 16éves kis pöcs hívja rám a yardokat indokolatlanúl!...
és kurvára mélyenérintett az egész, és örüljön neki hogy nem ülök most kocsiba és meglátogatom, illetve hogy nem megyek ügyvédhez...
és akkor Hol is értsem meg őt?ott hogy nem használja az agyát hogy mit is kéne lépni?
de azért azt még hozzáteszem h elhihetitek h nem ezt akarta kihozni belőle...
én nem szólok bele...kinek ez az igaza kinek az en nem fogok snkit elkezdeni szidni...csak vmilyen szinten értsétek meg,nem kell korbecsókolni meg ienek,de ezt az agyonutomnek sincs értelme,peace
Ha mindent meg akart volna tenni akkor észreveszi az AUGUSZTUS 21.ei hirdetést! felhívja Misocot elmegy megnézni beazonosítja és ha az lett volna akkor rendőrök...ez így müködik...
nem másoknak kellemetlenséget okozni és még sorolhatnám az erkölcsi dolgokat! (Rágalmazás, Vádaskodás, egyéb...)
nézd:naponta kb. 50 motort lopnak el 1 kerületből és ha mind az 50 tulaj 2 emberre kiküldené a rendőröket (csak mert hasonló motort árulnak) házkutatásra akkor mi lenne? Ennyi erővel rettegve kellene élnem mert egy piros mitom van? mert ugye ellophatnak piros mitot is!
Nehari koma de én azt vontam le az egészből ,hogy egy lusta szar alak a haverod mert 1szerübb a yardokat hívni minthogy elmenjek és megnézzem miről is van szó!?!
csősztök

érdekelne mennyi 1 gyári rugó aprilia rs 125 re, mivel enyém nem eredeti., nembirom megemelni, és viszonylag lent van a hátuja :S
Nem akartam írni ehhez a témához DE...megértelek téged is Mitogang,DE azért vmilyen szinten meglehet érteni Danit is már mindent megpróbál h megkerüljön a motorja,és a legkétégbeesettebben próbálkozik,nemtudom te lehet nem így reaálnád le,az meg h nincs e apja akitol megkérdezze,mivel nem ismered Danit,ezért ez a kérdés kurva gusztustalan volt,ENNYI...ja és én nem kérek "g*cizést" meg hasonlókat mer ahhoz nem vagyok hozzászokva,Peace...és legyen meg az a motor
miért mitgondoltál? végigcsöngetnek minden házba?
MITO7gangot kerestéka fórumról...áhh szégyentábla bazz
Azért elfociznék a fejeddel te kis hisztizsák!Még jó,hogy nem fekete volt a motrod mert akkor már Tyt-et is felnyomtad volna,mi?
Őszinte leszek!Nem sajnállak kicsit sem ....Másokat ilyen helyzetbe hozol...szar alak vagy ! Tudod ilyenkor a rendőrök szemében te "bűnös " vagy és hiába tévedés a dolog te érzed magad kellemetlenűl !
A szomszédokról meg már nem is beszélek mert tuti megy majd pár napig a pletyka!
érdekes de visszanéztem a képeket amit misoc feltett és az első ami furcsa volt a történetedben az a rendszám tartó!Nem vágom honnan vetted,hogy magyar!?
Emlékszem anno Dadis azt mondta,hogy megérdemelted,hogy ellopták a motorod!Nos,igaza volt!
Én az érintettek helyében úgy összevernélek,hogy behugyoznál!
Aztán legközelebb talán már végig gondolnád először,majd megbizonyosodnál és csak ha kell akkor hívnád a yardokat!
Mert akkor szokott ilyen lenni a papír.