Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oks
köszi a segítséget!
Ez érdekes, hogy csak 3.-ba!
De nekem is meg az egyik haveromnak is ilyen dadogós bajunk volt ha még nem nézted akkor levegőszűrő, powert ellenőrizd le h jó-e, gyertya, ha még akkor sem akkor a karbit is pucold ki, mást én nem tudok mondani esetleg gyújtás de azt nem hiszem ha a többi fokozatban jó!
Sok sikert!
pontosan
És mit csinál 3.-ba 8000-nél, bedadog?
Hát akkor inkább az elöző tulajt kéne utálnia :)
Még az égőt se volt képes kicserélni benne, pedig az még nekem is megy
Az a motor nem szeret téged!
Hali
Valaki megmondaná hogy miért van az hogy harmadika a motorom nem akar 8 ezer fölé pörögni?
A többi sebességbe viszont simán kipörög :S
Ha valaki tudja írja le legyen szives.
Thy
én Rs emben 15 ezer van . És valószínűleg gyári dugo mert 13 ezredik km nél volt "szákszervízbe " az előző gazdija által .
És kop. kop. szépen megy a gép semmi zaj stb. :)
háberze
oj okos lettél nagyhirtelen...
Adócsaláson kapták(nem kicsin!) és elözetesben van. Jovoheten megyek beszélóre!
hát vagy benézte, és a felhőkön szopatja a szűzlányokat, vagy burzsujkodik valami puccos nyaralóhelyen.
JoeZ hova tűnt? Már hónapok óta nem láttam msn-en és mintha ide se írt volna mostanában
Biker Party Mocsa!
Szeptember 5-6-7 Komáromtól 20 km-re!
Akit érdekel az írjon!
hát ez igaz... www/Modellek/High_performance/..." title="http://www.bmw-motorkerekpar.hu/index.php?/Magyar/www/Modellek/High_performance/..." target="_blank">http://www.bmw-motorkerekpar.h... ez még tetszik is:D
ez bizony inteligencia kérdése h. tudd. mikor laza a lánc:) ...
Dany dobj már rám egy mail-t ! kösz
kistuning5@citromail.hu
BMW-ből meg nem csak autó van...
eladó
vee rubber 100-as gumi 2000ft
continental conti twist 130-as(nagyon jó szinte új 4-5mm) 5000Ft
ezek szerint nálad biztos okosabb
Igaz nekem nem új Rs-em van de én 13400-nál kb
Nekem is D.I.D lánc van a gépen, 12e-nél lett rá rakva, azóta nem sürün kelett rajt húzni
Lassan érik a dugó csere a gépbe, de még 1kis km-t rakok bele aztán majd utánna...
Eccer, halál komolyan elgondolkoztam rajta, hogy csinálni kellene olyan karácsonyfa motort, amin minden ízléstelenség rajta van amit csak kapni lehet,meg egy csomó teljesen értelmetlen visszajelző lenne a műserfalon.
Lehetne például hátsókerék visszajelző!
(kigyullad egy piros felkiáltójel, ha elvesztetted a hátsókereket)
DE van a garázsban egy bontott p12es váltó+blokkal t5ös hengerrel...ha belemegy az rsbe:D
jah olajhűtő
én a váltóba mindig a fáradt olajatrakom amit elhozok a konyháról! de leszűröm harisnyával!
jut eszembe nincs valakinek bontott váltója? enyém besult :)
Bizonyára ez is évjáratfüggő, a régebbiekben nincs, mint ahogy a fojtott(15le) változatban sincs olajhűtő.

Szerintem M'socnál lesz olajhűtő, és lánfeszeség jeladó is!
:)