Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kerlek írd at! Envagyok a legamatörebb!
felvettelek msn-en...
itt meg a team2...
itt egy 2fast... amugy ha egy ilyet rendelsz akkor egy hónap mire lejön mert nem gyártanak belőle csak ha rendelnek
mondjuk volt egy 2fast Rox is de... ott vmi komoly beállítási problémák lehettek mert egy S6r-el megfogták
Keréken
Láttam róla videót... brutális az a motor.
Dna ezek keréken mért adatok vagy fotengelyen?
egütalin volt egy t2 tuned új sr a scootershop tulajáé, fuhh az igen mennt :) de padra nemállt rá hogy pontosan mennyi az annyi...
2fast 30 lóerő. az Mhr team 2 piaggo blokkba 26 lóerő(amit megvásárolhatsz a boltban) de amivel a Malossi kupában mennek,7 felömlős hengerek szerintem simán van 30-32 LE.
Akkor közkívánatra folytatom az offolást, hátha valakit érdekel:)

Ezen a képen Klaus Hanisch és a saját építésű speciál simsonja látható.
Az öregről annyit érdemes tudni, hogy a gyárban volt lakatos, saját kezűleg építette ezt a motort a 70 es években, a motor forgótárcsás,6 sebességes ,vizes, hosszú áttétellel belekóstol a 160 ba.
Annak idején, a simson gyár, ennek a váltóját másolta le a gyári speciálmotorhoz, ennek ellenére az öreg rendre elpáholta a saját építésű géppel a gyári speciál motort.
Ami még érdekesség, hogy egy haverom tervezett neki új csövet, ezzel tavaly Hanisch bá megnyerte a német veterán kupát, az új csővel a teljesítmény nagyobb lett, és alacsonyabb fordulaton adja le, valahol 14 ezer környékén.(az eredeti csővel 16 körül volt a nyomatékcsúcs)
2fast 28 30. A team 2 re mep azthittem, h fotengelyen mert adat. Ezekszerint nem.
Heeeee
Na takarodj...
Gondoljuk te meg ezekszerint a profik csoportját bővíted....Alias Fucky #05 & Harcaló menyét
egy 2fast jóval 20fölött van... egy Evo2 v team2 simán teljesíti keréken a 18at sőt még többet is
Na csináltam egy toplistát amelyen a legamatőrebb Rs tulajdonosok vannak. 1. Mariobully 2. Frici 92 3. Miniby 4. Tyt 5.JociRs és a 6. Pupák
Eladó chiptuning Rs-re 10-20%-os teljesitménynővekedés és kevesebb fogyasztás, akit érdekel írjon. msn adatlapomon.
70cm3 18 ló keréken! A mai tuningrobeszek nemigen tudnak ennyit. A 2fast tol eltekintve. Elismerésem!
Baromi jó!
Az jutott eszembe,hogy talán akkoriban még ügyességgel,találékonysággal lehetett kompenzálni a sok pénzt,amit mások a versenyzésre fordítottak. Felőlem jöhet még ilyen érdekesség.
Tudom menjek a P'csába a cimconyokkal, de gondoltam megmutatok egy éles versenygépet 1991 ből.
Ez a motor abban az évben megnyerte a magyar 80ccm es bajnokságot pedig 10ccm hátrányban volt a többi casal, honda, yamaha, stb motorhoz képest, és a következő évben is második tudott még lenni, pedig ez csak 4 sebességes volt, a nyugati(keleti) moccok meg 5 vagy 6.
Annyit érdemes még elmondani, hogy a motornak a régi hring nyomvonalon a célegyenesben 140 valamennyit mértek hivatalosan, a max teljesítményt 13 ezer valahányszáznál adta, valami 18 loerőt keréken, de túlforgott 14 fölé.
MB80 kolega hallotta ezt a motort szólni
Ez itt valóban a hűtésre utal, pont ahogy a többi szaki mondta.
Tudom sajnos! Olvastam iwiwen. Ez Magyarország
sztem nem poénként szánta Rocky
Bisztos benne volt a keze a sikkasztasban