Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne bassz ... minden 125-ös 2T-ben van power nem?? az 50-esbe nem raknak csak
Jah meg az Adrenalin matrica alatt ki tudja mi van
nem jó nézd csak a teljesítményt ez egy Power szelep nélküli gép nem éri meg a 400-at hiába 98-as ha 98-as
én bnőmet próbáltam tanítani, de az elindulás, megálláson kívül mást nem mert csinálni az 50essel
14 évesen én is hajtottam egy 125-ös futurát vagy 2-3 héten keresztül, de amilyen hülye voltam nem is nagyon hagytam power alá menni, csak ha fékezni kelett aztán megváltunk tőle, mivel smkp-nak használtuk, és vettünk egy 50est. Most tavasszal meg visszatértem 125be :)
Miért ezzel miagond???
NAgy benzintyúk lesz belőle az biztos...
Megvan halva speedekért. 14 évesen már tudott az enyémmel menni persze csak power alatt
Egyszer húzott egy 2-es telit aztán gyorsan les is szállt h fél
Jaja ez nem egyszerű,bár nem tom viselné-e:)
erre gondoltál nem?
hát az én bukóm se a legdrágább!!! De nekem eótetszik éseddig semmi baj nincs vele!!
hugomat viszem egy karikát hogy örüljön
a rózsaszínt én is qrvára felvenném... iszonyat laza... az a baj h az a drágább, de ha lesz valamikor egy 600as moci, akkor majd dukál hozzá egy iyen is
Joe-Z ez a siaskleverős csajos nekem is full ismerős,egy csaj úgy leverte a mociról a sisakom ,hogy a plexi széttört,mint a szar.. én sem voltam ideges,nehogy azt hidd hát ezek a csajok...múltkor láttam asszem amotorshow-ba egy sisakot,úgy nézettt ki fullmint 1 görögdinnye,bahh és meg is volt lékelve.. őrült..:D:D
Bazzeg ezek kurvajók.............
Nagyon gyönyörű baszki.............
áááá simán ha másnem karácsonyra fogom meglepni magam
.....bazzeg elkéstem
www.miket.hu! Majd ő faszául megcsinálja a bikód!!!
Kössz Zsolti...

Találtam képet itt épp hugomat viszem egy karikát hogy örüljön itt jol látszik mindkét sisak. Grex egy kicsit felextrázva
Joe-Z nézz fel erre a honlapra www.miket.hu.Itt van egy pár infó hogy hol festenek sisakot meg vannak fent képek is
1. Nemtudok írni a Cíber topicba mert ki vagyok tiltva
2. Nemgond mert Rocky is csabai majd megdumálom vele msn-en

Gecc én a hátamra akarom h JOE-Z
mint a nagyoknak...
Hülyevagy ezt a Suomyt még én is hordanám Nagyon diszno ahogy kinéz mindkettő....
kérdezd meg a cbr topicban RockandyRoll-t neki ha jól tudom van ilyen cbr klubos felvarrókája a saját nevével...az adatlapján is látod... de ez jó 5let nekem is kell egy bencce felirat a karomhoz
egyik 80 a másik 110 ropi asszem
én összeszedtem most 2 kibaszott meleg bukót. csajnak mennyira laza már mögötted? de akár te is felveheted szerintem qrva jól néznek ki, csak mondjuk jó drágák...

fújni nem tom hol lehetne.... de nem hbiszek benne h tartósan meg tudnák csinálni...
Ja meg bőrjakóra akarok feliratot varratni na azt ki csinálja??
Jah és ha már bukóknál tartunk..... Nem tud valaki nekem egy jó címet ahol fújnak sisakot?? Akarok rá faxa egyedi grafikát de nemtudom ki a profi .... Ha valaki tud akkor szoljon.. Mennyibe kerülhet kb 50ezer???