Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondanám h dobok fel videot csak sztem nem igen lehetne kihallani a csörgést!Mert kib.szottul idegesít már!És a főtengely az sztem sokkal jobban csörögne!mert állt már be alattam főtengely aprilia leonardoba de az sokkal hangosabb volt és miután jött a csörgés 500m után már be se indult!Szoval ez meg csak csörög már 200km óta kb!Ugyh majd kiderül
Sok minden okozhat csörgést, nem feltétlenül főtengely, lehet csapágyazás bármi.
Okés megfogadom a tanácsotok! bár mondjuk amiota csörög azota már mentem vele vagy 200km-t...De vater állítja h a motornak nem főtengely baja van:Smajd ha lesz vmi fejlemény akk jelzek:D
én szétszedném...
Sztem addig tedd le amíg ki nem hullik belőle a tűgörgő és akkor hengert is vehetsz...
Értem!Köszi ház ez így sokkal barátságosabb ár szempontjából:)Még jó h vannak itt akik értenek hozzá:)na még annyi kérdésem lenne h most így használhatom motort?szval nem teszek benne nagyobb kárt?mert menni megy ugyan úgy semmi teljesítmény vesztés csak csörög:S mit javasolsz?
komplett főtengelyt csak akkor vesznek ha pl eltörik, de ilyet rsnél még nem hallottam.

felújítószett: hajtókar, alsó csap, alsó és felső tűgörgő. 20ezer körül van. és 3-4ért összerakják neked meg kicentrírozzák egy gépműhelybe.
Még nem biztos h új kell csak egy szerelő azt mondta h vszinüleg a csörgö hang a motoromba a főtengely lesz!de csak szerdán jön megnézni ugyh addig csak érdeklődök!mert tudom h kurva drága tesom leonardojába is lett téve bontott de a motor utána jó volt 500km-ig aztán azota meg már beindulni is alig akar!Szoval nem tudom h az a felujito szett mit takar?mennyire lesz az megbizhato?Ata?
sok, de minek neked komplett új főtengely? felújítószett nem elég?
Hello!vki nem tudja mennyi egy új főtengely 2003-as az Rsem ha ez számít!bár nem hiszem!
Akinek van power elektronikája az írjon már, hogy mennyiért adja....!
Nekem eladó az Rs-eim. Akinek kell pályamotor az szoljón
MISOC
a fejidomot mennyiért adnád lámpa nélkül?
csak akkor érdekel ha nem törött
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...ÁLYA_MOTOR!95EZER!.htm
l
egy igaz pálya motor
hello: elvitték sajnos.
nekem is van egy komplett power szettem ELADÓ
Szerintem van Misocnak koplett power szett. Nem is 1.
ki lett belőle szedve ami nem sérült (szeritnem)
A képen látható törött rs-nek nincs power-elektronikája?
jah a kipu lehet h egyedi de nem csak ez az 1 van belőle
láttam már más rs-en is
jenli@freemail.hu ha érdekel ide írj . üdv jen.
nem rossz ötlet
nemrég jártam arra
de csak a Vajai tóig mentem
majd msn-en besz.
Roli látom nyírmadai vagy! nekem nagyszüleim Rohodiak
Énmeg szalkai vagyok majd gurulhatnál velünk!
Msn:janaboy016@hotmail.com
ez nem giannelli cuncimókus:D

ez vmi egyedi készített dob
és arról tudsz vmit mondani h jó-e és megéri-e?
mert kinézetre nagyon ott van
és tavasszal egy ilyenbe akarok beruházni
thx