Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most hallottam, hogy a héten meggyilkolták azt a csajt akiről a JoeZ régen felrakott egy csomó képet
Most jöttem haza .
Pilisen megnéztem a motoros találkozót elég gyatra volt :) De lagalább motoroztam egy jót
a miénk 108 szemes? de télleg vmi erősített kéne ha hétfőn már lessz benne kraft.
Hány szemes kell a mariobullyéra? Mert az újra 108 szóval erre a 100szemes nem igen lenne jó :)
Zsolti tegnap hamar eltüntél!
tudok 520-as síma erősített láncot 100 szemeset egy 5-ösért. RK márkájú.
de az ünnep illetve a kiréndulásunk miatt leghamarabb csütörtökön tudnám postázni.
hát majd hétfőn átmegyek vhogy csabára...időpontra ott húz rajta de majd rendelek eggyet. csak nemtudom hol olcsóbb...italmondó? vagy akkor netről? 3munkanap mire kijön nemde?
Az elég durván lóghat akkor:D Sztem azon már annyit nem tudsz állitani, hogy oké legyen...
na nekem ez kb 10-15cm föl*MEG LE szal összesen 30cm elég életveszéjes
Koszos a körmöd.... tudom, szereltél...
a képen látható müszerfal eladó. ára:6eft
email:patvaros87@gmail.com
én meg már azthittem hogy van benne valami feltöltés...
Turbós simson blokk az a turbó hűtésre utal a lenkeréknél van egy kis "ventilátor" a schwalbek-ba van!
természetes
Turbós simson blokk alatt turbóhűtéses blokkot kell érteni. Ilyennel szerelték a Star-t és a régebbi Schwalbe-t.
Üdv.:VeBa
ráulsz és 2-3 cm-t lehessen myomni a láncon felfelé...
megyek és a hatalmas inteligenciámmal eldöntöm h kell-e spanolni a láncon és ha kell, akkor a kibaszott nagy ügyességemmel spanolok rajta pont annyit fogok spanolni a kibaszott nagy ügyességemmel, hogy a hatalmas inteligenciámmal eltudjam dönteni, hogy eléggé megspanoltam-e a kibaszott nagy ügyességemmel
Am. némelyik auton is lehet találni "láncot".
Na jó, nem megy (**** ****) majd máskor.
Na mi van, nem lehet képet feltölteni?
Na kép lemaradt:
Pontosan, ahogy az előttem hozzászólok írták, turbós-turbóhűtéses, itt bejelöltem.^^
így van,mint a legtöbb kisrobogó
a turbós én úgytudom hogy hűtésre utal van valami ventillátor és az forog az egyik oldalon szívja be a levegőt a másik oldalon meg nyomja ki és az a venti hűti a blokkot vagy valami ilyesmi nem tudom pontosan.
Emzoli hallottál már olyanról, hogy turbós simson blokk?
mit tudsz róla?
http://racing-bazar.hu/verseny...